Piłka nożna

@Andrzej



Moja drużyna gra aktualnie w 3 lidze świętokrzysko - małopolskiej. I w moim mieście jest tradycja od 92 roku kibicowania także Lechowi. Reszte powinieneś wiedzieć już sam:-)







A z Formellą to ktoś dobrze napisał na WL. Nie dostanie szansy dopóki leśni nie podpiszą z nim profesjonalnego kontraktu, bo jeszcze przez przypadek by uciekł i by dopiero było.
 
Rezerwy czy pierwszy sklad, wynik poszedl w swiat a zwyciestwo i tak daje 3 pkt :) Oby Lechia zagrala caly sezon w miare rowno, a nie jak zwykle pierwsza runda zajebiscie a w drugiej walka o utrzymanie
 
@Twardy - pytałem bo widzę, że jesteś ogarnięty i wiesz co się w Lechu dzieje ;) Cholera, ten scenariusz z Formelą jest bardzo prawdopodony.Wpisuje się to idealnie w styl prowadzenia klubu leśnych ludzi :(



To walczcie o powrót do ekstraklapy. U was też się coś posrało swego czasu, nie? I nawet Lasocki jest trenerem :D



@Suchar - no na papierze to Kolejorz też ma skład na mistrza, tylko nazwiska nie grają ;p
 
ja tam nie widze, zeby inne druzyny w pucharach graly rezerwami. na pewno nie, jesli chodzi o lige mistrzow
 
Steaua w ostatnim meczu ligowym w porownaniu do meczu z Legia wystawila 8 innych zawodnikow i rowniez stracila punkty ;).



Zlatan - wynik poszedl w swiat ? Prosze cie... Legia jeszcze nie raz przegra w lidze i nie ma nic w tym dziwnego, wazne zeby na koniec pozostala na czele ;). Moze dla Lechii to wielki sukces, ale Legia walczy o wyzsze cele.
 
@Andriej



No posrało się bardzo, ale to już za nami. Klub od podstaw, my już bez zakazów jako tako i cały czas do przodu.



Szkoda tylko, że Lasocki nie ogarnia taktyki na 3 ligę. Jest laga do przodu i może się uda coś strzelić. W okręgówce dobra taktyka, bo wygraliśmy prawie wszytko. 4 lige też się udało tak wygrać. 3 już tak się nie uda. A pomysłu zero na grę.
 
Widzieliscie składy ?



Rooney w wyjsciowym, a Chelsea z samymi ofensywnymi pomocnikami-Ba,Torres,Lukaku na ławie.



Jose szykuje cos wyjatkowego.
 
Jak możecie to podawajcie wyniki tego meczu z krótkim opisem bramki, bo ja będę Real Madryt oglądać, może w końcu ujrzę ten obiecany spektakularny futbol.
 
kasę postawiłbym na 1-1...



bez kasy będę za united, bo chelsea nie lubię bardziej od mourinho...
 
Manchester - Chelsea jak dla mnie slabo. Z duzej chmury maly deszcz. Nic godnego uwagi sie nie dzialo przez 90 minut, poza tym ze van Persie nie ch tak tymi lokciami nie macha, bo jemu ktos kiedys w koncu wypierdoli lokciem tak, ze straci zeby.
 
Nie mam pojęcia co tym składem i zmianami chciał dzisiaj Mourinho osiągnąć, ale na pewno nie było to zwycięstwo.
 
"Wybaczcie formę, ale to chyba jakiś nieśmieszny żart. Za mniej więcej 30 milionów euro rocznie Katarczycy mieli dostać tylko reklamę na koszulkach Baróy, jednak z właśnie trwającej konferencji prasowej Rosella, Fausa i dyrektora generalnego Qatar Airways możemy się dowiedzieć, że Katarczycy dostaną także: widoczną na zdjęciu ogromną reklamę na Camp Nou (i kilka mniejszych); krzesełka na stadionie zostaną pomalowane w taki sposób, aby utworzyć logo Qatar Airways; reklamę na ławkach rezerwowych; a także - co najgorsze - QATAR AIRWAYS BĘDĄ MIEĆ SWóJ DZIAŁ W KLUBOWYM MUZEUM!

W zamian Katarczycy - poza pieniędzmi - pomalują kilka samolotów w barwy Baróy. Graciós."


BSqjli4CcAEgSbJ.jpg:large


1239544_10151694595787701_658776603_n.jpg


ROSELL WYPIERDALAJ !

Przez tego idiote pewnie niedługo zmienią nazwe na FC Qatar Airways Barcelona... :-)

EDIT:

Rosell: "Camp Nou nazwy nie zmieni".
 
http://niezalezna.pl/45256-witajcie-w-katyniu-tak-kibice-sewilli-obrazili-pamiec-pomordowanych-polakow







I jeszcze przypomnijmy za co Legii zamkneli zylete :



941db69e7a15.jpg
 
Pierdolona czerwona zaraza, z tego syfu chyba się nigdy ludzie nie wyleczą. Ja bym budował specjalne szpitale, w których bym zamykał komunistów.
 
Zaczyna już mnie ta cała saga z Balem irytować. A to jest w Hiszpanii, a to wrócił na wyspy, a to pedał nie przychodzi na trening. Niech już spierdala do tego Realu, a Spurs kontraktują Coentrao, Lamelę i Eriksena za ten hajs, a i tak im coś zostanie. A nie takie zabawy w kotka i myszkę.
 
Kibicuje Lechowi w Polskiej lidze, ale w Europie kibicuje wszystkim drużynom z naszej T-ME Ekstraklasy, więc WAR LEGIA!.







 
Kurcze, oby tylko nie dali inicjatywy Rumunom na poczatku to bedzie dobrze :)


Skoro jestesmy na cohones to pozostaje napisac tylko jedno - WAR!
 
Tradycja musi zostać podtrzymana :-) Steaua by karne :-) A tak !



Nie mogę sobie jakoś tego wyobrazić. Polska drużyna w LM ? No way ...



...



Oczywiście patriotyzm zawsze i wszędzie także Legia do przodu :-)



e: Dymimy na czerwono :-) Kary lubimy, kary będziemy płacić :-)



e2: Nawet posta zdąże edytować. Szybko Rumuni biorą się za strzelanie :-)
 
ja pierdole 0-2 buhahahahaha tak to moge tylko skwitowac.Mysle,ze smialo moge sobie,teraz countdowna 164 zapodac:-)
 
Back
Top