Plakat gali KSW 17

slowik_1991

Legacy FC
Lightweight
230405_173548576033976_134389369949897_342493_8018903_n.jpg




Plakat zamieszczony na facebooku federacji KSW
 
Jak Mamed bedzie robil takie grozne miny i tak znedzal sie nad przeciwnikami w ringu, to niedlugo nikt nie bedzie chcial przyjechac do Polski, zeby z nim walczyc ;)
 
Mamed będzie 2 miesiące w cyklu treningowym po ramadanie, ciekawe jak wtedy pokaże skilla.
 
Mamed , Pudzian , Janek , Materla , Saidov , Sowiński , Różalski na 17 -stce i bedzie git , ale chciałbym żeby wcześniej zorganizowali jakąs gale Extra
 
Plakat bardzo fajny, na pewno nie finalny ale jeśli będzie w tych klimatach to super :) Ogólnie wydaję mi się, że KSW 17 może mieć naprawdę mega rozpsikę:



Chalidow vs Leites



Pudzianowski vs TBA



Błachowicz vs Sokoudjou 2



Kułak vs Materla 2



Puhakka vs Kornik/Irokez*



Saidov vs TBA



Różalski vs TBA



KSW 15 miało mieć podtytuł "Rematch" ze względu na planowany rewanż Mameda z Sakuraiem, jak wiemy walka ta nie doszła do skutku. Myślę, że KSW 17 Rematch/Redemption fajnie nawiązałoby do ewentualnych walk Kułaka z Materlą i Janka z Soko. Myślę też, że Spodek który jest brany pod uwagę, byłby świetnym miejscem na walki Krzyśka i Janka. Pofantazjowałem sobie :)



*oczywiście jeśli Iro będzie wtedy dostępny dla KSW z wiadomych przyczyn.
 
Chalidow vs Leites



Pudzianowski vs jakiś kelner



Błachowicz vs Sokoudjou 2



Kułak vs Materla 2



Puhakka vs Held/Irokez



Saidov vs Halman, albo Lloret vs Olivia



Różalski vs Vitalius Shemetov (zemsta za brata)
 
Proszę bardzo (pogrubioną czcionką walki o pasek):

Co do nazwy to zdecydowanie się zgadzam (w mojej rozpisce są aż trzy rewanże): KSW 17 Revenge

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mamed Chalidow vs Kazuo Misaki

Mariusz Pudzianowski vs Bob Sapp (ew. Ikuhisa Minowa)

Thierry Rameau Sokoudjou vs Jan Błachowicz

Krzysztof Kułak vs Michał Materla (gdyby Krzyś nie dał rady wtedy Mario Miranda nie o pasek)

Aslambek Saidov vs Rafał Moks (ew. Borys Mańkowski)

Artur Sowiński vs Alexander Sarnavskiy (chyba, że Amerykanie zwolnią Helda, albo Jewtuszkę to wtedy któregoś z Polaków)

Marcin Różalski vs Sergey Shemetov

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Niewiem czy skrót od versus pisze się z kropką czy bez ale zasugerowałem się tym drugim 's' w wyrazie i napisałem bez kropki. :)
 
Chalidow vs Leites



Boję się trochę o widowiskowość walki z Leites'em bo jest nudnynm zawodnikiem.



Pudzianowski vs Thompson/Sapp/Lashley



Lashley jest za dobrym zapaśnikiem więc odpada bo wyeliminowałby najlepszą płaszczyznę Pudzilli. Sapp byłby OK oraz ew. Thompson, Pudzian chciał rewanż z nim więc jest prawdopodobnym rywalem.



Błachowicz vs Sokodjou



Liczę, że uda się Jankowi zdobyć pas KSW w LHW. Jest gotowy na tę walkę. Po tym jak zdemolował Valtonena zasłużył na szybki rewanż.



Materla vs Kułak/Amossou/Watson/Linhares



Jeśli Kułak nie będzie w stanie walczyć to chciałbym Michała zobaczyć z kimś z trójki: Linhares, Amossou, Watson.



Saidov vs Moks



Bardzo chiałbym zobaczyć tę walkę. Walka o pas w wadze półśredniej i bardzo emocjonujące zestawienie.
 
