Podcasty różne

Słuchając wcześniejszych odcinków wydaje mi się, że nie mają za dużej wiedzy o MMA, ale jest tak mało podcastów po polsku, więc wrzucę
 
600x600bb.jpg


UF188: Daniel Cormier Sounds Off on Jon Jones, Conor McGregor, Dominick Cruz, and Stipe Miocic, and a UFC on FOX Glendale Recap

UFC Light Heavyweight champion Daniel Cormier calls in and talks to Matt and guest co-host Phoenix Carnevale about UFC on FOX Glendale, a new war of words with Jon Jones, fighting Stipe Miocic for the UFC Heavyweight title, coaching on The Ultimate Fighter: Undefeated, Conor McGregor's UFC 223 chaos, Dominick Cruz, Brock Lesnar, and more. Then, Matt and Phoenix break down all the action from Glendale, Arizona at UFC on FOX: Poirier vs. Gaethje.
Plus, Matt receives a gift from an Unfiltered listener.

http://podbay.fm/show/1124228879/e/1523948460?autostart=1
 
AP17170684351840-1024x697.jpg





------------------------------------------------------------------------------------------------

 
Coś nowego, coś świeżego, coś z jajem - zapraszam do sprawdzenia nowego podcastu od moich kolegów, czyli MMA Dla Beczki #1. Oczywiście dla osób z poczuciem humoru i z lekkim dystansem do naszego ukochanego MMA :)

 
Pojawił się drugi odcinek audycji MMA Dla beczki, więc dla osób które niekoniecznie cenią treść merytoryczną ( w którą i tak Polskie podcasty MMA są dość ubogie, może poza fightsportem) myślę że jak znalazł. No i gościnnie pojawił się Bob Sapp
 
cd0.jpg
Pojawił się drugi odcinek audycji MMA Dla beczki, więc dla osób które niekoniecznie cenią treść merytoryczną ( w którą i tak Polskie podcasty MMA są dość ubogie, może poza fightsportem) myślę że jak znalazł. No i gościnnie pojawił się Bob Sapp

Czy to podcast prowadzony przez Kobiety?
cfb7df26d5ae5745682f4739b653bf0c.jpeg
 
Back
Top