PLMMA - jasna strona mocy.

@mmag Ja to nawet tam byłem, jakby co relacja jest do przeczytania. Na uwagę zasługuje jedynie KO Dudy i śmiertelnie skuteczny game plan Mirka w walca Naruszczki z Sokolisem.
 
Moze ostatecznie uda sie zmontowac przyzwoita rozpiske na koniec roku. Roku w ktorym PLMMA byla w wyraznym odwrocie.
 
Powrót Guśka do 80kg w walce z miejscowym uderzaczem chyba Wrocław 13 listopada, serwuje się kolejne odklepanie ciosów poniżej minuty
 
Czekam aż Guśtafsson znowu napisze, że coś mu w kolanie strzeliło i to pewnie więzadła i dlatego przegrał.
"Przegrana przez dźwignie na rękę w pierwszej rundzie. początek walki super, badanie w stójce, udalo mi sie w pewnym momencie trafić czysto, sprowadzilem do parteru, pracowalem nad podejściem z rywalem pod siatkę zeby obijac, nie spodziewając sie ataku jakakolwiek akcja poddania. Rywal złapał mnie jak do trójkąta i wyciągnął dźwignie powodując przeprost mojej ręki. Cóż, każda porażka uczy. Będą lepsze dni Emotikon smile najwazniejsze ze jestem caly i moge wznowić treningi szybko. Dziękuje i tym, co mnie wspierali i dziękuje tym, którzy sa przeciwko. Pozdrówki Emotikon smile"
 
"Przegrana przez dźwignie na rękę w pierwszej rundzie. początek walki super, badanie w stójce, udalo mi sie w pewnym momencie trafić czysto, sprowadzilem do parteru, pracowalem nad podejściem z rywalem pod siatkę zeby obijac
Zupełnie nie brzmi to jak opis walki, która trwała 44 sekundy...
 
Zupełnie nie brzmi to jak opis walki, która trwała 44 sekundy...
ciężko cokolwiek co on mówi brać na poważnie :) ponoć trafi tylko niskim kopnieciem. I obalił na szałaputa, nie spodziewając się, że przeciwnik ma purpurę w BJJ :)
 
382.jpg

  • Rozpoczęcie: 2015-12-05 19:30
  • Miejsce: Bytom
Walka wieczoru.


  • O mistrzostwo wagi ciężkiej (120 kg.): Adam Wieczorek (5-1) vs. Kewin Wiwatowski (2-1)
Główna karta.

  • O mistrzostwo wagi lekkiej (70 kg.): Marian Ziółkowski (13-3-1, 1 NC) vs. TBA
  • 120 kg.: Marcin Sołtysik vs. TBA
  • O mistrzostwo wagi półśredniej (77 kg.): Dawid Drobina (6-3) vs. Mateusz Strzelczyk (6-5-1)
  • O mistrzostwo wagi koguciej (61 kg.): Piotr Olszynka (4-3-1) vs. Mateusz Rajewski (2-1)
  • 84 kg.: Robert Bryczek (6-2) vs. TBA
  • 93 kg.: Maciej Surma (1-1) vs. TBA
  • 61 kg.: Dawid Żywica (5-5-1) vs. Sławomir Szczepański (2-0)
  • 61 kg.: Dawid Pancerz (0-1) vs. Kamil Mosgalik (2-3)
  • 66 kg.: Krzysztof Gutowski (1-0) vs. Mariusz Michalczuk (1-0)
  • 77 kg.: Remigiusz Rajwa (0-3) vs. TBA

http://mmania.pl/aktualnosci/plmma-...zka-vs-krzysztof-sadecki-walka-wieczoru-11755
http://mmania.pl/aktualnosci/plmma-62-afc-6-ziolkowski-vs-montero-w-kolejnym-pojedynku-o-pas-11756
 
O mistrzostwo wagi lekkiej (70 kg.): Marian Ziółkowski (13-3-1, 1 NC) vs. TBA
84 kg.: Robert Bryczek (6-2) vs. TBA
Dwie najbardziej interesujace mnie walki zapowiadaja sie bardzo intrygujaco zwzywszy, ze rywali obu Polakow poznamy zapewne w dniu gali, choc juz dzis mozemy przewidziec z jakiego kierunku nadciagna na Slask ;)

 
Nie wiem na ile ta rozpiska jest jeszcze aktualna bo Marian ma jednak walczyć dopiero w styczniu. Izka Badurek też ma walczyć na tej samej gali co Marian.
 
