Piłka nożna

Póki co Barca nie gra nic, ale jak znam życie to się zmieni od drugiej połowy.



P.S. Właśnie sobie uświadomiłem jaki jest najnowszy koszmar Leszka Orłowskiego. Asieł Iłłałamendi.
 
przeciez to bylo na temat jego budowy po tym jak HubertSSJ wrzucil jego zdjecie, o kim mialem wtedy pisac? :-)



3 cytaty z 2 postow w ktorych follow-upowalem foty wrzucone przez innych uzytkownikow na temat budowy Cristiano i zarzucasz mi, ze wszystko i wszystkich do niego porownuje, mmmmmmmmmmkay.



Villa moje zalozenie wypelnia, brawo!



Meo schodzi? serio?
 
120480ffb46dff2e5dcd7d6eeb09e8ea-full.gif




Mają rozmach skurwysyny.
 
Messi probably has a thigh muscle problem #fcblive [catradio]



https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-d.ak/hphotos-ak-frc3/1149231_10151798998289578_269384459_o.jpg



Podlinkowalem bo zdjecie troche za duze.
 
Gif Hubiego. Ja pierdole. Za takie coś wypierdalałbym na rok i chuj. Nie ma, że boli. Przestało to być już śmieszne.
 
Pociągnął/szarpnął go za włosy (?), oczywiście reakcja przesadzona, ale po chuj w ogóle takie coś prowokować ?
 
SERIE A w Orange Sport. Jestem zadowolony, bo będę miał na nc+ tylko dwie kwestie - komentarz i jakość. :/



Edit: 2 mecze na nc+ i jeden w OS z tego co zauważyłem właśnie :)
 
Pociągnął? Szarpnął? Masz psa? Bo jak tak, to Ty go szarpiesz, a nie głaszczesz... Przecież on mu tę rękę ledwo położył na głowie. Wina oczywiście u gracza Atletico, nie w symulce Żorżiego Alby.
 
Oświadczenie ze strony głównej Lecha Poznań:


Po słowach wojewody pomorskiego Ryszarda Stachurskiego

Dzisiaj wojewoda pomorski Ryszard Stachurski na antenie Radio Gdańsk użył następujących słów: "W chwili obecnej kluby kryją przestępców. Legia Warszawa, Lech Poznań, Lechia Gdańsk."

Nie będziemy się odnosić do absurdalnych zarzutów godzących we wszystkich kibiców Lecha Poznań. Współpracujemy z Piotrem Florkiem, wojewodą wielkopolskim i jako Wielkopolanie nie będziemy komentować słów wojewody, który odpowiada za sprawowanie władzy między Słupskiem a Nowym Dworem Gdańskim, w tym nad gdyńską plażą. W Poznaniu w Strefie Sportu przy INEA Stadionie też mamy plażę do siatkówki, ale nikt nie robi tam "meksykańskiej fali".




W końcu nie zjebali czegoś za co się wzieli. Oświadczenie mistrz.
 
"Open the gate for ultras" transparent Rumunow z wczorajszego meczu :). Teraz tylko czekac i modlic sie do piatku na decyzje.
 
Wczoraj Urban z tym krawatem wyglądał jakby juz był po oczepinach xD



kuciak_rizzoli_newspix082013_650.jpeg




Sklepik Realu zhakowany czy to już ten moment?



1234018_10201999384213999_957693065_n.jpg
 
podobno zero haka, jutro ma byc oficjalnie ogloszony, bo dzis nie chca zaslonic fejmu meczu z Al-costam Raula, cos na fb czytalem.



bardzo 'madry' zakup, przeciez maja takie luki na lewej stronie... ;)



1175559_414697551969444_882148654_n.jpg




popopozdro!!!



+ Arsene na zakupach, part2:



1146648_414739065298626_1850751012_n.jpg
 
Niedawno się wymądrzałem, a teraz jakiegoś dobrego streama do Śląska potrzebuję



nvm ... znalazłem
 
Waldek biega między hiszpańskimi pachołkami xD jakich ja czasów dożyłem :-)



Gikiewicz - najlepszy z zezowatych polskich bramkarzy xD
 
Legia ma bramkarza, Śląsk ma bramkarza a Lech ma Kotorowskiego :(



Co Gikiewicz dziś już wybronił to brak słów.
 
Back
Top