Pierdololo branżowych dziennikarzy

Pamiętam jedno z krs1 w Trójmieście. Dzień przed gala, pudzian podpisuje plakaty, potem jakaś sesja zdjęciowa na potrzeby produkcji gali. Podpisał kilka plakatów i oczywiście żarty że ręką zmęczona jakby konia walił (fun fact - wszystkie jego żarty jakie od niego słyszałem dotyczyły zawsze walenia konia). No to ktoś rzucił "to może przerwa od podpisywania i jakieś wywiady dla dziennikarzy". Mario się wtedy odpalił, że nie jesteśmy dziennikarzami (ja się nigdy nie uważałem) bo jak ktoś jest to niech pokaże legitymację prasową, prawdziwi dziennikarze mają a my nie więc nie jesteśmy. Powiedziałem wtedy "tacy z nas dziennikarze jak z ciebie zawodnik MMA". Piękne to było. Dlatego nigdy nie zrobiłem z nim jedynki :D
 
Last edited:
Pamiętam jedno z krs1 w Trójmieście. Dzień przed gala, pudzian podpisuje plakaty, potem jakaś sesja zdjęciowa na potrzeby produkcji gali. Podpisał kilka plakatów i oczywiście żarty że ręką zmęczona jakby konia walił (fun fact - wszystkie jego żarty jakie od niego słyszałem dotyczyły zawsze walenia konia). No to ktoś rzucił "to może przerwa od podpisywania i jakieś wywiady dla dziennikarzy". Mario się wtedy odpalił, że nie jesteśmy dziennikarzami (ja się nigdy nie uważałem) bo jak ktoś jest to niech pokaże legitymację prasową, prawdziwi dziennikarze mają a my nie więc nie jesteśmy. Powiedziałem wtedy "tacy z nas dziennikarze jak z ciebie zawodnik MMA". Piękne to było. Dlatego nigdy nie zrobiłem z nim jedynki :D
Sprzedaj jeszcze parę smaczków o naszych dzielnych wojach, ich włodarzach i świcie ich otaczającej. Obsypiemy Cię lajkami :lol:
 
Lepiej niech się przedstawi, bo jak nie to uznaję go za jakiegoś podrabiańca.
Nie musi nic udowadniać. Wielu zna Logana na żywo, jeszcze więcej "ze starych czasów". Jak na tyle co piszesz, okazuje się, że slabo znasz polski światek mma (Oczywiście nic nie tracisz :wink2:) Logan jest ok. Robił kawał dobrej roboty. Teraz zresztą też :jump:
 
Nie musisz. Jak na tyle co piszesz, okazuje się, że slabo znasz polski światek mma (Oczywiście nic nie tracisz :wink2:) Logan jest ok. Robił kawał dobrej roboty. Teraz zresztą też :jump:
No to tym bardziej niech się przypucuje skoro dostaje od was tyle propsów. Może znam tylko nie wiem, że jest tu pod ksywką Logan.
 
Pamiętam jedno z krs1 w Trójmieście. Dzień przed gala, pudzian podpisuje plakaty, potem jakaś sesja zdjęciowa na potrzeby produkcji gali. Podpisał kilka plakatów i oczywiście żarty że ręką zmęczona jakby konia walił (fun fact - wszystkie jego żarty jakie od niego słyszałem dotyczyły zawsze walenia konia). No to ktoś rzucił "to może przerwa od podpisywania i jakieś wywiady dla dziennikarzy". Mario się wtedy odpalił, że nie jesteśmy dziennikarzami (ja się nigdy nie uważałem) bo jak ktoś jest to niech pokaże legitymację prasową, prawdziwi dziennikarze mają a my nie więc nie jesteśmy. Powiedziałem wtedy "tacy z nas dziennikarze jak z ciebie zawodnik MMA". Piękne to było. Dlatego nigdy nie zrobiłem z nim jedynki :D
Coś mi switało na temat Twojej osoby. Może jakaś autobiografia z wątkami z polskiego kurwidołka skoro juz się tym nie zajmujesz? To mogłaby być ciekawa lektura która dodatkowo spowodowałaby lawine wyzwisk i oświadczeń.
 
Igor Marczak w trakcie gali FEN do Jakuba Owczarka: "No ale jeszcze w tym roku nie walczyłeś"
Owczarek: "Walczyłem na gali CONTRA"
Marczak: "A to nie widziałem na Tapology"
Ogółem z tego co Marczak mówi to całą wiedzę o zawodnikach ma z Tapology... i typ prowadzi studio i robi wywiady nie wiedząc nawet w jakich klubach trenują jego rozmówcy
 
Dlatego po latach cieszę się, że powiedziałem pas w odpowiednim momencie.
Kurcze mam wrażenie, że bardziej poczytalni podczas wywiadu po ciężkim pytaniu są freak niż "prawdziwi zawodnicy Mma".
Zresztą też mnie ciekawi skąd się bierze ta ogromna wrażliwość zawodników mma?
Przekonanie, ludzie wchodzący do klatki robią coś wyjątkowo pożytecznego społecznie czy co?
Plus te kpiny: to nie piłka nożna, to nie szachy. Kurcze najlepsi szachiści zarabiają wiecej niż parę gwiazd Ksw razem wziętych :korwinlaugh:
 
