Piłka nożna

Kurwa jak mogłem przekręcić nazwisko Paula:-)(na swoje usprawiedliwienie dodam, że przed chwilą się obudziłem :D ) Ja wole ogladać w swoim klubie przeciętnych wychowanków, niż paniusie sprowadzane za grube hajsy, które nieraz prezentują znacznie niższy poziom niż przeciętne "swojaki"
 
tez to pomyslalem, nie wiem jak mozna ich wrzucac do tej samej grupy, dla mnie to w ogole nie jest ta polka, Jones jest niedoceniany mocno i zobaczycie, ze jeszcze bedzie wiodaca postacia obrony zarowno United jak i reprezentacji.



jasne, wolalbym samych wychowankow, ale nie da rady uciagnac w tych czasach druzyny na mlodych juniorach wychowanych w akademii, ktora druzyna z czolowki tak teraz ma? nie mowmy o fcb, nie mowie tutaj o 'doswiadczonych' wychowankach jak Xavi czy Iniesta.
 
@ridz



Ani Jones ani Smalling nie są wychowankami United. I za Jonesa zapłacono 16,5mln funtów, więc to wcale nie są małe pieniądze.
 
United potrzebuje wzmocnień jak nie chce wypaść z gry o najwyższe cele. Ferguson już w poprzednim sezonie dysponował delikatnie mówiąc nienajsilniejszym składem i to zarówno w LM jak i Premiership. O ile w LM się nie udało to w mistrzostwo Premiership pokazuje jak wielkim szkoleniowcem był szkot.



Co do Beckhama to nie był jakimś genialnym piłkarzem wg mnie. Fakt, że jeżeli chodzi o stałe fragmenty gry i długie podania to w tym był najlepszy w swoim czasie ale moim zdaniem wielu było piłkarzy którzy decydowali o obliczach swoich drużyn a o których mówiło się mniej i uważało się za gorszych. On stał się legendą głównie dzięki temu, że ożenił się z jedną z pań ze Spice Girls. To mu zapewniło czołówki gazet. A wiadomo, że media potrzebują gwiazd więc z Beckhama zrobiono wielkiego piłkarza którym nigdy nie był. Nie mówię, że był słaby ale nigdy nie osiągnął poziomu takiego jak Del Piero, Zidane, Figo, Ronaldo(ten z Brazylii), Szewczenko, Giggs, Scholes, Raul, Rivaldo, Totti, Ronaldinho, Gerrard, Rooney, Henry. O Messim czy Cristiano Ronaldo nawet nie wspominam. Nawet do Ballacka, Sneijder'a, Fabregasa, czy Lamparda nie ma go co porównywać pod względem piłkarskim. Nie potrafił pociągnąć ani Anglii ani Realu do wielkich sukcesów i dawał zespołom w których grał zdecydowanie mniej niż wcześniej wymienieni piłkarze.
 
Brawo Althletic :) Katalonce puchną :)







Gwiazda boiska Neymar odpowiedzial na hattrick Bale - byl tak delikatny, ze faulowala go nawet murawa przez co wypierdalal sie przy kazdym kontakcie z pilka :) W Madrycie coraz cieplej.
 
Real bez CR'a cos uciulal, Barca bez Messiego ledwo przedzie, dwie przegrane, ciekawie sie robi. :)



#ucanhatemenow
 
Jakby Twojej matce to hasło było myślą przewodnią, to już dawno by Cie zutylizowała :-)
 
Magik dobrze mowi o delikatnych pilkarzach z barcelony...a Real co raz lepiej i rozjezdza kolejene zespoly:) a tak w ogole ktos jeszcze twierdzi, ze Urban to dobry trener?:)
 
Zgadzam sie z Tobą baju,gra Realu mi się w tym sezonie zajebiście podoba a Barca bez Messiego nic nie gra,przeklamowany Neymar ,Fabregas jakiś bez motywacji były plotki niby ,że ma do Arsenalu wrócić i pewnie by wrócił ale jakbym ja tam rządził to dostałby kopa w dupe dlatego,że zostawił Arsenal i zachciało mu się sukcesów i kariery(nie można nikomu zabronić) ale jak widać nie przyczynił się jakoś zajebiście i kariery też nie zrobił lepszej niż miałby w Arsenalu w którym był numerem 1 zaraz po Henrym.
 
mi po wczorajszych meczach tylko jedno zdanie w glowie!



IDZIE IDZIE PODBESKIDZIE SKURWYSYNY!!!



ironia losu, kraina absurdu po prostu, bramke jeszcze im strzela wypozyczony ziomus z Legii, czy zycie nie jest piekne, haha. :)
 
A ja teraz popatrzyłem na tabelę Ligue 1. I to co się stało z Lyonem to też jakiś absurd. Z hegemona ligi francuskiej stał się zwykłym średniakiem. Po piętnastu kolejkach mieć dwa razy mniej punktów niż lider to śmiech na sali.
 
to juz nie jest nowosc, kiedys klasowa druzyna i naprawde fajnie sie ja ogladalo, teraz totalny sredniak i to jeszcze bez perspektyw jakichs wielkich, szkoda troche. francuska liga zalana zostala hajsem i to grubym, reszta zostala w tyle.
 
nieźle się dzieje w lidze brazylijskiej.



obrońca tytułu- fluminense jedną drogą w 2 lidze...



w ostatnim meczu musi wygrać i liczyć na nieszczęścia trzech zespołów.



w zasadzie dwóch, bo ten trzeci- vasco da gama ma podobne marzenia...
 
Jak poinformowała "Agencia News", zwycięzcą tegorocznej edycji "Złotej Piłki" zostanie po raz piąty Lionel Messi. To oni też w zeszłym roku bezbłędnie podali miejsca tego samego konkursu z dużym wyprzedzeniem, więc warto wziąć sobie te informacje do serca.



Z informacji zdobytych przez "Agencia News" wynika, że najlepszym zawodnikiem świata po raz piąty z rzędu zostanie Messi. Za jego plecami uplasowali się Cristiano Ronaldo z Realu Madryt, Franck Ribery z Bayernu Monachium, Andres Iniesta z Barcelony i Zlatan Ibrahimović z Paris Saint-Germain. Jeśli te informacje się potwierdzą, w świecie futbolu wybuchnie ogromna burza kontrowersji, czy zawodnikowi "Barcy" ta nagroda się należy.


pilkarskaprawda.pl
 
cristiano-ronaldo-crying.jpg




:D Mimo wszystko ciagle uwazam ze to Ronaldo/Ribery dostanie zlotego balona.
 
Messim messim , ale Iniesta za ten sezon ma byc przed Ibra no way :-)



Ja biore ta nagrode na luz, trenerzy i kapitanowie kadr glosuja na kolegow, wiec to nie ma wymiaru sprawiedliwosci , ostatnio trener Kanady, ktory jest hiszpanem powiedzial ,ze oddal glosy na: 1.Messi 2.Iniesta 3.Xavi o czym my tu mowimy....:-)
 
Najlepszy w tym roku kalendarzowym oczywiście był Cristiano zostawił wszystkich w tyle taka prawda.



Ale Chuy z tym nie dostanie ją Messi i wtedy ta nagroda będzie własnie balona warta...







PS co do tej informacji, to są tylko spekulację i gazeta miała dostęp do kilku trenerów a jak wiemy głosuje pełno ludzi.
 
Back
Top