Początek końca KSW!

kokos80

Brutaal
Super Heavyweight
gameoverthumb.jpg




28 Listopada 2011 roku - od tego dnia można już odliczać koniec KSW. Federacja Martina i Kawula podjęła niesamowicie nielogiczną i szkodzącą wizerunkowi marki decyzję. O ile sam wynik Pudziana spotkał się ze sporą krytyką środowiska, o tyle wśród typowego Polsatowicza był do przełknięcia. Mariusz mógł dostać tą naciąganą wygraną.



Krytyka z czasem szybko by ucichła. A teraz "Kowalski" słyszy, walka anulowana! Oglądał walkę, były emocje. Bohater narodowy wygrał, pewnie bardziej punktują stójkę, niż parter. To by przeszło. A tak KSW po prostu już nie ma szacunku ani u "Kowalskiego", który na MMA zna sie tyle, że można wygrać przez poddanie, nokaut, albo decyzję. Ani u kibiców, których jest bardzo mało, i nie warto tak naprawdę się z nimi liczyć, jeśli dba się o swój biznes. Ta grupa daję bardzo małe profity. Zazwyczaj tylko marudzi. To co jest największym policzkiem to fakt, że większe oszustwo z pojedynku Chmiela zostało po za dyskusją. KSW pokazało, że jest nieobliczalne, nieuczciwe, niegodne otwartej TV. KSW jest już spalone i dla przeciętnego widza, i dla tego, co jest w temacie.
 
pewnie jestescie zadowoleni. dostal NC. niestety KSW ugielo sie pod presja tych kibicow MMA, a nie pomyslalo jak to wplynie na ich firme. a wplynie mega negatywnie. zeby to byli jeszcze konsekwetni - Chmielu!!!!!!!!! a tak zrobili z Pudziana ostatniego frajera. tak jak ze wszystkich. to koniec KSW. wielkie areny sa juz poza zasiegiem. moga sobie teraz sie scigac z MMMA, moze padna po nich, jak "Darek" bedzie chcial dalej walic kase w bloto.
 
Nie wiem czemu ale z rozpędu przeczytałem tytuł: Początek końca Kokosa
 
usune walki KSW z kompa. dla mnie to juz nie maja reputacji. zadnej. zaloze sie, ze wszystko ustalili z sedziami, bo zobaczyli wpisy na swoim fb. Pudzian tez juz sie skonczyl. 3-2. dalej, bez rewanzu na powolnym DVD. takich zawodnikow jak Chmielu nie chce juz ogladac. z Chmielem to by nie uszlo, ze 2 razy katy sie pomylily :) zalosne. jak PZPN. te karty to pewnie pisali na kolanie dzisiaj!
 
A nie możesz przy okazji usunąć wszelkich innych walk? i najlepiej przestać się tym interesować?
Nie wiem jak w ogóle masz czelność nazywać coś żałosnym, najpierw spójrz na siebie, potem patrz na innych- pamiętaj.
 
zdania nie zmieniam. MMAA padnie. to tylko kwestia kiedy ich szef powie - dosc tracenia kasy. KSW na tym zarabia, ale teraz juz perspektywny maja o wiele gorsze. nie sa juz wstanie po tym cyrku, ktory dzis zrobili wejsc na wieksze areny. a na takim torwarze bedzie cholerny klopot z kompletem. przykro to pisac, ale pogubili sie juz kompletnie. najpierw walkowali z sedziami, nie 1 raz zreszta. pozniej spanikowali i zrobili z Pudziana osla, i z calego Polsatu.
 
Ja pierdole kokos ty naprawdę wierzysz w to co piszesz? Czy tylko piszesz sobie tak dla popisania? Kompletnie nie masz racji w tym co piszesz, zresztą kończ waść i sobie wstydu oszczędź.
 
Kokos jak Kononowicz, nie będzie niczego. Nawet nicki macie podobne.
 
"Nie wiem czemu ale z rozpędu przeczytałem tytuł: Początek końca Kokosa"


Bo to może okazać sie prawdą;)
 
Oj Kokos Kokos Game Over to powinno byc twoje motto na tym forum :D



Wiadomo że echo po ostatniej gali będzie dudnic ale jeszcze nie skreślajmy nic.



MMAA padnie KSW padnie oj kokosku ile ty masz lat że ciągle takie płacze wypisujesz?
 
nie zlamalem regulaminu, wiec nie wiem po co to sugerujesz Yoshi. co do tematu, to chyba, tylko naiwne osoby maja odmienne zdanie. MMAA to firma, ktora w kazdym momencie moze sie skonczyc. po wielkiej finansowej wtopie, moze miec tylko kolejne, z tym, ze mniejsze. KSW idzie na dno ruchem jednostanie przyspieszonym. ta marka dzis legla w gruzach, w najwazniejszej grupie. polskich przecietnych widzow. myslalem, ze beda bronic decyzji. a nawet jak juz beda chcieli byc uczciwi dadza NC i Chmielowi. zmienia sedziowanie. bedzie np. jawne od razu po walce info na psku podczas transmisji.
 
Kokos



Dlaczego uparcie rozpoczynasz każde zdanie od małej litery?







PS Można nie lubić twórczości Kokosa (zwłaszcza że wg mnie, jest to tzw. "prowokacja"), ale żeby zaraz banować?
 
Po tytule już wiedziałem , że to kokos. Weźcie go do chuja usuńcie z tej strony , bo to naprawde irytuje .
 
Jak Was aż tak irytuje, to po prostu nie czytajcie jego postów. Po co niepotrzebnie sobie podnosić ciśnienie :). Jeśli nikt mu nie będzie odpowiadał, to w końcu się znudzi i zmieni dyscyplinę lub jeszcze lepiej - "zawód".
 
widze tytul- mysle kokos.



klikam w temat- widze kokos.



dziekuje, nie mam wiecej do dodania.
 
Kokos czytam twoją radosną twórczośc i z niektórymi tezami się zgadzam, czasami masz recję i napiszesz coś poczciwie. Ale tym razem Ci nie wyszło. Nie jestem złośliwy, chcę byc obiektywny



Życzę wytrwałości
 
Back
Top