Plotka - Mariusz Pudzianowski vs Philip De Fries na Cage Warriors w lutym!

KSW w Angli i walki Pudzian vs Thompson(nie ważne który) i Bedorf vs De Fries do tego Winner i można podbijać UK
 
Barnaba



macierewicz_5-large.jpg
 
Gość współpracuje z portalem w UK i napisał pierwszego posta akurat z tą informacją? Jak pojawi się jakiś nowy prowokator i napisze w swoim pierwszym poście, że Mamed zawalczy z Belfortem na UFC, że to pewne bo współpracuje z portalem na Hawajach ale źródła nie może ujawnić to też uwierzycie?
 
nie wierzę. Może Pudzian coś o tym powie u Wojewódziego w styczniu. HAHA...
 
De Fris ma wale na gali sylwestrowej z Bretem Rogersem , wiec zostaje mu miesiac .



ale to i tak jest plota a nie news z ta walka pudziana
 
heheh kaczka blefuje



Pewnie Paweł od razu do Boylana zadzwonił jak zobaczył, więc lada chwila możemy się spodziewać oficjalnego dementi oraz zbanowania pana Szaraka
 
Patrząc na komentarze:



Pudzian na KSW - cyrk



Pudzian na malutkim Cage Warriors - omg gala roku się szykuje :)



tumblr_mdnu4hsGid1rugbg6o1_250.gif
 
Bardziej mu się opłaca przegrać z de Friesem niż z Nastulą więc może wziąść. Pozatym skoro wyzwał Thomsona to czemu nie jego. Poza Thomsonem , de Fries dostał mocno po tyłku w UFC.
 
na CW nie robiliby z niego wszechmogacego, (mam nadzieje, ze) nie byloby wejscia Krystiana i przyspiewki, nie byloby dziwacznego ringu, nie byloby 2 rund specjalnie pod Mariusza, nie byloby primetimeow typu 'ten Mariusz to calkowicie inny Mariusz, zobaczycie to po tym Mariuszu', cala otoczka cyrku by zniknela wiec kazdy patrzy na to inaczej.



gala roku to 28 grudnia panie wlascicielu! :)
 
ktoś z KSW podaje się za kogoś z CW, żeby to nie było tak oczywiste, że szukają ciekawego main eventu na galę w UK.


Serio uważasz, że KSW robiłoby takie cyrki? Mają na horyzoncie solidne - na papierze - i marketingowo starcie Pudziana z Thompsonem, po co mieliby ściągać kogoś nowego na Main Event do Anglii, skoro mają już wypromowanego Anglika? Poza tym, chyba w takim wypadku robili by zamieszanie na jakimś angielskim portalu, bo szczerze wątpię, by Polacy tłumnie lecieliby do Anglii na walkę Pudzianowski vs De Fries, jeżeli takowa będzie w TV. ;)
 
Sam pomysł Mariusza na galę w UK jest świetny. Na wyspach jest od groma polaków z $$$ którzy chętnie obejrzeli by Pudziana. Na tym opierał się pomysł MMAFC i reakcja fanów była bardzo pozytywna. Dziwne jednak by było gdyby to było CW które nigdy nie robiło walk "freaków" ani nie wchodziła z dużą forsą na "gwiazdy" :-) KSW na wyspach to byłby hit
 
Teraz, gdy Kawulski publicznie powiedział o chęci zorganizowania gali na Wyspach, taka plotka w ogóle mnie nie zdziwiła. Znaczy nie zdziwiłby mnie fakt, że CWFC zaproponowało Pudzianowskiemu umowę, w której mieliby go na wyłączność w UK, a może i wszędzie poza Polską i Stanami. Taka oferta to dobra kłoda pod nogi KSW wpraszającego się na angielski rynek.
 
(...) nie zdziwiłby mnie fakt, że CWFC zaproponowało Pudzianowskiemu umowę, w której mieliby go na wyłączność w UK, a może i wszędzie poza Polską i Stanami. Taka oferta to dobra kłoda pod nogi KSW.


