Początkujący. Gdzie?

Patriota

Oplot Challenge
Welterweight
Witam niedługo przeprowadzam się do Warszawy i chciał bym zacząc trenować. I tu prosił bym was o pomoc.



Gdzie radzili byście rozpocząć trening?. Jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o treningi MMA. Mam 19lat i ogólnie mam dobre warunki fizyczne lecz słaba wydolność i szybko męczące sie ręce. Bardzo prosze o pomoc i różnego rodzaju wzkazówki.



Pozdrawiam i z góry dziekuje za pomoc.
 
mam dobre warunki fizyczne lecz słaba wydolność i szybko męczące sie ręce


spokojnie.



jedną i drugą cechę zdążysz poprawić.



każdy mistrz świata musiał kiedyś pójść na pierwszy trening.



regularnie trenować, jeść, spać i nie chlać- tyle na początek... :-)
 
Tak jak malinowsky polecam Nastula Club, Jocz i Trędowski to świetni trenerzy a nieraz w zastępstwie trening prowadzi Błachowicz.
 
Dzięki za tak szybko odpowiedz. A że tak sie zapytam ile będe musiał zapłacić miesięcznie chcąc trenować 2-3 razy w tygodniu jak na początek?
 
dla zupełnie zielonego polecilbym chyba aquille na ursynowie, jocz jest mega trenerem ale wydaje mi sie ze juz dla osob z podstawami w stojce iparterze
 
Myślałem na poczatku o ACT w sumie miał bym tam nie daleko ale tam nabór rozpoczyna się 15maja no a ja niestety dopiero na początki lipca będę się przeprowadzał no i pare osób poleca Nastule.
 
Paweł, jakby trzeba było zaczynać od gorszych klubów, to dziś byłbyś w Copie, a nie w jednym z najlepszych klubów w Polsce - Alliance Warszawa :)
 
Porównując do innych miejsc w stolicy wcale nie tak strasznie, po za tym trenerami są tam same tuzy.
 
Z tego co słyszałem też bym polecił Nastule , sam bym tam chciał trenowac , nazwisko Błachowicz przyciąga :D







Ale serio drogo, w Arrarchionie teraz za treningi nawet codziennie, 90 zł się płaci.
 
to ja dodam cos od siebie, moze ci rozjasni troche :-)







stojka:



Palestra - mega poziom, spoko klub i ekipa



Copa - masowka straszna na poczatkujacyh jest, ogolnie ludzie jak sie naucza sami uderzac tak uderzaja







bjj:







Copa - bardzo spoko, spoko ludzie i trenerzy, poziom super



Gold Team - tez fajnie
 
Mnie akurat nazwiska nie przyciągają, raczej liczył bym na dobre podejście do osoby zaczynającej treningi nawet jeśli cena miesięcznych trening różniła by sie 50zł.
 
Back
Top