Podcasty różne

dizel77

UFC
Middleweight
Ile można tylko tego Rogana słuchać. Jak znacie cos fajnego to wrzucajcie. Mile widziane po polsku. Sporo ludzi nie ogarnia za dobrze angielskiego a pewnie też by chcieli coś posłuchać. Wersje mp3 zawsze szukajcie na libsyn, podbay, opisach pod filmikiem albo na oficjalnych stronach.

Jocko Podcast. Jak ktoś lubi wojne to na pewno mu się spodoba. Jocko był u Rogana chyba już kilka razy to pewnie sporo ludzi go kojarzy. Ex komandos, totalny maniak treningu i pracy nad sobą.







--------------------------------------------------------------------------------------------------------


Podcast od niebezpiecznika po polsku. Bardzo profesjonalny podcast na temat wszelako pojętego cyberbezpieczeństwa.



 
Propsuje temat :applause:


z Bill Burrem to jest od chuja śmiesznych podcastów. Tutaj na przykład już dosyć stary z Callenem :lol:




--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

to już jakiś czas temu słuchałem zajebisty podcast z Davidem Gogginsem o którym mówi sie, że to najtwardszy sportowiec na świecie

 
UFC Unfiltered - Matt Serra i Jim Norton gadki o mma i nie tylko, duzo gosci.

The Church of What's Happening Now - Joey Coco Diaz i Lee Syatt pod wplywem smiertelnych dawek thc rozkminiaja bierzace wydarzenia, Joey opowiada nieprawdopodobne historie ze swojego zycia, czesto goszcza komikow.

Big Brown Breakdown - Brendan Shaub typuje nadchodzace walki i nie tylko

Youre Welcome with Chael Sonnen - Chael komentuje swiat walk, wrestlingu i nie tylko

Radiolab - podcast popularnonaukowy, zajebiscie ciekawy zazwyczaj

Sword and Scale - podcast o tym ze prawdziwe potwory sa wsrod nas. Zbrodnie rozkladane na czynniki pierwsze.

The mma hour with Ariel Helwani - kącik Baja. Rozmowy z fighterami, menedzerami itd

Science VS - popularnonaukowy podcast w przystepnej formie
 
Jakby komuś jeszcze było mało podsmowań UFC 217 to zapraszamy na naszą opinie. Startujemy, rozkręcamy się, zawsze chcieliśmy coś takiego zrobić. Może ktoś coś ciekawego dla siebie usłyszy. Komenty mile widziane.

 
na prawde polecam jak ktoś chociaż odrobine ogarnia programowanie albo nawet nie wiem pare komend potrafi wpisać w terminalu :lol: podcast po polsku z niewidomym programistą :lol:

 
Teraz już nie słucham, ale zawsze lubiłem:

Heavy hands podcast - do dziś nr 1, może niedługo wrócę

Co-main event podcast - też bardzo dobry.

W sumie tylko te 2 przetrwały próbę czasu.
Jeszcze do tego dochodzą wydzielone fragmenty o mma od Rogana no i ten typowo pod mma też posłucham + wszystko co związane z Joey Diazem.
 
ten H3 podcast jest całkiem śmieszny i po wyświetleniach widać że znany w chuj.

 
Last edited:
Rich Roll podcast. Dwa dobre odcinki.

Lance Armstrong



Bryan Fogel. To ten koleś od ICARUS'a. Jak komuś sie podobał podcast u Rogana to tu jeszcze może trochę więcej się dowiedzieć.

 
Odpalilem z ciekawosci, w zalozeniu na chwile, ale odsluchalem calosc, bo mozna znalec sporo interesujacych rzeczy.
 
Youre Welcome with Chael Sonnen - Chael komentuje swiat walk, wrestlingu i nie tylko
A to coś nowego jest? Ja Chaela na YT słucham, wrzuca tam krótkie przemyślenia nt. MMA. Bardzo wartościowe. Z chęcią obadam ten podcast, Sonnen inteligentny typ.
 
A to coś nowego jest? Ja Chaela na YT słucham, wrzuca tam krótkie przemyślenia nt. MMA. Bardzo wartościowe. Z chęcią obadam ten podcast, Sonnen inteligentny typ.
To co jest na yt to głównie wycinki z podcastu. Chociaż nie zawsze. Jeśli Sonnen jedzie autem, idzie przez miasto albo siedzi przed kominkiem to jest nagrane tylko na jutuba.

Swoją drogą ten podcast ma chyba już ze 3 lata albo i więcej :lol:
 
Mój ulubiony podcast o mma. Przed walką prowadzacy mieli dosyć zażartą dyskusje na temat walki Janek vs Manuwa. Także odcinek po gali złoto :lol: od 16:46 jest o Janku

 
Back
Top