Podcasty różne

Nadrobiłem podcast Reda, gdzie gościem był @PanMaciej i jestem pod mega pozytywnym wrażeniem na temat jego poglądów. Polecam temu, kto nie widział. Naprawdę pozytywnie mnie zaskoczył.



Z tej okazji avatar z pudlem znika.
 


Jordan Peterson w Moss Side Fire Station Boxing Club.

Żeby nie było tak kolorowo warto też na niego troche krytycznie spojrzeć. Mnie osobiście już chłop trochę męczy i przestałem go słuchać :lol: Bardzo go lubię po prostu za dużo jego jest wszędzie.

 
Żeby nie było tak kolorowo warto też na niego troche krytycznie spojrzeć. Mnie osobiście już chłop trochę męczy i przestałem go słuchać :lol: Bardzo go lubię po prostu za dużo jego jest wszędzie.


Non stop są z nim nowe materiały w sieci, z czego w wielu z nich pytają go o te same rzeczy. Osobiście wolę czytać jego książki no chyba, że jest u Rogana czy Jocko to zawsze warto odpalić.
 
Non stop są z nim nowe materiały w sieci, z czego w wielu z nich pytają go o te same rzeczy. Osobiście wolę czytać jego książki no chyba, że jest u Rogana czy Jocko to zawsze warto odpalić.
Jocko też mnie trochę męczy już nic tam nowego się chyba nie dowiem :D
 
Jocko też mnie trochę męczy już nic tam nowego się chyba nie dowiem :D
No chyba że interesujesz się tematyką wojenną, co tydzień omawia szczegółowo jakąś pozycję. Ale to już trzeba być na prawdę fanem literatury.

Ja mam problemy z samodyscypliną, więc Jocko musi czasem w tle lecieć. :fjedzia:
 
Wystarczy wyjść poza kontekst politycznego dyskursu w którym się wytaplał. A sam Peterson merytorycznie jest najciekawszy właśnie w obszarze psychologii jungowskiej:


Ponoć on pisze od 20 lat drugą część Maps of Meaning, jestem ciekaw co z tego będzie. Ogólnie trzeba spędzić trochę czasu żeby to dobrze zrozumieć.
 

f1f271900d77e.png


Cormier-laugh.gif
 
Back
Top