Wywiad Pierwsza freakowa zawodniczka która pokona sportowca, to będzie coś wielkiego – Lil Masti przed galą High League

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
Trenowałam z bokserkami i facetami, nie boję się Brodnickiej - Lil Masti przed galą High League

 
Lil Masti to utytułowana zapaśniczka, zdobyła w-ce mistrza Polski.
Taka Sygułe albo Owczarz robi na jednej gali.
Z Kowalkiewicz tez bym jej nie skreślał.
Ale gala jest frikowa. Według Ciebie sportowa, bo lil masti i przeciwniczka?
Czyli krs jest frikowa ze względy na walki kapoka czy popka itd.
Pudzian jest frikiem a trenuje 10lat
 
Ale gala jest frikowa. Według Ciebie sportowa, bo lil masti i przeciwniczka?
Czyli krs jest frikowa ze względy na walki kapoka czy popka itd.
Pudzian jest frikiem a trenuje 10lat
News jest o utytułowanej polskiej zapasniczce, nie widzę nic złego.
 
Ja też się lubię czasem pośmiać i nie powiem, że nigdy nie oglądałem frikowej gali dla beki.
Jednakkurważe, zrobiło się tego szajsu o wiele za wiele
Ja tu jestem tylko od smashowania tematu (mamy rozjebany prawie każdy normalny temat tego typu wypowiedziami, czy "dyskusjami" trolla samego z sobą z dwóch kont na kilka stron, więc dobrze teraz to wrócić , do czego mocno zachęcam. :jjsmile:
 
Jebać dymy i freaków. Tylko szacunek.
405772BE-2F47-4257-8176-85DCD38A0EDA.jpeg
 
Utytułowana:-D:-D
Rozdawali medale na salce gimnastycznej, a potem był poczęstunek, delicje, paluszki lajkonik i sok Caprio:-D
Dokładnie, Najman był podobno dwukrotnym wicemistrzem Polski juniorów w kick-boxingu, a nie potrafi nawet wyprowadzić low-kicka tak żeby nie zrobić sobie krzywdy więc te wszystkie amatorskie tytuły zdobywane na salach gimnastycznych przy nadzorze jakichś leśnych dziadków są mocno wątpliwe. :putinlaugh:
 
Najman był podobno dwukrotnym wicemistrzem Polski juniorów w kick-boxingu, a nie potrafi nawet wyprowadzić low-kicka tak żeby nie zrobić sobie krzywdy więc te wszystkie amatorskie tytuły zdobywane na salach gimnastycznych przy nadzorze jakichś leśnych dziadków są mocno wątpliwe.
Chyba zapomniałeś, że Najman to również zawodowy mistrz Europy w kicku, więc zawodowe tytuły też są mocno wątpliwe? :werdum:
 
Chyba zapomniałeś, że Najman to również zawodowy mistrz Europy w kicku, więc zawodowe tytuły też są mocno wątpliwe? :werdum:
Zapomniałem o tym historycznym osiągnięciu i tytule po który sięgnął Marcin Najman tocząc po drodze mnóstwo rankingowych walk by w końcu dostać taka szansę. :DC:
 
IMO to Ciebie powinni ograniczyć do działalności w dziale frików. Legendo
Dlaczego ? Robię wiele dobrego dla cohones.
Podobno nawet trenerze z zagranicy wrzucają moje analizy szczękowe w translatory
 
to niech jom pokona w boksie, bo w mma brodniewska tez jest obecnie frikiem..... po huja tak ci celebryci pierdolą kocopoły, co ona mysli ze ja kurwa mma od boksu nie odrozniam
 
Back
Top