Plakat gali KSW 17

@Shark - z tym, zę ktoś musi Kułakowi pas odebrać,a kto nie jak Cipek ? Wątpie aby skazywali go na Mameda. A wiecznie pasa trzymać nie może bo w tej kategorii wagowej jest dużo lepszych zawodników :)
 
@slowik 1991



Żeby skomentować twoje zdanie na myśl przychodzą mi same inwektywy.
 
Main Event:

185 lbs.: Mamed Khalidov vs. Thales Leites

Main Card:

205 lbs.: Jan Blachowicz vs. Rameau Thierry Sokodjou
Open.: Mariusz Pudzianowski vs. Kamil Bazelak lub Bob Sapp (jednak walka z Bazelakiem więcej ludzi przyciągnie)

185 lbs.: Krzysztof Kułak vs Michał Materla
155 lbs.: Niko Puhakka vs. Artur Sowiński (jeśli Polak ma szansę to czemu nie)

230 lbs.: Karol Bedorf vs. Julio Brutus?
230 lbs.: Marcin Różalski vs Sergey Shemetov
 
Ja bym chętnieł zobaczył Yoela Romero Palacio na KSW. Poza tym, im więcej nowych fighterów tym lepiej. Niech rozpiski nie gotują się w jednym sosie.
 
Napisze to poraz kolejny może warto by zapytć o Sonnena to było by coś naprawdę wielkiego, w kraju może by się jakoś rewelacyjnie nie sprzedało ale juz poza granicami naszego pięknego kraju napewnoby się o tym dużo mówiło. A dla Matrli może warto by było pogodzic się z Tomkiem drwalem. Czyli



Materla- Drwal



Khalidov- Sonnen



Pudzian- Sapp było by przekomicznie
 
Fajnie byłoby jakby KSW zorganizowało jakiś eliminator w postaci KSW Extra do gali głównej w listopadzie. Nie chciałbym oglądać ciągle tych samych twarzy, ale już paru jest zapowiedzianych, więc zaproponuje dla nich przeciwników.

Pudzian vs Saap. Marketingowo fajna walka i taki rywal na przetarcie dla Mariusza. Saap jak najbardziej w zasięgu Mariusza. Mariusz musi zdobywać doświadczenie i jeśli miałoby dojść do walki z Nastkiem w przyszłym roku to musiałby wygrać z Saapem co zapewne zrobi.

Nastek vs Olivia ew Minowa. Olivia musi bronić pasa w końcu. Tutaj Nastek byłby tym, który ten pas nudnemu Amerykaninowi odbierze i zmierzy się ze zwycięzcą pojedynku Pudziao/Saap czyli pewnie z tym pierwszym. Taki mini Turniej wagi ciężkiej rozłożony na 2 gale.

Mamed vs Leities Rywal absolutnie w zasięgu, jednak myślę, że najtrudniejszy z ostatnich rywali dla Mamedziaka.

Janek Błachowicz vs Atilla Vegh. Nie wchodziłbym z buta w ten rewanż z Soko. Uważam, że Soko jest mega trudnym rywalem i dla Janka bardzo trudne przetarcie. Poczekałbym na rewanż do następnej gali. Atilla to zawodnik solidny, z dobrym rekordem, w zasięgu Janka spokojnie.

Puhakka vs Held/Sajewski Grappingowo super zestawienie. Najtrudniejsi rywale dla fina na ringach KSW. Zarówno jeden jak i drugi świetni grappingowo. Chyba bardziej przekrojowy Sajewski. Chętnie zobaczyłbym jednego z tych dwóch w zestawieniu z finem.

Aslambek Saidov vs Rafał Moks Ciekawe zestawienie dla Aslambeka z utalentowanym Rafałem.

Artur Sowiński vs TBA Artur w sumie w wywiadzie już zapowiedziany i moim zdaniem na Puhhake jeszcze za wcześnie. Fajną ma stójkę i też proponowałbym jakiegoś zawodnika preferującego stójkę na rozgrzanie publiki na początku gali.

Materli z Kułakiem raczej nie zobaczymy. Pewnie nie zobaczymy też Antka z wiadomych względów.
Tyle ode mnie.
 
A Bob Sapp to to jaki przeciwnik dla Pudziana? Kiedy Sapp dostaje od lekkich ? Tak o zeby go pobić pierdole taką walke.
 
niektórzy pisali, że jakim przeciwnikiem dla Pudziana był Thomson,,,;-)? Mariusz poćwiczy, zgłębi tajniki tego pięknego sportu jakim jest MMA, poskłada Saapa a w przyszłym roku, mający już dużo większe doświadczenie zobaczymy go np z Nastkiem.
 
