Piotr Hallmann w MMA Hour

TheChosen1

KSW
Lightweight
http://www.mmafighting.com/2014/10/14/6972915/the-mma-hour-with-holly-holm-ricky-story-martin-kampmann-joe-warren



Na żywo - teraz!
 
To bedzie udostepnione na mmafighting pewnie zaraz po transmisji. Poki co sie tlumaczy, ze komisja popelnila blad, on nie wie kiedy, ale nic nie bral.
 
nie wiem czy dobrze zrozumiałem coś o testach olimpijskich ,że jego próbka miała by być przebadana czy coś ? szanse na to ,że się wybroni nawet jeśli nic nie brał są nikłe ale to było by coś.
 
Dzięki kolego za przypomnienie, czasu brak na śledzenie na bieżąco.



W skrócie z tego co zrozumiałem, Piotrek utrzymuje, że jest czysty, że nic nie brał, że jest wystarczająco mądry, aby unikać takich rzeczy jak nielegalne środki, bo wie co się z tym wiąże ale w tym przypadku i tak to nic nie dało.



Jutro jego prawnik będzie kontaktował się z komisją, aby przesłali całą dokumentację i będą myśleć co dalej. Piotrek chce oczyścić swoje imie, uważa, że ludzie nadal mu wierzą, ale że będzie ciężko się oczyścić z zarzutów.



Mówił, że lubi Brazylię, zostawał tam dłużej po walkach, ale nie podoba mu się jak niektóre sprawy są tam załatwiane. Nie chce oskarżać konkretnej osoby, ale wierzy, że to komisja popełniła błąd, ale nie wie w którym momencie. (zagubione próbki, podpisywanie próbek)



No i dalej pracuje w Marynarce.



W sumie to tyle, kilka razy się powtarzał więc nie pamiętam wszystkiego.
 
Późno się włączyłem, ale to fakty, które mi wpadły w ucho:



- Piotrek oczywiście nie przyznaje się do winy i póki co nie obchodzi to, że stracił kasę i to, że UFC może go zwolnić; chce się bronić w sądzie;



- zatrudnił prawnika, który ma doprowadzić do procesu w Szwajcarii, przed MKOl;



- mówił, że jest inteligentym człowiekiem, który wie, że trzeba unikać rzeczy typu doping (trochę dziwnie to powiedział, bo mi to zabrzmiało jakby powiedział, że jest na tyle bystry żeby nie dać się złapać :D);



- musi wyleczyć pogruchotaną szczękę (chyba ma druty teraz);



- chyba w tej chwili nie starczy mu kasy na kolejny długi kamp w MMALab;



- nadal jest w Wojsku i normalnie tam pracuje w logistyce, ma też ludzi którzy, mogą mu trochę pomóc/wyręczyć jak trenuje.
 
W dużym skrócie : ja jestem niewinny, oni musieli popełnić błąd przy teście, ale nawet jakby tak było to się nie przyznają bo przedstawiciel komisji podchodzi do sprawy bardzo osobiście i w ogóle to nie wierzę w sprawiedliwość w co po niektórych krajach.



Ave Hallmann
 
Głupie tłumaczenia, ale czego można było się spodziewac? Dał się złapać to teraz świeci oczami. Jakub napisał o tym wszystko w artykule
 
No jak faktycznie wniesie sprawe przed MKOL to moze jak byly uchybienia proceduralne to cos wskora? W koncu powinno byc tak jak Heldzik mowil ze mu na Bellatrorze robili sikasz, przy tobie zapieczetowuja a ty sie jeszcze podpisujesz na zamknieciu . A jak bylo u Piotrka to nie wiem .
 
I tak powinno być, nie wierzę, że Płetwal poświęcałby szedłby aż tak w kłamstwach aby wynajmować prawnika i walczyć do samego końca.
 
@Charles ja mu wierze ale mozliwe,ze poprostu walczy o sponsorow... Tak jestem naiwny,w tej kwesti moze to przez to,ze jestem z tego samego miasta co Piotr i mialem okazje z nim pare razy porozmawiac.
 
Być może jakaś procedura została złamana i nie ma jego podpisu na pojemnikach. Może w to chce zagrać w odwołaniu?
 
Jak zostala zlamana procedura i ma na to dowody to ma pewne uniewinnienie po prostu kazda papuga wygra taka sprawe. Byly takie przypadki w innych sportach.Wiem ,ze jeszcze jest tak ze jesli probka A dala wynik pozytywny to zawodnik musi byc powiadomiony i ma prawo byc przy badaniu probki B . Pozyjemy zobaczymy jak OJ Simpsona uniewinnili to Pletwal tez ma szanse :-).
 
najważniejsze aby wygrał sprawe, nie ważne w jaki sposób, czy przez wykazanie uchybień czy faktycznie jest niewinny, tego nie wiemy, miejmy tylko nadzieje że już nigdy nie da się złapać :-)
 
Back
Top