Piłka nożna

Ale co w bayernie jest zjebane? Kibice niemieccy sa zadowoleni z gry swojej drużyny, a polscy wywalają pepa z klubu :D
 
Może i ma jakiś warsztat trenerski,ale niedopasowany do takiego klubu jak Bayern.Zresztą jakoś nie widać w Barsie jakiejś straty po Pepie.Jak jeszcze był Robben,to indywidualnymi akcjami jakoś ciągnął ten wózek,ale teraz go zabrakło i już w ogóle jest padaka.Niemieccy kibice zadowoleni?:arch:Niech sobie każdy wejdzie na oficjalny,niemiecki fanpejdż Bayernu i zobaczy komentarze:crazy:
 
mam takie wrażenie, że czynniki pozasportowe mogą wziąć górę nad jego warsztatem trenerskim

cztery przegrane z rzędu, druga wtopa w półfinałach CL gdzie jeszcze 3 lata temu Bayern wygrywał wszystko co się da. Ja jestem zdania, że przez te dwa lata tej swojej wyjątkowości nie udowodnił . Oprócz szukania na siłę nowatorskich rozwiązań - a przecież można było dać na lewą stroną Lahma, a nie pozwolić jeździć po Bernacie jak po burej suce xD

A teraz kolejny "człowiek z przypadku", zwolniony z Romy, notujący średnie wyniki ze średnia Celtą, jeszcze na jesieni kurwiony przez fanatycznych cules, notuje wyniki lepsze od tych ze złotej ery Pepa. Dlaczego? Messi.

Ale ja po po prostu nie lubię Pepa, nie przepadam także za Bayernem, więc niech ich związek trwa jak najdłużej. Ale i tak Pep still better trenejro niż Anczelot.
 
Last edited:
Lahm to jest nominalnie prawy obrońca,także za Bernata nie bardzo.Za niego wskoczy Alaba jak wyleczy kontuzje,chyba,że znowu go pep ustawi w pomocy.ogólnie tak jak pisałem wcześniej,robi jakieś kombinacje alpejskie z zawodnikami którzy wcześniej dobrze funkcjonowali na swoich pozycjach
 
guardiola zaczął swoją pracę z pierwszym zespołem barcelony od delikatnej czystki w szatni, po niezbyt udanym poprzednim sezonie, w którym strata do realu w lidze była ponad dziesięciopunktowa.
sezon bez żadnego trofeum, chyba nawet bez pucharu katalonii, o ile się nie mylę.
raczej nie mówimy tutaj o samograju.
kombinować zaczął i wyszedł mu sezon niepowtarzalny.
na jego nieszczęście poprzeczkę powiesił sobie wysoko.
w bayernie jest trochę inna sytuacja, bo drużyna była wtedy na absolutnym szczycie.
on wprowadza swoją koncepcję, brak zwycięstwa w champions league będzie mu pewnie wypominany.
dla mnie top trenerów na świecie, jednak nie postawiłbym go na najwyższym miejscu.
 
tyle,że ta jego koncepcja w Bayernie się nie sprawdza,wymieniają miliony podań,mają 70% posiadania piłki,jeden drugiego zastępuje na pozycji,fajnie,w teorii wygląda to nowatorsko,ale w praktyce nic z tego nie wynika.Jak jest kryzysowa sytuacja jak z Porto u siebie,to zespół wraca do klasycznej gry i mocnego pressingu bez kombinowania i są efekty
 
Osobiscie Bayern lata mi i powiewa, ale mój najblizszy przyjaciel jest jego wielkim zwolennikiem i z tego co mowi mi to nastroje wsrod kibicow sa jednoznaczne - nara panie Tik Tak. Niemniej troche szkoda mi gościa, chciałbym zobaczyć co potrafi jego Bayern w starciu z Barceloną mając pelen sklad do dyspozycji i czy taktycznie dalby zniszczyć potwora, którego sam stworzył. Uważam, że przy pelnym skladzie mecz nie skonczylby sie 3:0 tylko 0:0. Ba, uwazam, ze majac tylko Alabe zamiast tego pierdolca Bernata (widzialem jakies 5-6 meczy z nim i gość jest poprostu głupi, technicznie dobry ale decyzje, które podejmuje… jak ostatnio rajd od którego się zaczeło tracenie bramek) Bayern wywiózłby remis.

Wg mnie Pep zmontuje klasyczna spierdolke z Bayernu, taka jak wykonał z Barcelony, gdy wygladalo na to, ze opuszcza plonący statek (o ironio). Dla Bayernu wyjdzie to na zdrowie, licze tylko ze Klopp nie pojdzie tam trenować, bo Monachium znow bedzie walcem :) A i transfery napewno przeprowadzi mądrzejsze niz jego hiszpanski kolega.
 