Pudzian vs Hong man Choi (chyba do zrobienia)



Mamed vs Hector Lombard (wiem że nie realne na KSW)
 
Ludzie po co Wy dajecie to typów Helda. On nie zawalczy na KSW dopóki ma kontrakt z Bellatorem.
 
Nastek vs Olivia ew Minowa. Olivia musi bronić pasa w końcu. Tutaj Nastek byłby tym, który ten pas nudnemu Amerykaninowi odbierze i zmierzy się ze zwycięzcą pojedynku Pudziao/Saap czyli pewnie z tym pierwszym. Taki mini Turniej wagi ciężkiej rozłożony na 2 gale.


Pasów turniejowych się nie broni.
 
Pudzian to się może bić ale tylko wtedy jak walka będzie ustawiona bo inaczej to nie widzę cienia szansy żeby wygrał.



Chyba, że z kaleką pokroju "Maślanej Fasolki"...



Ja chciałbym go zobaczyć z Danem Severnem - dziadek by mu wybił z głowy trenowanie sztuk walki.



Pudzian powiedził, że do strongmanów już wracać nie chce - to niech zacznie tańczyć bo to już mu lepiej wychodziło niż walki w klatce...



Jeżeli ktoś się dziwi dlaczego takie miłe słowa o nim pisze to tłumaczę - czuję się po prostu zawiedziony ostatnim występem :)
 
Niby Helda blokuje w jakiś tam sposób kontrakt z Bellatorem, ale nigdy nie wiadomo do końca, dlatego podałem też Sajewskiego.
Sajd - To tylko takie moje zestawienie i gdybanie. Tak jak to widzę. Zestawienie zwycięzców dwóch walk wagi ciężkiej z KSW 17, bez słowa "Turniej" ;-)
 
Ale to jest dla mnie dziwne. Strongman i nie ma nokautującego ciosu. Sam Kawul o tym ciosie powiedział w wywiadzie z TJ.
 
"Ale to jest dla mnie dziwne. Strongman i nie ma nokautującego ciosu."







Dla mnie nie ma w tym nic dziwnego. Myślę, że nie jestem sam :)
 
witam wszystkich, chętnie dołącze się do tematu, jeśli chodzi o moje typy na rozpiskę KSW 17, proponuję:



- Mamed vs Misaki (ew. rewanż z Sakurai)



- Pudzian vs Hong Man Choi



- mało prawdopodobne, ale myśle że ciekawie by było zobaczyć Różalskiego z Nastulą



- Kułak vs Materla o pas KSW



- Błachowicz vs Moise Rimbon (ew. Atilla Vegh)



- Saidov vs Keith Wisniewski ??



-Chmielewski vs Jordan Radev



- Sowiński vs Polok / Sajewski







co o tym myślicie ??
 
Ja z chęcią chciałbym zobaczyć taką rozpiskę:

Mamed Chalidow vs Thales Leites
Mariusz Pudzianowski vs Bopp Sapp
Jan Błachowicz vs Rameau Thierry Sokoudjou
Krzysztof Kułak vs Michał Materla
Aslambek Saidov vs Rafał Moks
Artur Sowiński vs Łukasz Sajewski
Marcin Różalski vs Vitalius Shemetov
 
Mamed Chalidow vs Thales Leites
Mariusz Pudzianowski vs Konstantin Gluhov
Jan Błachowicz vs Rameau Thierry Sokoudjou
Krzysztof Kułak vs Michał Materla
Karol Bedorf vs Damian Grabowski ( Gdyby nie Bellator)
Artur Sowiński vs Niko Puhakka
Marcin Różalski vs Vitalius Shemetov
Marcin Held vs TBA ( z kims z TOP TEN EUROPE)




Bardzo chcialbym zobaczyc Marcina Helda na KSW, gdyz on zawsze daje dobre walki i gwarantuje wysoki poziom.
 
1.. Chalidow vs Sonnen ( w stanach nie moze walczyc to niech wpada do Polski)



2. Pudzian vs Zuluzinho( Pudzian lubi sie przepychac z grubasami:)



3. Błachowicz vs Sokoudjou



4. Materla vs Kułak



5. Nastula vs Grabowski (ksw powinna szukac nowych gwiazd bo moim zdaniem pudzian kariery w mma nie zrobi)



6. Saidov vs Moks (nowe mlode twarze beda chetnie ogladane)



7. Puchatka vs Sowiński



8. Irokez vs Held (nowe gwiazdy chetnie widziane!)
 
gdyby sokoudjou odmowil rewanzu z blachowiczem to moze Marcus Vanttinen? zaliczyl wpadke z veghiem ale to wciaz niezly zawodnik
 
Back
Top