Pierdololo branżowych dziennikarzy

Zrzut ekranu (305).png
 
Bosy na Turskiego i Olkiewicza chyba najeżdża delikatnie

Widzę, że turski się odpalił odrazu w komentarzach tam. Mimo wszystko myślę, że olkiewiczindekejdżpeel króluje w tej blazenadzie, bo po pierwsze każde jego pytanie zawiera odrazu odpowiedź plus jego prywatna opinie wiec to jest tak, że w sumie robi wywiad z samym sobą. A po drugie ma jakąś dziwną wadę wymowy jak próbuje powiedzieć tysiac słów na minutę. Nie mogę go sluchac.
 
Coś mnie ominęło odnośnie Borka bo ostatnio nie śledziłem zbytnio dziennikarskich dymów (po tym jak Stanowski nieźle ich zmasakrował)?

Bosy na Turskiego i Olkiewicza chyba najeżdża delikatnie

Hm dziennikarze ani nie zadają zbytnio konkretniejszych pytań ani nie mają zbytnio cokolwiek do powiedzenia.
Chociaż w sumie podobnie jak z zawodnikami więc...
... nikomu zbytnio nie chce się słuchać wywiadów.
 
Chce wam się tutaj ciągle przytaczać te wykwity tego młotkiewicza? Przecież ten osobnik prezentuje wyrafinowany poziom atencji tożsamy dla pani Moniki Doroty aka najlepsza polska dziennikarka.

Warsztat też mają zbliżony.
 
Chce wam się tutaj ciągle przytaczać te wykwity tego młotkiewicza? Przecież ten osobnik prezentuje wyrafinowany poziom atencji tożsamy dla pani Moniki Doroty aka najlepsza polska dziennikarka.

Warsztat też mają zbliżony.
Niestety ta kompromitacja prowadzi najbardziej znany program o MMA w tym kraju i komentuje gale KSW. Więc lepiej pokazywać co odwala.
 
Niestety ta kompromitacja prowadzi najbardziej znany program o MMA w tym kraju i komentuje gale KSW. Więc lepiej pokazywać co odwala.
Pytanie czy głównych, przeciętnych, konsumentów KStfu, Fame i innych produktów "mmapodobnych" to rusza? Chyba nie, bo oni się realnie KStfu ekscytują, płacą za to z radością. Kupują pierdoły gadane przez włodarzy, baristów, pytonów i czeczenów.

A wąsaty atencjusz się doskonale w ten poziom dopasował. Podejrzewam, że go jeszcze podnieca i ekscytuje to, jakim zainteresowaniem się tutaj cieszy. Bo dla niego nieważne jak, ważne, żeby o nim mówili.

Nie bez powodu tak się zafiksował i zafascynował frikami, bo oni wychodzą z podobnego założenia -- nieważne jak, ważne, żeby mówili. Jedyna granica to nie krzywdzić dzieci i zwierząt. Może jeszcze staruszków. Bo reszta będzie szybko wybaczona.
 
Back
Top