PODCAST: Bęben w Korku 21-30

Konkurencja nie zrobiła liścia z ostatniej gali. W takim razie trzeba się tym zadowlić :kis:
 
Nie mam serca. Juz wcześniej na siłę to szło. Formuła Bębna trochę się chyba wyczerpała, a <tfu> UFC 205 i <censored> byly gwoździami do trumny.
Jest plan na vidcast z @baju i na hejterski trójgłos, więc jeszcze kiedyś mnie usłyszysz @Masta :)
 
McGregor zamknie Ci podcast? Ochujałeś? Poczekaj, aż zrobi to Mousasi :mamed:
 
McGregor zamknie Ci podcast? Ochujałeś? Poczekaj, aż zrobi to Mousasi :mamed:
Szlo coraz chujowiej. Spadło i tempo nagrywania kolejnych, i zabrakło pomysłów. "Reklamy" nie wchodziły zbytnio, a ile można lecieć na oklepanym "nie znam się na MMA, więc się wypowiem" ? ;)

Miał być dla jaj jeden odcinek inspirowany narzekaniem @Gaara a wyszły 3 dychy - z Olimpijskimi i Pożegnalnym nawet 4. To i tak nieźle :)
 
Szlo coraz chujowiej. Spadło i tempo nagrywania kolejnych, i zabrakło pomysłów. "Reklamy" nie wchodziły zbytnio, a ile można lecieć na oklepanym "nie znam się na MMA, więc się wypowiem" ? ;)

Miał być dla jaj jeden odcinek inspirowany narzekaniem @Gaara a wyszły 3 dychy - z Olimpijskimi i Pożegnalnym nawet 4. To i tak nieźle :)
Dla jaj/nie dla jaj, ale słucha się tego bardzo dobrze. Kontynuuj. Choćby krztynę więcej obiektywizmu i nie brania wyników aż tak do siebie i będzie naprawdę OK.
 
Szlo coraz chujowiej. Spadło i tempo nagrywania kolejnych, i zabrakło pomysłów. "Reklamy" nie wchodziły zbytnio, a ile można lecieć na oklepanym "nie znam się na MMA, więc się wypowiem" ? ;)

Miał być dla jaj jeden odcinek inspirowany narzekaniem @Gaara a wyszły 3 dychy - z Olimpijskimi i Pożegnalnym nawet 4. To i tak nieźle :)
na co narzekalem :D
 
Oj Bęben Bęben, w sobotę mam przekonywać jednego forumowicza kopnięciami do wyciągnięcia głowy z dupy. Z tobą też trzeba będzie?
 
Oj Bęben Bęben, w sobotę mam przekonywać jednego forumowicza kopnięciami do wyciągnięcia głowy z dupy. Z tobą też trzeba będzie?

Kogo?

By the way, to kuruj kolano i kurwa katarek, bo mam zamiar zamordować Cię tarczowaniem. Mam już pomysły na kombosy.
 
Kogo?

By the way, to kuruj kolano i kurwa katarek, bo mam zamiar zamordować Cię tarczowaniem. Mam już pomysły na kombosy.

Pana W. Opowiem w sobotę

Kolanko chyba okej, nie chcę zapeszać ale w tej chwili bardziej boli mnie drugie od gorączki=nic strasznego już chyba nie będzie. Ja muszę się jakoś z michim ustawić w tygodniu bo sobota i niedziela to trochę za mało, żeby szybko kondycje bez biegania zrobić.

Ty mnie na tarczach a ja na stacjach tak tempo podkręce, że Goryl osobiście nas z klubu wypierdoli za zarzyganie maty.
 
Były w Go Sport tarcze czy gdzie indziej znalazłeś?

Nie byłem tam, ale może zajrze, zobaczę jakie są. Jak będą chujowe, to Daniken.

Pana W. Opowiem w sobotę

Kolanko chyba okej, nie chcę zapeszać ale w tej chwili bardziej boli mnie drugie od gorączki=nic strasznego już chyba nie będzie. Ja muszę się jakoś z michim ustawić w tygodniu bo sobota i niedziela to trochę za mało, żeby szybko kondycje bez biegania zrobić.

Ty mnie na tarczach a ja na stacjach tak tempo podkręce, że Goryl osobiście nas z klubu wypierdoli za zarzyganie maty.

No to ogień, jaram się jak Stalingrad. Rozjebiemy salkę w pył!
 
Back
Top