Plakat gali KSW 17

Nie widzę sensu w robieniu takiej gali - rozumiem, że fani mają niedosyt, ale nie róbmy z KSW najnudniejszej organizacji na świecie. Czas wprowadzać nowych zawodników a nie robić bezsensowne rewanże. Jedyny rewanż jaki ma sens to spotkanie Janka z Soko.



Walka Kułak - Materla ma sens tylko wtedy gdy Kułak nie zwakuje pasu lub nikt inny mu go nie odbierze.
 
Zgadzam sie z yagielem druga walka z sakurai by nie wzbudzila wiekszego zainteresowania (nuda!). Mamedowi nic by nie dala, dlatego trzeba szukac mu zawodnikow z wyzszej polki, ktorzy cos znacza! Takie marzenia mam, zeby sprowadzic do Polski Chaela Sonnena (koks mu chyba juz zszedl a w stanach szybko nie powalczy wiec czemu nie sprobowac, chyba ze sa jakies przeszkody, o ktorych mi nie wiadomo, no ale pomarzyc dobra sprawa)
 
A więc na gali ksw 17 pojawic się powinni :
Mamed - tba
Pudzian - tba
Kułak - tba
Olivia - tba
Puhakka - tba
Saidov - tba
Soko - tba
 
może Pudzian vs Mighty Mo (to by była dopiero ciekawa walka)



Khalidov vs Manhoef



Błachowicz vs Seth Petruzelli



abstrakcyjnie troszkę, ale taka gala odbiła by się naprawdę szerokim echem na świecie..
 
Chalidow vs Sakurai/ Misaki



Pudzianowski vs Thompson 2



Błachowicz vs Sokoudjou 2



Rimbon/Mendes vs Materla 2



Puhakka vs Kornik 2



Saidov vs Hallmann



Najman vs Sapp/Shemetov
 
Zacznijmy od tego, że Mamed vs Sakurai/Carvalho nic temu pierwszemu nie daje. Tak samo jak Błachowicz vs Vegh. Skoro Bellator blokuje zawodników może organizacje się dogadają ? Mam na myśli "My wam damy Mameda na walkę/dwie a wy nam Grabowskiego/Helda" tylko że Mamed jest już u nich wypromowany i bardzo rozpoznawalny a Held czy Grabowski w oczach szarego kowalskiego jeszcze nie jest tak popularny.



Na pewno przydała by się w międzyczasie gala KSW która moglaby odciążyć "powtarzalne" walki, tak aby (jak ktoś zauważył) 17stka nie była galą "deja vu". Ponown starcia Różala z Shemetovem, Pudziana z Thompsonem czy Janka z Sokodjou na pewno są potrzebne, dlatego Różala odesłałbym na KSW Extra. Jakie miasto proponujecie ? Chciałbym zobaczyć w ringu (czy to na gali Extra czy to na 17) na pewno Daniela Dowdę, Paula Reeda, Rafała Błachutę który na KSW E2 pokazał serce do walki.



Antek Chmielewski oraz Karol Bedorf w wyniku kontuzji pozostają pod znakiem zapytania. Kułak również, wątpie aby tak poważny uraz pozwolił mu walczyć w listopadzie (do walki której to trzeba się przecież przygotować).



Domniemana walka Najmana... hmmm. Może zestawić go z kimś kto bezapelacyjnie człowieka rozjedzie, tak aby zniknął z MMA bo jest na tym poletku tylko i wyłącznie szkodnikiem. Różal powiedział że nigdy nie zawalczy z kimś takim (celebrytą). Bartkiewicza nie chcę widzieć na KSW. Bazelak ? Who the Fuck is Kamil Bazelak ? Rewanż z Saletą/Pudzianem ? Nie mam pojęcia.



Co do Pawła Nastuli to również wielka niewiadoma. Po FAŁ2 wyszło nieco postępowanie "Nastka", jednakże podobno wznowiono rozmowy z KSW. Fajnie byłoby dać mu kogoś niezbyt łatwego, ale pewnego, zrobić małe promo (przypomnieć kim jest Paweł) a na wiosnę przy 18 gali warr z Pudzianem (jeżeli ten wygra z Thompsonem czy kogo mu tam dadzą).
 
Na galę KSW Extra pierwszeństwo powinny mieć Olsztyn lub Częstochowa, z wiadomych względów.
Nie chciałbym oglądać rewanżu Pudziana z Anglkiem.Wolę, by wygrał.
 
Myślę też, że Szczecin mógłby dostać szanse organizowania gali, bo w tamtych okolicach dawno nie było gali tylko nie wiem czy jest tam hala na przynajmnie 3 tysiące osób(nie to, że się śmieje, ale poprosu nie wiem). A Olsztyn powinien poczekać, bo mieli nie daleko gale Extra w Ełku i FightClub na warmi.
Ale od Krzyśka Kułaka to kto wystąpiłby na tej gali? Strzelczyk? I tylko on?
 