Chalidow vs Jorge Rivera lub Maiquel Falcao lub Hector Lombard :) chciało by się tylko ale realnie to Thales Leites



Pudzian vs Kimbo Slice lub Bob Sapp



Błachowicz vs Sokodjou 2



Kułak vs Materla 2



Nastula vs TBA



Irokez vs Puhakka
 
Sorbal
Po części się zgadzam z Twoją wypowiedzią.
Mamed Chalidow vs Kazuo Misaki lub Thales Leitles
Jan Błachowicz vs Thierry Rameau Sokoudjou

Krzysztof Kułak vs Michał Materla
Aslambek Saidov vs Daniel Acacio nie widze sensu dawać Aslanowi Polaka.
Artur Sowiński vs Jarrko Latomaki (Kornik walczył już z Heldem i przegrał decyzją)
Marcin Różalski vs Vitalius Shemetov
 
Chalidow vs Arona



pudzian vs minowa



Janek vs soko



kułak vs materla



Pawel S vs Rózal
 
Główna walka Khalidov vs Leites



Pudzianowski vs Sapp



Błachowicz vs TBA



Sokodjou vs TBA



Materla vs Kułak



Puhakka vs TBA
 
Ja szczerze mówiąc wytypowałem Leitesa ponieważ wydaje mi się on najbardziej prawdopodobną opcją, natomiast bardzo chciałbym zobaczyć w walce wieczoru 3 rundową wojnę a w tym wypadku myślę, że świetnym przeciwnikiem byłby Misaki. Uważam, że razem z Mamedem daliby świetną walkę a i dużo ludzi zobaczyłoby naprawdę potężne MMA bo ja kwiemy walki Mameda również są dobrze oglądane.



Amoussou chętnie zobaczyłbym na KSW. A jak wygląda sprawa Moksa i Narkuna, są do wyjęcia z M-1 czy mają jakieś kontrakty wykluczające starty w innych organizacjach?
 
@Sebbeks



1. Sens jest taki, że przy starciu z Moksem wyłoniłby się bezsprzeczny numer 1 WW w Polsce.



2. Sowiński miał podobno walczyć z Heldem już na 16 ale BFC zablokowali tą walkę.



3. Sergey Shemetov dlatego, żeby rozstrzygnąć kto jest rzeczywiście lepszy.



@piotreks92



Ja osobiście uważam, że nie - Vasilevsky będzie chyba z Joczem walczył na tym ProFighcie a o ile dobrze pamiętam to ma cały czas z M-1 kontrakt.
 
Chalidow vs Leites / Bahadurzada
Pudzian vs Gluhov / Sapp / Oliva
Błachowicz vs Sokoudjou II
Materla vs Kułak
Nastula vs
Saidov vs Zaromskis / Radomski
Puhaka vs Jewtuszko / Held / Sowiński
Rózalski vs Sergey / Vitalius Shemetov

A propo gali extra mogła by się odbyć w lipiec / sierpień chciałbym zobaczyć najlepiej w klatce (większej niż na Fight Clubie)
Fijałke, Bazelaka, Mańkowskiego, Hallmanna, Dowde.
 
Co do rywala Mameda to Leites jest teraz najlepszą opcją, ewentualnie Misaki ale byłaby to myślę walka bardziej dla promocji samego sportu jakim jest mma. Co do walki Moksa z Saidovem to myślę, że Czeczen miałby poteżne problemy z Rafałem, ba stawiałbym go nawet nieznacznie na przegranej pozycji w tym pojedynku. Bruno Carvalho vs. Materla i byłoby git, byłby to naprawdę cięzki sprawdzian dla Cipka, po takiej wygranej Michała, Kułak mógłby już wakować pomału pas :) reszta pojedynków jakoś bardziej mi obojętna.
 
Mamed vs Leites/Lawler



Błachowicz - Sokoudjou ( pas )



Kułak vs Materla ( pas )



Held vs Puhakka ( pas )



Pudzian vs Paczkow



Roger Llorent - Damian Grabowski



Bruno Carvalho - Chmielu/Aslan/Moks - w zależności od tego w jakiej kategorii teraz zdecyduje się walczyć Bruno i od tego jaki kontrakt ma Rafał z M1; widzę również pojedynek



Moks - Aslan



____________________



Rózal - Sergey Shemetov - nie można tego tak zostawić



Kornik vs Reza Madadi/Maciej Polok - za wcześnie na fina







Held i Damian są realni ze względu na to, że Bellator mógł by im pozwolić na taką walkę,ale oczywiście chciałbym zobaczyć nie możliwe do zrealizowanioa :



Irokez - Puhakka



Drwal - Carvalho/Watson/Linhares
 
No to może czas na tego Bazelaka.:-) Element rozrywkowy będzie dzięki temu na conajmniej tak samo wysokim poziomie jak w przypadku walki z Najmanem.



