Pieniądze w polskim MMA

thefirm

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Witajcie

FR85 delikatnie nakreślił jakie pieniądze zarabiają Polscy zawodnicy MMA.
Generalnie najwięcej kasuje Mamed i Pudzian i jest to ponad 250 tys pln.
Tak też obstawiałem że będzie to w okolicach 300 tys pln za walkę.
Aslambek (pewnie jak był mistrzem KSW) wspomina o Lexusie, czyli ponad 150 tys pln (i to skromny Lex za tą kwotę).
Obstawiałem że Asłan ma jakieś 70-80k pln/walka.
Michał Materla myślę że ok 150k pln/walka.

Oczywiście kwoty nie uwzględniają sponsorów.
Co do kwot przyjmijmy że są netto, ale mogą być również brutto a to już duża różnica...

Ciekawe ile miał Janek, pewnie było to ok 100k pln.

Może zabawa w typowanie? Ile kto zarabia w polskim MMA.

Różal aktualnie obstawiałbym że ma ok 80k.
Strus ok 30k.
Borys teraz z pasem pewnie ok 70-80k.

A inni?
 
Nie rozumiem tego tematu. Zabawa w typowanie, ile zarabiają inni? Po co? Żeby wzbudzić zazdrość, albo myśli "o jak oni mają fajnie i dużo zarabiają"? To ich kasa, zarabiają ile zarabiają i tyle. Typowe Polaczki, zaglądają do portfela innym.
 
Szarapenko nieoficjalnie Miliona zgarneła za ten SHOW.



Midern ma sporo racji. Myślałem że to bardziej temat o mniejszych galach ( PLMMA) i o tym jak utrzymuje występowanie w tym sporcie taki zawodnik a nie typowanie ile zarabiają gwiazdorzy.
 
no to stoworzyłeś temat oparty na farmazonach? Skąd sa te dane odnośnie zarobków?
 
Może zabawa w typowanie? Ile kto zarabia w polskim MMA.


taki poważny temat i zabawa w typowanie? skoro KSW, ProMMAC, inne gale oraz sami zawodnicy nie chcą podać zarobków to można sobie strzelać na ślepo... u Mirka wiadomo, że komplet opon i parę stówek.
 
no ja słyszałem kiedyś w tok fm od kawula albo lewandowskiego, że jakby największe gwiazdy walczyły 4x w roku to zarobiłyby ok 2.mln zł. Pewnie chodziło o pseudofajtera Pudziana i tego Czeczena... jak mu tam... Chalidow.
 
W Fight Raporcie było, że najniższa oferta to 100+200. Mocno śmieszna stawka...



Wydaje mi się, że gwiazdki KSW jak Asłan, Borys, Karolina, Bedorf itp mają koło 30000, a pewnie reszta gdzieś 8-15 tysięcy. KSW robi kasę, więc pewnie nie żałuje zawodnikom, ale nie ponad 40 koła dla tych poza Mamedem, Pudzianem i Materlą.
 
Nie no, nie róbmy sobie żartów. Janek i 100k PLN ? On by się w życiu z taką kasą z KSW nie ruszył.. Obstawiam, że ludzie pokroju Johna, Aslana czy Borysa mają jak dobrze pójdzie z 30-40k PLN. Nie więcej. O innych nie chce mi się gadać
 
Kwota Różala od tej którą podałeś różni się dosyć istotnie.



Co do innych to też poleciałeś zdaje mi się że Materla jak ma polowe tego od samego ksw to duzo.
 
Różal już niedługo będzie prowadzony osobnym torem... ZOObaczycie, że tak będzie.
 
Pudzian- 200 kola
Mamed - 200 kola
Materla - w porywach 40 kola
Janek- w porywach 50 kola
Aslambek- w porywach 40 kola
Kowalkiewicz- w porywach 15-20 kola
Rozal- moze 40 kola

#pewneinfo
 
Też uważam, że te kwoty są sporo zawyżone (oprócz Mameda i Pudziana bo to może być możliwe) Wydaję mi się, że Różal może zgarniać tyle co Materla albo i nawet więcej, kiedyś chyba wypowiadał się, że zarabia kwoty sześcio cyfrowe. Życzę wszystkim zawodnikom żeby zarabiali tyle co napisałeś albo i więcej!
 
hot topic :)







może odezwię się w tym temacie ktoś kto anonimowo uchyli rabka tajmenicy danymi faktycznymi o zarobkach gwiazd polskiego MMA.
 