Pewnie różnych historii by się znalazło, ale ja mam słabą pamięć a przez ostatnie lata zauważyłem, że mam tendencję by pamiętać to co dobre, a co złe to często zapominam. To miecz obosieczny bo po latach mogę mieć luz do osoby z którą kiedyś miałem spinę ale ten ktoś może dalej żywic urazę. Pamiętam jak w jednym z klubów nagrywałem kiedyś migawkę z treningu na macie po czym jeden ziomek (total random, żaden pro zawodnik) podbija i pyta czy może zobaczyć czy się nie nagrał bo ogólnie jest poszukiwany listem gończym i nie chce przypału. Innym razem prosili żebym posłuchał nagrania przed wyjsciem z klubu bo ziomki obok gadały o załatwianiu zioła i sterydianów i żebym sprawdził czy mikrofon tego nie złapał. Takich drobnych rzeczy to było mnóstwo. Pamiętam też wywiad z Cris Cyborg. Autentycznie (serio, nie ściemniam) się jej bałem jak stanęła obok. A okazało się że to całkiem miła babka.
 
Pewnie różnych historii by się znalazło, ale ja mam słabą pamięć a przez ostatnie lata zauważyłem, że mam tendencję by pamiętać to co dobre, a co złe to często zapominam. To miecz obosieczny bo po latach mogę mieć luz do osoby z którą kiedyś miałem spinę ale ten ktoś może dalej żywic urazę. Pamiętam jak w jednym z klubów nagrywałem kiedyś migawkę z treningu na macie po czym jeden ziomek (total random, żaden pro zawodnik) podbija i pyta czy może zobaczyć czy się nie nagrał bo ogólnie jest poszukiwany listem gończym i nie chce przypału. Innym razem prosili żebym posłuchał nagrania przed wyjsciem z klubu bo ziomki obok gadały o załatwianiu zioła i sterydianów i żebym sprawdził czy mikrofon tego nie złapał. Takich drobnych rzeczy to było mnóstwo. Pamiętam też wywiad z Cris Cyborg. Autentycznie (serio, nie ściemniam) się jej bałem jak stanęła obok. A okazało się że to całkiem miła babka.
Zawsze miałem takie wrażenie o Cris z całego tego zjebanego kurwidołka żenskiego MMA, że ona w tym wszystkim (mimo tego jak wygląda) jest kobietą.
Wrażliwą i delikatna na swój sposób, co widać po tym jak się ubiera i jak się nosi "na codzień" co widać po różnych materiałach video które gdzieś tam są z nią dostępne.
Dlatego zawsze jej kibicowałem.
 
Zawsze miałem takie wrażenie o Cris z całego tego zjebanego kurwidołka żenskiego MMA, że ona w tym wszystkim (mimo tego jak wygląda) jest kobietą.
Wrażliwą i delikatna na swój sposób, co widać po tym jak się ubiera i jak się nosi "na codzień" co widać po różnych materiałach video które gdzieś tam są z nią dostępne.
Dlatego zawsze jej kibicowałem.
Pięknie napisane, wzruszyłem się. Zawsze wiedziałem, że te prymitywne teksty jakie widzimy na cohones to tylko przykrywka, skorupa chroniąca delikatne dusze.
 
Pięknie napisane, wzruszyłem się. Zawsze wiedziałem, że te prymitywne teksty jakie widzimy na cohones to tylko przykrywka, skorupa chroniąca delikatne dusze.
Ale taka jest prawda.
Wiem, że zwykle mamy tutaj tryb hejtu, ale Cohones to przede wszystkim szczera opinia.
Dlatego te wszystkie lamusy z naszego kutwidołka się nas boją, nie wspominają nas w wywiadach, bo wiedzą, że mamy rację. Obiektywna rację (o ile coś takiego istnieje)
 
Pięknie napisane, wzruszyłem się. Zawsze wiedziałem, że te prymitywne teksty jakie widzimy na cohones to tylko przykrywka, skorupa chroniąca delikatne dusze.
Ja mógłbym od tak zadać niewygodne pytania Janikowskiemu np. (taki patriota, a walczył u Kadyrowcow)
Lewandowskiemu jedno z wielu (dlaczego rezygnują z zawodników typowo sportowych?)
Kawulskiemu, czemu nie dba o swój zjebany twór?
Wojkowi, dlaczego tak mocno jest na smyczy tych wszystkich ustaleń na górze(patrz punkty wyżej, kto tym rządzi)
Dlaczego daje sobą pomiatać jak ściera (przykład ostatniego wywiadu)
Czemu te rankingi są z pizdy, czemu nie ma żadnych obiektywnych pytań na media day(bo wszystkie inne niż narracja uzurpatorów są mieszane z piachem) co skutkuje brakiem akredytacji na przyszle wydarzenia.
Dlaczego wasza propaganda jest tak bezczelna? Bo, serwujecie nam od kilku lat to samo... Zjebanego strongmana pedała, który po ciosie się zamyka w pozycji żółwia, jakby jebany się bronił przed atakiem dobermanów...
to jest plucie w twarz wszystkim świadomym odbiorcą
 
Przecież nikt tego nie czyta a już na pewno nie Janikowski.
Oczywiście, że nie. To są twardzi goście z niezniszczalną psychiką, a Ty zanim skrytykujesz powinieneś najpierw spojrzeć w lustro i zadać sobie pytanie co Ty osiągnąłeś w życiu

Szkoda, że potem wybierają sobie komu dawać wywiad i dziwnym trafem jakoś reagują na zaczepki z forum, którego nie czytają :fjedzia:
 
Może nie o MMA, ale jaki to jest mały człowiek
1687300133860.png
 
Back
Top