Pieniądze w polskim MMA

A tak swoją drogą na podium najlepiej zarabiających trafia Piotr Hallmann. Ponad 200k pln za ostatnią walkę :)
Swoją drogą managerka w MMA rozwija się i będzie rozwijała, bo dobry zawodnik może zarobić dobre pieniądze.
UFC może zmienić życie wielu polskich zawodników i jest na to niezła szansa jeżeli ktoś ma ambicje i jest dobry.
 
Jedyne pewno info o zarobkach w polskim mma pojawilo sie ostatnio na forum. Ponoc jedna z ksw ring girl bierze 1700 zlotych za stosunek #pewnepolicyjneinfo
 
Swoją drogą managerów takich z prawdziwego zdarzenia w polskim MMA nie mamy zbyt wielu. Dziesięciu nawet chyba nie znajdziemy.
 
cytat z xxl w tamacie o otwarciu ksw 27:
Zatrudnienie pani Justyny Gniadek , ktorej Policja udowodnila przespanie sie z pilkarzem ( byla przs;luchiwana) w zwiazku ze sprawa tzw wyjazdow do Dubajui corki znanego pioseknarza ktora byla streczycielka uwazam ze faux pas .
Nawet padla suma w zeznaniuPani Justyny bylo to 1700 zl za stosunek.
 
poza Mamedem i Pudzianem podzielcie te sumy na pół, a Różala nawet na 3, jakim cudem oceniacie jego gaże na tak wysokie?
 
czym się charakteryzuje manager z prawdziwego zdarzenia? pytania do enter...



do tego 3 posty wyżej.
 
Okniński ostro popłynął z tymi swoimi bredniami w fight raporcie odnośnie kasy w Polskim MMA. Nie pierwszy raz zresztą.
 
Tzn taki który ma kontakty , jest w stanie załatwić dobre zestawienia , opieka nad zawodnikiem pod wzgledem zagwartowania klubu sponsorow itp , ma na celu prowadzenie i dobro zawodnika chodzi tu o aspekt sportowy (Kowalik , Leidecker ). A nie np tylko wysyłanie na walki i zgarnianie prowizji.
 
@up dokładnie o to mi chodziło , dodatkowo który ma minimum jakiejkolwiek prezencji + umie skleić dwa trzy zdania przed kamerą. Nie wymieniłeś p. Sawickiego a myślę, że to też bardzo poukładana persona.
 
Bo wydaje mi się że Sawicki wcale nie jest takim rewelacyjnym menadżerem MMA. On już ma bodajże jakieś zatargi z KSW , Berserkerami itp i dodatkowo nie jest związany z tym środowiskiem tak jak Kowalik i Leidecker.
 
malin - co do Różala, sam mówi że dobra gaża powoduje że nie kończy z mma. W dodatku się buduje, a wierz mi że za 40k nic nie wybudujesz. Jakby miał za walke 30k, to by co najwyżej remont mieszkania zrobił a nie budował dom, do tego kon/ie i inne zwierzaczki.
Różal przyciąga i wypłatę ma solidną wg mnie.


Jak na moje to najbardziej przepłacany jest Pudzian - okey, na początku przyciagał tłumy. Ale teraz siedząc w pubie nawet Janusze gwizdają na Pudziao a oklaskiwali właśnie Różala.
 
thefirm o czym Ty mówisz.... Czy Różal kiedykolwiek powiedział, że buduje dom za jedną wypłatę? Wiesz jaką on ma historię w sportach walki?
 
W jakimś wywiadzie, albo w Szczenie Paweł powiedział, że chciałby, żeby jego grupa promotorska [MMA Cartel, wiadomo heh] była w top 3 albo w top 5 w Europie. Nie pamiętam dokładnie. Mógłby ktoś wymienić te najbardziej zajebiste grupy promotorskie/managerów ?



Jeżeli chodzi o Polskę to wiadomo, że Escobar nie ma sobie równych.
 
Nie wiem do jakich pubow ty chodzisz ale jak ja ostatnio byłem na KSW to tłoczno się zrobiło i głośno jak Pudzian był. Był gwiazda i jest gwiazda. Różal ma myślę 30 k tak . The Firm nie wymyślaj na siłe jakichś mega wypłat bo ich nie ma.
 
Dopóki w polskim mma nie będzie dużych sponsorów i pieniędzy, nie będzie też poważnych managerów. Obecnie panuje amatorka, manager narzeczona, manager trener, manager kolega i brat. Jeżeli Kowalik ma np. 15 zawodników, w miesiącu walczy 3-4, biorą po 1 tyś. albo 2, ile zarabia manager? To jest hobby, pasja, która daje satysfakcję, może kiedyś się to zmieni.
 
@CongaBonga Thompson za 10 tysięcy funtów wątpie żeby się zgodził walczyć, jestem w Anglii dość często i pracuję tam i 10k funtów zarabia się na budowie w 4-5 miesięcy. Nie wierzę, że "weteran" UFC zarabia w walkach z mistrzem KSW i gwiazdą KSW 50 tysięcy złotych.
Ogólnie temat tylko i wyłącznie do spekulacji i domysłów. Wiem na pewno, że młodzi, początkujący zawodnicy w KSW zarabiają więcej na sponsorach niż na gaży od federacji.
 
@respect



James Thompson nigdy nie walczył w UFC. Walczył tylko w PRIDE i był traktowany raczej jako freak a nie poważny kandydat do tytułu. W momencie podjęcia walki z Mariuszem był gruby i tłusty jak świnia ( obejrzyj sobie ostatni jego występ na Bellatorze tydzień temu gdzie jest w względnej formie i waży 115 kg ). Pozatym przed walką z Mariem jego rekord z ostatnich 15 walk wynosił 3-12 więc raczej nie jest to zawodnik któremu się płaci gigantyczne pieniądze.
 
Różal kiedyś (chyba na samym początku, po pierwszej walce w KSW?) w wywiadzie mówił, że ma odłożone tyle, że mógłby przez dwa lata nic nie robić, tak że do budowy domu raczej nie wykorzystywałby jedynie gaż z KSW.
Zabawne to zaglądanie zawodnikom do portfeli :-)
 
Za dużo tych Thomspsonow :)



Myślę że dla Oliego 10 k funtow to kupa kasy. A po ostatnich popisach to juź bardzo dużo. Ogarnij sobie ile zarabiaja niektorzy w Bellatorze albo WSOF.
 
No po walce z Pudzianem to 10k funtów to o wiele za dużo :D Dlatego jak pisałem, temat tylko i wyłącznie do spekulacji, możemy sobie gadać i gadać a prawdy raczej się i tak nie dowiemy :)
 
Ale o co chodzi?



Przeciez to ile płaci zawodnikom dana federacja to ich sprawa. Aż tak bardzo Was to interesuje kto ile przyjmuje za walke?
 
Back
Top