Mamed versus Palacio jeśli ten zejdzie do MW na tą walkę. Jedyny minus to ewentualne skutki porażki, ale z drugiej strony jeśli faktycznie Mamed nie mierzy w UFC to pod kątem dalszej kariery nie powinna mieć taka sytuacja większego wpływu.



PS: Ewentualnie tak jak Pan z góry pisze - Lawler. Tego bym nawet bardziej chciał, ale nie sądzę żeby były ku temu możliwości.
 
Życzenia przeciwników Mameda były w osobnym temacie pod wywiadem.



Różal - Vitalij Shemetov -> jak ktoś pisał zemsta za brata, no i planowana na KSW 16 walka



Pudzian - Sapp -> super walka medialnie oraz szansa na psychiczne odbudowanie się Pudziana, Sapp przyjeżdża już naprawdę tylko po czek



Materla vs Carvalho -> oczywiście zakładając, że Kułak nadal leczy plecy tudzież siedzi na Majorce :P



Jankowi bym dał jeszcze kogoś z europejskiej czołówki zanim pójdzie na rewanż z Soko - może Zayats, Carmont albo Stringer.
 
Walka wieczoru:

7.Mamed Chalidow - Thales Leites

Inne:

6. Thierry Rameau Sokoudjou - Jan Blachowicz II lub jesli Soku sie nie zgodzi to: Atilla Vegh - Jan Blachowicz

5. Mariusz Pudzianowski - James Thompson II (z dobrym gameplanem Mario odkuje sie Anglikowi i zmaze skaze w oczach spoleczenstwa)

4. Michal Materla - Antoni Chmielewski / Robert Jocz (bo kulak pewnie nie wyrobi sie na czas po kontuzji)

3. Nico Puhakka - Maciej Polok (Polok po walce na IFF powiedzial ze aby walczyc w mma musi dostac atrakcyjna propozycje, a KSW ma srodki aby zaproponowac mu powazne pieniadze, zwlaszcza za walke z Finem )

2. Aslambek Saidov - Piotr Hallman

1. Marcin Rózalski - Kirill Sidelnikov (facet 3 z 4 przegranych walk przegral przez przerwanie doktorskie, wiec to dobry rywal dla Rozala ;) a tak na powaznie bardzo grozny stojkowicz)
 
@Yagiel
Nie są realni, bo Bellator im nie pozwoli. Już nie pozwolili Heldowi na KSW 16. Llorent też nie wystąpi na KSW.
Carvalho z Aslanem? Jeden w MW drugi w WW.
 
Z tego co wiem to Carvalho zszedł do 77 a ostatnia walka na SC była w mw "bo go poprosili".



Jak się mylę to mnie poprawić a wtedy Bruno vs Chmielu



Nie wiem czy pozwoli, czy nie - taka możliwość jednak istnieje, dlatego też to napisałem.
 
@Yagiel
Nie pozwolą. Lewandowski mówił, że dla KSW blokują zawodników i nie wyrażą zgody na walki swoich zawodników na KSW.
 
To fakt, Bruno miał debiutować w WW na gali w Wlk. Brytanii ale zrezygnował na rzecz MW w SC i teraz nie wiadomo czy zostaje w MW czy wraca do pomysłu przejścia do WW. Ale moim zdaniem on chciałby zawalczyć dla KSW i nie byłoby dla niego różnicy czy WW czy MW :)
 
w takim wypadku Grabowski też odpada więc dla Olivi nie ma przeciwnika,choć ewentualnie



Nastula vs Gluhov



W sytuacji Helda - Puhakka czeka na zwyciężce pojedynku



Kornik vs Reza Madadi/Maciej Polok lub Reza Madadi vs Maciej Polok
 
Chalidow vs Leites



Walka marzenie;)



Pudzianowski vs "Uszol" Dąbrowski



Uszol wraca po kontuzji. Idzie na dzika do przodu i ma mocne uderzenie. Po takiej walce wiedzielibyśmy z czego jest głowa Pudziana.



Błachowicz vs Sokoudjou 2



Niestety, ale chyba wynik podobny jak w pierwszym starciu.



Kułak vs Materla 2



Materla wygrywa przed czasem.



Saidov vs Mańkowski



Mańkowski kategoria wyżej jest młody szybki mógłby dać dobrą walke.



Nastula vs TBA



Mam nadzięję, że Nastek wkońcu dogada się z Lewym i Kawulem
 
Back
Top