Plotka - Mariusz Pudzianowski vs Philip De Fries na Cage Warriors w lutym!

skidus

Oplot Challenge
Featherweight
Moje źródła donoszą, że w lutym prawie pewna jest walka Pudziana z De Friesem na Cage Warriors. Pozostały podobno szczegóły. De Fries ma na rozkładzie m.in. Economou, Broughtona i Oli Thompsona.



PS. Powitajcie szaraka, niestety moich źródeł nie mogę ujawnić. Żebyście nie mieli za dużych wątpliwości, dodam że mieszkam w UK i na codzień współpracuje z tamtejszymi portalami MMA.
 
Nie zbyt wierze ale no zobaczymy czy się potwierdzi wkrótce, jakby się potwierdziło to mocne info
 
KSW nie ma nic do gadania jeśli chodzi o walki zagraniczne dla Pudziana. Jak hajs będzie się zgadzać to Mario zawalczy - i oby tak się stało. Latka lecą trzeba walczyć, a nie czekać pół roku na kolejny występ! WARR!
 
KSW ma wyłączność tylko na Polskę.



Przecież Pudzian miał walczyć na tej niedoszłej gali z Tyberianem
 
Mariusz to tak wielkie nazwisko i tak "dobry biznesman" że KSW nie ma nic do stopowania go,podobnie jak było z walką z Silvią.Nie uwierzę że w kontrakcie Mariusza jest jakiś zapis,który zabronilby mu zarabiać kasę jak chce i gdzie chce.O ile samo info o walce może się nei sprawdzić,o tyle wierzę żę Mariusz mógłby walczyć gdzie chce i kiedy chce,poza granicami kraju,a włodarze KSW mają znikomą władze nad swoim najmocniejszym nazwiskiem.
 
Hehe jeszcze chwilę temu taki news zostałby tak zjechany od góry do dołu, a sam autor zostałby odsądzony od czci i wiary :D. Jednak po kilku cennych newsach od "szaraków" każdy teraz uważa :D.


Co do samego newsa: jeśli się potwierdzi to super ;) Maria nigdy za wiele.
 
Jeśli chodzi o ban KSW, to nie miałem na myśli zapisów w kontrakcie.



Po prostu jestem przekonany, że jeśli przyjdzie co do czego, to panowie Kawulski z Lewandowskim pogadają z Mariuszem i spróbują ( w mojej opinii skutecznie) wybić mu z głowy pomysł walki za granicą.
 
Mariusz nabrał pewności siebie po walce z Mccorclem:)



De Fries go gładko podda w 1rd myśle że Bedorf miał by z nim duże problemy.



Ciekawe czy CW wystarczy kasy ale biorąc pod uwage ich powiązania z szejkami info prawdopodobne.
 
Historia uczy aby nie lekceważyć szaraków i ich newsów. Poczekamy, zobaczymy. Osobiście jestem za tą walką.
 
De Fries do rozwalenia przez Maria. Też sądzę że Pudzian to akurat do tych należy co o zdanie pytać nie musi. On tylko im przysługe robi.
 
Dziwactwo. Mariusz ma tyle hajsu, że wątpię iż powody finansowe skłoniłyby go do tej walki, zwłaszcza, ze gażę w porównaniu do KSW dostanie groszową.



No ale Mario to Mario, kto go zrozumie?
 
"zwłaszcza, ze gażę w porównaniu do KSW dostanie groszową." ??


Właściwie to skąd takie stwierdzenie ?
 
Od jakiegoś czasu każdy uwaza na newsy od szaraków :D CW ma szejków którzy kase zapewne wyłożą a i dla samego CW może to być dobre posunięcie jeśli chodzi o zapełnienie hali. Nie wydaje mi się żeby Mariusz od ostatniego razu stał się aż tak dobry. Chodź zwycięstwo nad De Friesem dobrze by wyglądało ;D Pożyjemy zobaczymy.
 
Bardzo miło byłoby, gdyby informacja okazała się prawdą.



A jakiś szary, ewentualnie żółty die hard trv fan MMA mógłby znowu się pluć, że sami pozerzy na forum co na walkę Pudzia czekają :D
 
"zwłaszcza, ze gażę w porównaniu do KSW dostanie groszową." ??


Właściwie to skąd takie stwierdzenie ?
To oczywiście czysty strzał, ale Mariusz wg różnych źródeł zarabia w KSW 300-500 tys. zł za walkę. Czy Cage Warriors komukolwiek ze swoich zawodników płaci tyle kasy? Nie sądzę
 
Wiadomo że nikomu tyle nie płacą ale jest spore prawdopodobieństwo że taką kase mają.
 
Jesli to prawda to Mariusz wtopi i spali KSW caly pomysl na gale w Anglii. Z drugiej strony Fight Klub zanotuje z pewnoscia rekord ogladalnosci :)
 
Back
Top