Po tym jak sabotuje Real, wiem jakie masz kryteria xD
nie chodzi tylko o real.
jego kariera trenerska to duża liczba sukcesów.
wszędzie gdzie się pojawiał sukces był, a prowadził kluby, których nie lubię lub nie lubię bardzo.
może dlatego tak go cenię.
natomiast co do realu, to bardzo ciężki klub dla trenera.
wylecieć z pracy można stamtąd po zdobytym mistrzostwie, co dwukrotnie przytrafiło się rodakowi ancelottiego.
czy też wygrywając puchar mistrzów- jupp heynckes.
 
Może i ma jakiś warsztat trenerski,ale niedopasowany do takiego klubu jak Bayern.Zresztą jakoś nie widać w Barsie jakiejś straty po Pepie.Jak jeszcze był Robben,to indywidualnymi akcjami jakoś ciągnął ten wózek,ale teraz go zabrakło i już w ogóle jest padaka.Niemieccy kibice zadowoleni?:arch:Niech sobie każdy wejdzie na oficjalny,niemiecki fanpejdż Bayernu i zobaczy komentarze:crazy:
W internecie cieżko znaleźć zadowolonego kibica, ja mowie o ludziach , którzy oglądają piłkę niemiecka dłużej, niż ostatnie 4 sezony Bayernu
 
Ronaldo przekazał 7 mln euro na pomoc dla ofiar w Nepalu (WOW)

Heynckes stworzył na tyle mocny Bayern, że oni bez trenera mogą wygrywać. Pepa sciągneli chyba tylko dla promocji, bo nie wiem jaki sens był w zmianie trenera, który wygrywa LM
 
Tar kiedyś pisał, że Messi walcząc o tytuł króla strzelców przekazał karnego Neymarowi ...

No chyba nie ma wątpliwości, który gest jest cenniejszy ;)

Ale Messi też ma swoją fundację, która bardzo czynnie działa, tylko po co ktoś miałby się tym chwalić.
 
W internecie cieżko znaleźć zadowolonego kibica, ja mowie o ludziach , którzy oglądają piłkę niemiecka dłużej, niż ostatnie 4 sezony Bayernu
Nie wiem jaki byłby wynik głosowania akurat w takiej konkretnej grupie kontrolnej,w każdym razie również niemiecki Bild przeprowadził ankietę wśród kibiców Bayernu i 57% nie ma już do niego zaufania
 
Czy dziś Guardiola podpisuje na siebie wyrok w Bayernie czy zrobi cud jak z Porto? Juz sie nie mogę doczekać :D
 
Bayern ponownie dostanie w dupe, ale honorową może strzelą. 2-1 będzie.

Ponoć Iker i Cristiano mają odejsć latem z Realu, były bramkarz Realu twierdzi,że to potwierdzone info... Nie wierzę w odejście Cristiano, ale za odejściem Ikera byłbym jak najbardziej.
 
Skąd to info o CR? Nie wierze w jego odejście w najbliższych 3 latach - maszyna do zdobywania goli, wraz z wiekiem i zatraceniem dryblingu, szybkości (widać to od niedawna, że brakuje tej torpedy w dupsku) i pierwiastka magii CR wykształcił niesamowitą skuteczność, ciąg na bramkę, no i ma ten dar który powoduje, że piłka go szuka oraz najlepsza gra głową na świecie. On bedzie przez najblizsze 2-3 sezony dalej trzepał po 40-50 goli na sezon, takiego gracza i legendy nie oddaje się dla kilku milionów euro, Perez do tego nie dopuści. Dodatkowo dochodzą kwestie typowo marketingowe takie jak legiony fanów na całym świecie, najwieksza marka wśród wszystkich piłkarzy (http://www.sportmarketing.pl/newsroom/23935,hamilton-najbardziej-wartosciowym-sportowcem czy http://www.sportspromedia.com/most_marketable), najwięcej lajków na FB, najwiecej sprzedawanych koszulek z jego nazwiskiem w Realu i pewnie z 100 innych naj, naj, naj.

W kwestii Ikera broni go tylko już niestety marketing i bycie klubową legendą oraz kapitanem, bo umiejętności ma naprawde średnie i jak dla mnie to główny winowajca wtopionego sezonu przez Real - ten bramkarz nie uratował w tym sezonie żadnego meczu, natomiast spartaczył co najmniej kilka.

Jakbym miał dziś kase stawiać to Barca 2:0 ale trzymam kciuki za bawarczyków.
 
Last edited:
Back
Top