Piłka ręczna - typy barthez01

Bez urazy, ale dodałem specjalnie swój temat i typy aby inni dodawali typy w innym temacie jak Inne dyscypliny a nie tu bo się zrobi śmietnik
Haha żebyś zaraz nie miał 15 swoich tematów z każdej dyscypliny bo dopiero będzie śmietnik ‍♂️
 
Haha żebyś zaraz nie miał 15 swoich tematów z każdej dyscypliny bo dopiero będzie śmietnik ‍♂️
Nie wiem Chłopie w czym masz problem? Dodałem swój temat z piłką ręczna i ze swoimi kuponami i to są dwa moje tematy, kiedyś miał @Evo swój temat i nikt nie robił problemu a jeśli masz jakieś kompleksy albo szukasz zaczepki przez neta to pomyliles strony :)
 
Nie wiem Chłopie w czym masz problem? Dodałem swój temat z piłką ręczna i ze swoimi kuponami i to są dwa moje tematy, kiedyś miał @Evo swój temat i nikt nie robił problemu a jeśli masz jakieś kompleksy albo szukasz zaczepki przez neta to pomyliles strony :)
Obrosles w piórka dzieciak. Nie spinaj się bo ci gumka pęknie. Pisze poprostu ze zaraz jak ci wejda 3 typy z hokeja, potem z tenisa to nie zdziwie się jak założysz kolejne tematy. Jak wspomniales o Evo to tak mial swoj temst gdzie wrzucal wszystkie dyscypliny naraz. Ty napierdalasz poprostu xxxxx tych meczy i bys sie pogubił. Wbijam w twoje kompleksy bo jeszcze niedawno plakales doslownie jak ci typy nie wchodzily albo pytales sie o rzeczy które były logiczne w chuj, nie wspominając jak Cie tutaj ludzie wyjasniali, czy jak przepraszales za typy i kończyłes przygodę z bukmacherka. a teraz mi pierdolisz o jakis kompleksach i czy mam problem wez sie mordo rozpędz i pierdolnij głową w ścianę i się otrzasnij dzbanie bo wszystko bierzesz do siebie jak by to bylo realne zycie. Nie pamietasz juz jaki byłeś malutki? Ja pamiętam nie spinaj pośladków nikt tam chyba nie wjedzie ‍♂️ bez odbioru.
 
No nic, analiza,logika, to czasami nie idzie w parzę z bukmacherką. Nie wyobrażałem sobie bardziej pewnych typów niż dziś Kielce. Barca wchodzi gładko a Vive zagrało najgorszy mecz chyba od roku. Kompletny brak skuteczności w ataku, masa błędów prostych a tak meczu się nie wygra niestety. Postawiłem tysiaka twierdząc, że na takim czymś najbardziej zarobię jak na dzisiejszych meczach a tu niestety smutek trochę na czwartkowy wieczór i mega wkurwienie. Za tych co pograli, bardzo przepraszam, ale nic nie mogę za frajerstwo Kielc. Czas odpuścić do nowego roku i zresetować głowę ;) Powodzenia dla wszystkich innych typujących i będę kibicował. Pionteczka ;)
 
Back
Top