Pierdololo branżowych dziennikarzy



Z każdym nagraniem jest coraz lepiej, Cichy jak to czytasz, to z tym szacunkiem to zacznij od siebie, ten wydukany apel jest tak żenujący... pomieszanie potrzeby atencji, nieudolnej próby wejścia w politykę, z hasełkami z temyśli.pl :jimcarreyvomit:
 
2cf77e4c15fe4e42d9e2a827ac6efda54ca1ee68f9f6b517390ea493c9191d35.png
 
Borek ma ból dupy, że Lewy poszedł na wywiad do Meczyków, a nie do niego.

Odzywka po nazwisku może i chamska, ale po chuj się o to spinać jak plandeka na żuku?
Jesteśmy na Ty, dobra reklama tyskiego.

A ten typ zamiast mu powiedzieć dobra, to chuj ci w dupę stary i zakończyć rozmowę to jeszcze go prosi o opinie :lol: no ale tam zawsze jakieś niedojeby dzwonią.
 
Jesteśmy na Ty, dobra reklama tyskiego.

A ten typ zamiast mu powiedzieć dobra, to chuj ci w dupę stary i zakończyć rozmowę to jeszcze go prosi o opinie :lol: no ale tam zawsze jakieś niedojeby dzwonią.
Obydwaj odjebali. Typ z nazwiska wjeżdża jak pizda, a boras zamiast mu odpowiedzieć, że jesteśmy na ty ale niech mowi Mati, to się obraził jak księżniczka
 
Wy nic nie rozumiecie ale głupi ma szczęście, że taki człowiek do was przemawia. Megalomania postępuje.

 
Kiedyś trafi kosa na kamień i Turski przestanie z lodówki wyskakiwać. No chyba, że ma takie plecy w branży, albo faktycznie lizanie po sutach level pro?
 
Turski już jest na takim poziomie wazeliniarstwa, że gdyby Fame zrobiło konkurs obciągania i by się zgłosił olimpijczyk, to też by to chwalił i wytłumaczył w swoim Coehlowskim, koślawym stylu.

Ssanie. Ssiesz cukierka, lizaka, czasem lek, żeby wyzdrowieć, żeby było Ci lepiej.
Jeśli ktoś ssie, żeby mu było lepiej, to co w tym złego? Komuś dzieje się krzywda?
Nie. Co najwyżej przyjemność. Ja się jaram. ŁAAAAAA
 
Chujowa rozpiska połowy nie znam, a po drugie kurwa to zajebiście Boxdill wystąpił na FEN haha :juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh:
Wyruchał prezesa bez wazeliny, grubas internetowy hahaahhaha
myślę, że może Polsat zbanował ten pomysł, tym bardziej, że Jóźwiak jest gorzej traktowany przez Polsat po freakowej przygodzie.
 
Wasilewski mówił: mówiłem Mateuszowi, że organizacja gal bokserskich i internet to nie jest na twoje nerwy. Nie posłuchał mnie, ludzie ignorują moje rady i później okazuje się, że mam rację :korwinlaugh:
Nie pierwszy i nie ostatni który poległ wizerunkowo po porzuceniu telewizji na rzecz bezpośredniego kontaktu z odbiorcą. Słoma w butach na to do siebie że z daleka jest mniej widoczna.
 
Back
Top