A wiadomo dlaczego na PLMMA Finał w Bytomiu z Adamem Wieczorkiem nie walczy jednak Bartłomiej Bartnicki?
 
PLMMA 62/AFC 6
  • Rozpoczęcie: 2016-01-09 19:30
  • Miejsce: Wyszków
Walka wieczoru.

  • O mistrzostwo wagi średniej (84 kg.): Marcin Naruszczka (13-5-1) vs. Krzysztof Sadecki (3-1)
Główna karta.

  • 84 kg.: Antoni Chmielewski (30-13) vs. Łukasz Witos (6-3)
  • O mistrzostwo wagi lekkiej (70 kg.): Marian Ziółkowski (13-3-1, 1 NC) vs. Jesus Montero (5-3, 1 NC)
  • 52 kg.: Izabela Badurek (5-3) vs. TBA
  • 93 kg.: Arkadiusz Jędraczka (5-11) vs. Łukasz Górecki (1-0)
  • 66 kg.: Patryk Duński (2-1) vs. TBA
 
Bartnicki nie zawalczy dopóki Miras nie zapłaci wszystkiego co mu wisi. Ostatnio miał walczyć ale postawił warunek że jak nie będzie kasy (zaległej) nie walczy. Miras nie zapłacił oczywiście a powód podał że kontuzja. Myślałem że jak z kimś podpisuje kontrakt na wyłączność to chociaż takiemu zawodnikowi będzie płacił a tu chuj!
 
O mistrzostwo wagi średniej (84 kg.): Marcin Naruszczka (13-5-1) vs. Krzysztof Sadecki (3-1)
Przynajmniej nie z Tyralą...
Co do 61 to kilka naprawdę przyzwoitych propozycji. Drobina/Strzelczyk, Olszynka/M.Rajewski oraz Żywica/Szczepański jak najbardziej na plus.
 
PLMMA 62/AFC 6
  • Rozpoczęcie: 2016-01-09 19:30
  • Miejsce: Wyszków
Walka wieczoru.

  • O mistrzostwo wagi średniej (84 kg.): Marcin Naruszczka (13-5-1) vs. Krzysztof Sadecki (3-1)
Główna karta.

  • 84 kg.: Antoni Chmielewski (30-13) vs. Łukasz Witos (6-3)
  • O mistrzostwo wagi lekkiej (70 kg.): Marian Ziółkowski (13-3-1, 1 NC) vs. Jesus Montero (5-3, 1 NC)
  • 52 kg.: Izabela Badurek (5-3) vs. TBA
  • 93 kg.: Arkadiusz Jędraczka (5-11) vs. Łukasz Górecki (1-0)
  • 66 kg.: Patryk Duński (2-1) vs. TBA
:facepalm::facepalm:
Zamiast dać Marcinowi rewanż z Brandysem to dostaje rywala po porażce który ostatni raz walczył w 2011.....
Dobrze , ze Szczurek zostanie brutalnie zweryfikowany przez Romana bo z walki na walkę ma co raz gorszego rywala .
Gala beznadziejna . Jedyny pojedynek warty uwagi to Chmielewski - Witos . Iza i tak pewnie nie zawalczy :)
 
  • Like
Reactions: KoY
Adam Okniński (4-2 MMA, 3-1 PLMMA) powraca do klatki. Syn trenera Mirosława Oknińskiego swój siódmy zawodowy pojedynek ma stoczyć podczas zaplanowanej na 27 lutego 2015 w Łobzie, kolejne gali PLMMA.

Okniński junior, który z różnych przyczyn (przede wszystkim z powodu wycofywania się rywali) przez rok nie stoczył żadnego pojedynku, znów pojawił się w ringu miesiąc temu, podczas warszawskiej Boxing Night 11. Rywalem reprezentanta Poland: Top Team był wtedy namówiony w ostatniej chwili na ten bój Krzysztof Pietraszek.

Podczas potyczki, toczonej w warszawskim Hotelu Hilton, już w pierwszym jej fragmencie, "Chińczyk" zaskoczył rywala - po próbie kopnięcia przechwycił nogę Oknińskiego, poczęstował go od razu potężnym ciosem, a potem porozbijanego poddał ostatecznie duszeniem zza pleców.

