Podludzie

Chyba tu się nadaje. Test który pokazuje poparcie dla BLM:


U mnie wyszło 2%. O 2 za dużo :D jak tam u Was?
 
Chyba tu się nadaje. Test który pokazuje poparcie dla BLM:


U mnie wyszło 2%. O 2 za dużo :D jak tam u Was?
9%
Pewnie wyłożyłem się na kilku pytaniach typu kara śmierci gdzie dałem środek
 
9%
Pewnie wyłożyłem się na kilku pytaniach typu kara śmierci gdzie dałem środek
u mnie 7%, to jakiś wałek jest :beczka:

raz dałem całkiem na agree przy dekryminalizacji w okół prostytucji i raz na środek przy tym bo nie wiem jak na nie odpowiedzieć

1676659605529.png

pozostałe całkie na disagree
 
u mnie 7%, to jakiś wałek jest :beczka:

raz dałem całkiem na agree przy dekryminalizacji w okół prostytucji i raz na środek przy tym bo nie wiem jak na nie odpowiedzieć

View attachment 56915
pozostałe całkie na disagree
No ja pamiętam, że przy karze śmierci dałem środek, bo to jednak zbyt skomplikowany temat by łatwo odpowiedzieć tak lub nie. W każdym razie, jakaś wyjebka tam jest, bo mnie oszukali i z pizdy 9% wzięli. Ku chwale KKK! A to Twoje pytanie to chyba też na środek, ale nie pamiętam
 
No ja pamiętam, że przy karze śmierci dałem środek, bo to jednak zbyt skomplikowany temat by łatwo odpowiedzieć tak lub nie. W każdym razie, jakaś wyjebka tam jest, bo mnie oszukali i z pizdy 9% wzięli. Ku chwale KKK!
No kara śmierci to jest wybitnie skomplikowany temat, ale to pytanie uznałem za bardzo prostolinijne (czy całkiem znieść) więc dałem prostolinijną odpowiedź, że nie. Gdyby wejść w szczegóły to wtedy oczywiście zaczęłaby się jazda.
 
11% ale tylko dlatego, że ze dwa pytania były zbyt ogólne więc dałem disagree zamiast strongly disagree. No i przy prostytucji dałem na +, a karę śmierci środek.
 
Back
Top