Pieniądze w polskim MMA

thefirm

Oplot Challenge
Light Heavyweight
A tak swoją drogą na podium najlepiej zarabiających trafia Piotr Hallmann. Ponad 200k pln za ostatnią walkę :)
Swoją drogą managerka w MMA rozwija się i będzie rozwijała, bo dobry zawodnik może zarobić dobre pieniądze.
UFC może zmienić życie wielu polskich zawodników i jest na to niezła szansa jeżeli ktoś ma ambicje i jest dobry.

Fresh

UFC
Welterweight
Jedyne pewno info o zarobkach w polskim mma pojawilo sie ostatnio na forum. Ponoc jedna z ksw ring girl bierze 1700 zlotych za stosunek #pewnepolicyjneinfo

enteryoname

BAMMA
Heavyweight
Swoją drogą managerów takich z prawdziwego zdarzenia w polskim MMA nie mamy zbyt wielu. Dziesięciu nawet chyba nie znajdziemy.

Fresh

UFC
Welterweight
cytat z xxl w tamacie o otwarciu ksw 27:
Zatrudnienie pani Justyny Gniadek , ktorej Policja udowodnila przespanie sie z pilkarzem ( byla przs;luchiwana) w zwiazku ze sprawa tzw wyjazdow do Dubajui corki znanego pioseknarza ktora byla streczycielka uwazam ze faux pas .
Nawet padla suma w zeznaniuPani Justyny bylo to 1700 zl za stosunek.

malin

Brutaal
Light Heavyweight
poza Mamedem i Pudzianem podzielcie te sumy na pół, a Różala nawet na 3, jakim cudem oceniacie jego gaże na tak wysokie?

errorek

Jungle Fight
Light Heavyweight
czym się charakteryzuje manager z prawdziwego zdarzenia? pytania do enter...

do tego 3 posty wyżej.

o%owany

Prezes ruchu "wkurwionych"
Okniński ostro popłynął z tymi swoimi bredniami w fight raporcie odnośnie kasy w Polskim MMA. Nie pierwszy raz zresztą.

pem1990

ONE FC
Heavyweight
Tzn taki który ma kontakty , jest w stanie załatwić dobre zestawienia , opieka nad zawodnikiem pod wzgledem zagwartowania klubu sponsorow itp , ma na celu prowadzenie i dobro zawodnika chodzi tu o aspekt sportowy (Kowalik , Leidecker ). A nie np tylko wysyłanie na walki i zgarnianie prowizji.

enteryoname

BAMMA
Heavyweight
@up dokładnie o to mi chodziło , dodatkowo który ma minimum jakiejkolwiek prezencji + umie skleić dwa trzy zdania przed kamerą. Nie wymieniłeś p. Sawickiego a myślę, że to też bardzo poukładana persona.

pem1990

ONE FC
Heavyweight
Bo wydaje mi się że Sawicki wcale nie jest takim rewelacyjnym menadżerem MMA. On już ma bodajże jakieś zatargi z KSW , Berserkerami itp i dodatkowo nie jest związany z tym środowiskiem tak jak Kowalik i Leidecker.

thefirm

Oplot Challenge
Light Heavyweight
malin - co do Różala, sam mówi że dobra gaża powoduje że nie kończy z mma. W dodatku się buduje, a wierz mi że za 40k nic nie wybudujesz. Jakby miał za walke 30k, to by co najwyżej remont mieszkania zrobił a nie budował dom, do tego kon/ie i inne zwierzaczki.
Różal przyciąga i wypłatę ma solidną wg mnie.