Teraz Okniński jr ma powrócić, tym razem do klatki, by zmazać tamta plamę. Nazwisko jego przeciwnika nie jest na razie znane.
Źródło
 
Tak patrzę na to co się dzieję z PLMMA i aż żal patrzeć jak z organizacji, która mimo wielu niedociągnięć zmian rywali i nieprofesjonalnych sytuacji, potrafiła zestawić solidne pojedynki na krajowym podwórku zostało tak niewiele i w szybkim czasie z miana 2 polskiej organizacji spadła gdzieś w otchłań niemalże lokalnych gal. Z wielu ciekawych nazwisk zostało tak naprawdę kilka:
Adam Wieczorek (5-1), który podejrzewam że jeśli wygra walkę na najbliższej PLMMA to zasili KSW lub co jest bardziej prawdopodobne FEN.
Paweł Brandys (5-2-1), który też pewnie w niedługim czasie wzmocni lepszą organizację.
Marian Ziółkowski (13-3-1), który już ma zakontraktowaną walkę na marzec/kwiecień na FEN i jego styczniowa walka zapewne będzie pożegnaniem z organizacją.
Antek Chmielewski (30-13) i Marcin Naruszczka (13-5-1) obaj są już po 30-tce, już trochę wypaleni ale w PLMMA odżyli i w zależności od wyników najbliższych walk albo zostaną już do końca kariery w PLMMA albo spróbują pójść gdzieś wyżej, według mnie bardziej realny jest ten drugi scenariusz i podejrzewam, że dzięki temu że obaj są związani z Warszawą to zobaczymy ich na gali FEN zaplanowanej na marzec/kwiecień w Warszawie.
Tak więc wygląda na to, że w pierwszej połowie 2016 roku PLMMA straci reszty swoich czołowych zawodników, a nowych wypromować będzie bardzo trudno gdyż jeśli tylko ktoś się pokażę zostanie przechwycony przez mocniejszą organizację, a PLMMA z ogólnopolskiej organizacji zyska raczej lokalny status.
 
w najbliższych walk albo zostaną już do końca kariery w PLMMA albo spróbują pójść gdzieś wyżej, według mnie bardziej realny jest ten drugi scenariusz i podejrzewam, że dzięki temu że obaj są związani z Warszawą to zobaczymy ich na gali FEN zaplanowanej na marzec/kwiecień w Warszawie.
Tak więc wygląda na to, że w pierwszej połowie 2016 roku PLMMA straci reszty swoich czołowych zawodników, a nowych wypromować będzie bardzo trudno gdyż jeśli tylko ktoś się pokażę zostanie przechwycony przez mocniejszą organizację, a PLMMA z ogólnopolskiej
jak w umowie masz obostrzenie ze kase za walke i paliwo dostaniesz za 2 miechy ... a, żeby dostać to już inna sprawa
 
Ma ktoś jakąś aktualną rozpiskę gali w Bytomiu która ma się odbyć w sobotę? Ostatnia jaką znalazłem jest z przed tygodnia ale jest w niej kilka braków i mogło się wiele zmienić:
•77 kg.: Mateusz Legierski vs. Bartosz Strzała - amatorska
•66 kg.: Krzysztof Gutowski (1-0) vs. Mariusz Michalczuk (1-0)
•61 kg.: Dawid Pancerz (0-1) vs. Kamil Mosgalik (2-3)
•61 kg.: Dawid Żywica (5-5-1) vs. Sławomir Szczepański (2-0)
•93 kg.: Maciej Surma (1-1) vs. TBA
•O mistrzostwo wagi koguciej (61 kg.): Piotr Olszynka (4-3-1) vs. Mateusz Rajewski (2-1)
•O mistrzostwo wagi półśredniej (77 kg.): Dawid Drobina (6-3) vs. Mateusz Strzelczyk (6-5-1)
•120 kg.: Marcin Sołtysik vs. TBA
•O mistrzostwo wagi ciężkiej (120 kg.): Adam Wieczorek (5-1) vs. Kewin Wiwatowski (2-1)
 
Po raz kolejny powtórzę, że PLMMA miałoby szansę bardzo dobrze prosperować, gdyby Miras dopuścił kompetentne osoby do współpracy a nie bawił się w sołtysa. Jeżeli już zagospodarował taką niszę gdzie zawodnicy są w stanie walczyć za przysłowiowe opony to niech chociaż im te opony da jak już zawalczą. Zorganizować gale, sponsorów, nawet przyciągnąć ludzi to Miras potrafi, za to już zadbać o swoich zawodników nie. Ludzie biją się za darmo podczas gdy Mirek czuje się jak pączek w maśle i zaciesza morde w swoim Wilanowie.
 
  • Like
Reactions: KoY
Back
Top