Pierdololo branżowych dziennikarzy

Słucham sobie chwilowo na twitterku rozmowy live Zabora, Jurasa i Wrzoska. Ogólnie nic ciekawego, pierdolą do siebie bzdury publicznie ale jeden fragment był dobry jak Zabor pocisnął o Turskim, że to debil i to co wypisuje na TT to tragedia, na co Juras też wyśmial Turskiego. Jak widać nawet w środowisku mają z niego bekę.
 
Słucham sobie chwilowo na twitterku rozmowy live Zabora, Jurasa i Wrzoska. Ogólnie nic ciekawego, pierdolą do siebie bzdury publicznie ale jeden fragment był dobry jak Zabor pocisnął o Turskim, że to debil i to co wypisuje na TT to tragedia, na co Juras też wyśmial Turskiego. Jak widać nawet w środowisku mają z niego bekę.
Maciuś widziałem też obecny, pewnie mu przykro. :antonio:
 
Maciuś widziałem też obecny, pewnie mu przykro. :antonio:
To może się później włączył, po skończeniu HP z Gamerem, jak cisnęli z niego bekę na początku to było z 10 osób. Chyba że to można później odsłuchać z odtworzenia i wtedy zobaczy :beczka:
 
- Freaki ble
- Gala gdzie bije się Bodychrist z Ochroniarzem Fame i Binkowski bezdomny : "Widzimy się! "
1000010712.jpg
 
Nie zmienia to faktu, że klasyczny fikołek wykonany przez grubego.
Zgadza się, pewnie włodarzem jest jego ziomek. Ale kurwa no tam niezła była akcja z tego co pamiętam po tamtej gali. Sędzia nie dostał kasy napisał posta na Facebooku, bo chłop nie odbierał telefonów, a nagle mu zaczął odpisywać, że ktoś mu zapłacił, żeby brudy na niego wypisywać etc. To ja już wolałbym MMA vip promować
 
Widzę jakiś mocny kompleks kanału
Przecież to nawet Borek gwiazdor nie jest dziennikarzem tylko komentatorem ze znajomościami. Siedzi często naćpany i prowadzi te swoje monologi jakby był w barze z kolezką na wódeczce

Ten cały kanał sportowy to kolesiostwo i niesamowity poziom hipokryzji. Zero zasad i ciągle fikołki gdy np to trzeba powiedzieć dwa słowa o jednym ze swoich. Wtedy się kończy moralizatorstwo.
Mocny kompleks kana
Mają zasiegi bo użyli swoich kontaktów a co najważniejsze w Polsce nie było pozwanego kanału o sporcie zarówno na TV jak i na YT

Okleili się bukmacherami i czują się odpowiedzialni by mówić kto gdzie ma kogo zatrudnić i jakich piłkarzy promować oczywiście będąc w ścisłej komitywie z menago np Mario Piekarskim
Ktoś ma kompleks kanału sportowego to ich kanał to oczywiste , że robią go jak chcą. KS dał nam wreszcie porządny program o MMA do , którego przychodzą największe gwiazdy.
Dał nam wywiady z najmanem dał nam Janoszek dał nam face to face Małego księcia z Kołęckim.
 
Nigdy nie spodziewałbym się kłótni pomiędzy Bartkiem z Lowkinga z Maćkiem Turskim na temat freaków... :rofl: Jakiś czas temu usunąłem Twittera przez manierę niektórych ludzi, których można tam znaleźć, ale aktualna afera sprawiła, że w jakiś sposób wróciłem do czytania co tam się dzieje. Na razie się nie zawiodłem:tease:
 
Nigdy nie spodziewałbym się kłótni pomiędzy Bartkiem z Lowkinga z Maćkiem Turskim na temat freaków... :rofl: Jakiś czas temu usunąłem Twittera przez manierę niektórych ludzi, których można tam znaleźć, ale aktualna afera sprawiła, że w jakiś sposób wróciłem do czytania co tam się dzieje. Na razie się nie zawiodłem:tease:
Turski to jest taki halibut. Poerdoli głupoty, byleby coś napisać, wszyscy go gaszą, a ten dalej zaparte w swoje
 
Back
Top