Stawki u Mira na zwykłej gali to 400 + 200 natomiast na gali extra to 800 + 400 w FN to 2+2. Sprawa zawodników tj vaso czy sasa to oni indywidualnie negocjują.



Jeśli chodzi o Jotkę to po odjęciu kosztów za pierwszą walkę miał około 30 k pln (8+8 USA) Konfa Mirasa



Janek za ostatnią walkę na KSW to ok 30 k pln info onet.pl



Reszta poufna.



A Twoje stawki to większość duże przegięcie
 
Thompson pewnie 10 tys funtów



Bedorf max 30 tys



Pudzian 250 tys



Różal max 50 tys



Janek to samo co Różal



Celiński 15 tys



Narkun 15 tyś



Materla 150 tyś



Mamed podobnie do Pudziana



Aslambek 45 tys



Borys 30 tys



Moks 25-30 tys



Jewtuszko 25 tys



Kornik 15-20 tys



Anzor 15-25 tys
 
Nie dawajcie tyle Materli. Za 150 k to by walczył w Szczcinie a nie negocjował i to "twardo" Ma znacznie mniej
 
Janek- w porywach 50 kola




To chyba łącznie z kasą od sponsorów.







Martin w fight raporcie potwierdził, że Pudzian i Mamed zarabiają więcej niż 250 tys.



Mario jak walczył w USA to tyle zgarnął.




Tim Sylvia: $50,000 def. Mariusz Pudzianowski: $110,000
 
Kornik, Anzor, Jewtuszko za taką grubą kase walczą?







hm... a co sobą reprezentują w walkach?







Myślę, że mają max do 10.000zł za walkę.
 
beka z polskich kompleksow co do zarobkow i wielkiego ukrywania kwot. ja tam sie nigdy nie wstydzilem jaki mam hajs, nawet jak bylo to gowno jakies.
 
Tak jak errorek napisał też myślę że wymienieni max 10k. Karolina jako kobieta i w sumie świerzak w KSW myślę że też koło 10k i mało to nie jest. Różal mówił że ostatnio na dach na dom zarabia a wiedzać coś w tym temacie myślę że to bylo by 20-30 k
 
Kwoty w 1 poście mocno przesadzone, bardziej się skłaniam do tego co kaczka napisał, bardziej realistyczne na Polskie realia.
 
tylko, że o tych 2 mln rocznie dla "gwiazd" KSW to ja poważnie słyszałem w radiu TOK.fm w programie "jeszcze więcej sportu". Napewno jest gdzieś ta audycja w necie.
 
TO Kita zarabia taką Grubą kase że mówią Kowalik i Wojsław w Fight Raporcie jak mocno jest przepłacony ?
 
Jest może pracownik US Warszawa na forum? ;) By kwoty były jasne, przynajmniej te 'oficjalne' :)

Co do Materli sugerowałem sie tym że słyszałem że jego menago (chyba) wspominał że powinien zarabiać tyle co Pudzian i Mamed. Wątpie że jakby Michał zarabiał 50k i próbowali by nagle skoczyć na 250k czy więcej... Pewnie jest to ok 100k, a chcieliby 200k :)

Kwoty które podałem to raczej kwoty maksymalne - weźcie pod uwagę że przeciętny zawodnik KSW walczy 2x w roku, a jak ma kontuzje to nawet 1x w roku.
Jakim cudem utrzymałby się np Janek jak walczy 1x w roku za 30k mieszkając w Wawie?
Okey sponsorzy czy jakieś dodatkowe pieniądze, ale mimo wszystko byłoby mega ciężko.

Ciekawe jak Michał Kita :) Pewnie te 50k trzeba sypnąć, co może nadwyrężyć budżet małej federacji.
 
@up



A myślisze że skoro Janek nie walczył od 1,5 roku a wcześniej w miedzyczasie walczył 2 razy do roku to nie pracuje wogóle . Każdy zawodnik pracuj a to jako trener albo bramkarz bądź prowadzi jakiś biznes np Mamaed. Mamed pracować nie musi i mógłby się z gaży utrzymać a jednak to robi.



Jakbyś miał tylko trenować i trenować to mam wrażenie że by cie kurwa strzeliła.
 
Back
Top