Jak na moje to najbardziej przepłacany jest Pudzian - okey, na początku przyciagał tłumy. Ale teraz siedząc w pubie nawet Janusze gwizdają na Pudziao a oklaskiwali właśnie Różala.

errorek

Jungle Fight
Light Heavyweight
thefirm o czym Ty mówisz.... Czy Różal kiedykolwiek powiedział, że buduje dom za jedną wypłatę? Wiesz jaką on ma historię w sportach walki?

kamerling

WSOF
Heavyweight
W jakimś wywiadzie, albo w Szczenie Paweł powiedział, że chciałby, żeby jego grupa promotorska [MMA Cartel, wiadomo heh] była w top 3 albo w top 5 w Europie. Nie pamiętam dokładnie. Mógłby ktoś wymienić te najbardziej zajebiste grupy promotorskie/managerów ?

Jeżeli chodzi o Polskę to wiadomo, że Escobar nie ma sobie równych.

pem1990

ONE FC
Heavyweight
Nie wiem do jakich pubow ty chodzisz ale jak ja ostatnio byłem na KSW to tłoczno się zrobiło i głośno jak Pudzian był. Był gwiazda i jest gwiazda. Różal ma myślę 30 k tak . The Firm nie wymyślaj na siłe jakichś mega wypłat bo ich nie ma.

lemmy

KSW
Lightweight
Dopóki w polskim mma nie będzie dużych sponsorów i pieniędzy, nie będzie też poważnych managerów. Obecnie panuje amatorka, manager narzeczona, manager trener, manager kolega i brat. Jeżeli Kowalik ma np. 15 zawodników, w miesiącu walczy 3-4, biorą po 1 tyś. albo 2, ile zarabia manager? To jest hobby, pasja, która daje satysfakcję, może kiedyś się to zmieni.

respect

UFC
Heavyweight
@CongaBonga Thompson za 10 tysięcy funtów wątpie żeby się zgodził walczyć, jestem w Anglii dość często i pracuję tam i 10k funtów zarabia się na budowie w 4-5 miesięcy. Nie wierzę, że "weteran" UFC zarabia w walkach z mistrzem KSW i gwiazdą KSW 50 tysięcy złotych.
Ogólnie temat tylko i wyłącznie do spekulacji i domysłów. Wiem na pewno, że młodzi, początkujący zawodnicy w KSW zarabiają więcej na sponsorach niż na gaży od federacji.

pem1990

ONE FC
Heavyweight
@respect

James Thompson nigdy nie walczył w UFC. Walczył tylko w PRIDE i był traktowany raczej jako freak a nie poważny kandydat do tytułu. W momencie podjęcia walki z Mariuszem był gruby i tłusty jak świnia ( obejrzyj sobie ostatni jego występ na Bellatorze tydzień temu gdzie jest w względnej formie i waży 115 kg ). Pozatym przed walką z Mariem jego rekord z ostatnich 15 walk wynosił 3-12 więc raczej nie jest to zawodnik któremu się płaci gigantyczne pieniądze.

Keylock

Bellator
Lightweight
Różal kiedyś (chyba na samym początku, po pierwszej walce w KSW?) w wywiadzie mówił, że ma odłożone tyle, że mógłby przez dwa lata nic nie robić, tak że do budowy domu raczej nie wykorzystywałby jedynie gaż z KSW.
Zabawne to zaglądanie zawodnikom do portfeli :-)

pem1990

ONE FC
Heavyweight
Za dużo tych Thomspsonow :)

Myślę że dla Oliego 10 k funtow to kupa kasy. A po ostatnich popisach to juź bardzo dużo. Ogarnij sobie ile zarabiaja niektorzy w Bellatorze albo WSOF.

respect

UFC
Heavyweight
No po walce z Pudzianem to 10k funtów to o wiele za dużo :D Dlatego jak pisałem, temat tylko i wyłącznie do spekulacji, możemy sobie gadać i gadać a prawdy raczej się i tak nie dowiemy :)

enteryoname

BAMMA
Heavyweight
Ale o co chodzi?

Przeciez to ile płaci zawodnikom dana federacja to ich sprawa. Aż tak bardzo Was to interesuje kto ile przyjmuje za walke?