Zawsze mogliby kogoś wynaleźć od Kułaka.
Fakt, zapomniałem o Szczecinie, z BT by się "kilku" chopców znalazło :)
 
W Szczecinie już się buduję hala specjalnie by zorganizować KSW ;) Pojemność ok. 8tysięcy
 
no na tą galę wsadzą pewnie paru chłopaków, Kornik jak na ostatniej, do tego pewnie Mańkowski, Meta, może ktoś nowy? Gdzie polscy półciężcy? ;p niech Drwal wraca do kat. 93kg i jedziemy Janek vs. Drwal panowie:D :-)
 
Jesienią Wrocław będzie miał gotową Halę Stulecia. 10500 miejsc w trakcie walk bokserskich się przewiduje. Uprasza się o KSW 18 WrocLove :)
 
Nie sądze ,żeby im się udało na KSW zapełnić tyle miejsc co walka Adamka z Kliczką bo to są inne poziomy.
 
Adam vs Klitschko będzie na stadionie zią :)



A co do KSW Extra: Częstochowa to do Kułaka i Strelczyka jako obywatel tego miasta może dołączyć pan Najman :)
 
Tar-Ellendil - Hala Stulecia to coś innego niż stadion ;)



Dla porównania Hala Stulecia:



1276705796HalaStulecia2011.JPG




Stadion Miejski we Wrocławiu:



stadion_miejski_we_wroclawiu02.jpg
 
Tylko, że w Częstochowie nie ma gdzie. Na hale polonie max 3,5 tysiąca, może 4,5 tysiąca miejsc. Chociaż budowany jest nowy obiekt na około 7,5 tysięcy miejsc. Kułak, Strzelczyk, Najman nabardziej znani ale kogś by się pewnie znalazło jeszcze.



Szczecin ma bardzo poważny argument za organizacją w postaci bardzo mocnego teamu.
 
Chyba jednak mniej:
Hala posiada trybuny z miejscem do siedzenia dla ponad 700 osób. Obiekt ma jednak na tyle duże rozmiary, że na potrzeby dużych imprez istnieje możliwość wygospodarowania dodatkowych miejsc. W zależności od charakteru wydarzenia w hali możemy pomieścić nawet około tysiąc pięćset, dwa tysiące osób.
Hala ma również siłownię, odnowę biologiczną oraz spore zaplecze parkingowe.
http://www.konfrontacja.com/index.php?s=news&newsID=745
 
Do Kułaka i Strezlczyka można dorzucić Ireneusza Cholewe. O ile na normalne KSW w Częsochowie szans nie ma to na Extra rzeczywiście są. Zwłaszcza,że w regionie nic się nie dzieje zbytnio. A poiwnno wg mnie być coraz więcej gal KSW Extra żeby wypromować nowych zawodników, zanim oglądanie tych samych całkowicie się znudzi.
 
NAJMAN vs SŁOWIŃSKI na KSW XVII. Jak oceniacie prawdopodobieństwo takiego starcia na najbliższym ? Ja uważam za wysoce prawdobodobne . 1.Słowiński ma kontrakt z KSW, jest mimo wszystko znany i z tego co się orientuje ma trochę inne podejście do sportu niż jego kolega po fachu różal ( który jak każdy wie nie chce bić bezbronnego freaka). Myślę że Stinger za przyzwoitą kase zgodzi się. 2.Najman to dobry rywal na przetarcie dla Stingera
3.Wiadomo że najman jest jednym z najbardziej popularnych fighterów MMA w Polsce ( to ewnenement na skalę światową , może się równać tylko z Akebono* , który też przyciągał tłumy na trybuny ale w przeciwieństwie do el Testosterona był raczej postacią pozytywnie odbieraną przez tłumy) 3. Starcie Słowińskiego z Najmanem z odpowiednim dodatkiem napinki i reklamy przyciągneło by przed TV tłumy . Dodając do tego walki Pudzinho i Mameda mogłoby doprowadzić do największej oglądalności KSW ever...

* tak wiem, wiem jak popularne jest sumo w Japonii. Ale Najman też jest bardziej popularny nie ze swoich walk - porażek w MMA a z rzeczy poza em-em-ej

PS. Zmieniam z deka moje typy na KSW
Chalidow vs Jordan Radev
Pudzianowski vs Nastula pas (! ale tylko jak z nastulą w innym wypadku pas polsatu na zachęte
crazy.gif
)
Błachowicz vs Sokodjou pas
Najman vs Słowiński lub Różalski vs Vitalij Shermetov ( ale jako 1 walka wieczoru )
Puhakka vs Sowiński pas
Materla vs Kułak pas
Saidov vs Ichiro Kanai pas

Pozdro
 
Back
Top