...do pierwszego występu "Dobrego Księżulka" :-)
 
Jeżeli news się okaże plotką to mam nadzieję że "szarak" dostanie zasłużonego bana.
 
def, jak dla mnie to Mariusz mógłby walczyć na każdej gali KSW. Mam do niego sentyment i zawsze z uśmiechem na twarzy zasiadam przed jego walkami :)
 
To nie jakiś "szarak" tylko ktoś z forum kto ma podwójne konto. Facet napisał tylko jednego posta i w dodatku stara się stworzyć wrażenie "rzetelności" podanej informacji poprzez przytoczenie źródła którego nazwy nie można niby zdradzić czyli stara sztuczka z czymś czego nie ma. Doskonale wiedział, że jak nie poda źródła to ktoś o to go poprosi bo zazwyczaj tak tu było zwykle i wtedy szybko wyjdzie, że ściemnia. Pewnie nieźle się bawi widząc jak łykacie wszystko jak młode pelikany.
 
też nie mogę zrozumieć czemu niby Phil, zawodnik mało popularny, bez historii z Pudzianem itd a nie np. któryś z Thompsonów+angielscy sędziowie i mamy od razu czym promować walkę.
Swoją drogą jeśli KSW znajdzie odpowiedni termin, żeby nie konkurować z UFC na Wyspach to potencjał jest duży. I w starciu UFC KSW będzie 1:1 :P:P:P

Myślę, że jedyną prawdą w tym newsie i pewnie jego inspiracja jest zwolnienie tego Phila z UFC. Nie pamiętam ani 1 jego walki:P
Czasami z trolla może być ciekawy temat.
 
Ta, jakiś szarak robi sobie z nas jaja i tyle.



Pudzian mówił w wywiadzie na gali KSW 25, że niby zawalczy dopiero w czerwcu. Nic tam nie było typu: może uda się zawalczyć gdzieś poza KSW. Poczekamy zobaczymy.
 
Coraz wiecej sie mowi o wystepie na pocztku roku Pudziana za granica wiec cos w tym jest. Spekulacje odnosnie zawodnika terminu miejsca i organizacji mysle ze raczej sie nie sprawdza ale jesli bedzie dobra oferta to Pudzian zawalczy co cieszy. Najwiekszym i chyba jedynym badz jednym z niewielu problemow zawodnikow (sztandarowych) KSW jest to ze rzadko walcza na galach organizowanych wlasnie przez KSW a poza prawie wogole.
 
Z bliskich mi źródeł wiem, że Mario po opanowaniu lewego prostego celuje już tylko w UFC in Lodz, więc to pewnie prowokacja.
 
Swoją drogą jeśli KSW znajdzie odpowiedni termin, żeby nie konkurować z UFC na Wyspach to potencjał jest duży. I w starciu UFC KSW będzie 1:1 :P:P


Z tego co wiem, to wynik jest nieco inny, niż 1:1.
 
Mysle ze KSW na wyspach to bardzo dobre posuniecie. Polakow duzo, dla Angoli tez bylo by co ogladac a i wcale bym sie nie zdziwil gdyby produkcja KSW przypadla im bardizej do gustu niz UFC:)
 
ile razy Pudzian walczył poza KSW ? (raz na Moosinie)



Dziękuję... typowa plota. Poza tym z Mario niejako "wybiera" przeciwników, kto mu na to pozwoli poza KSW ? Prędziej uwieżę w KSW w Londynie, z typowym match-upem Polska vs GBR.



"że Mario po opanowaniu lewego prostego celuje już tylko w UFC in Lodz"



Opanował tak, że już umie uderzać, a nie "pchać" ?
 
Pudzian nie zawalczy za granicą. Mówił kiedyś w wywiadzie że ma mnóstwo propozycji zza granicy, ale jest w ksw bo tutaj mu dobrze. Poza tym gdyby wierzył w to że zostanie mistrzem świata (tak jak kiedyś miał w planach) to by walka za granicą miała sens, ale skoro Pudzian zdaje sobie sprawę że za dużo nie osiągnie, a samo mma jest dla niego zabawą żeby miał co robić to po co miałby się pchać za granicę ? Kasy mu nie brakuje.
 
Back
Top