Piłka nożna

I tak Vilanova powie,że do stanu 0-3 to oni byli lepsi :-)



I nie zapominajcie,że Barca miała większe posiadanie piłki.
 
smutny jestem..



tylko nie rozumiem jednego, ostatnio byla gadka z tego jak kibice barcy ciesza sie, ze ral przegrywa czy cos. nie widzialem wczoraj dwoch stron postow w podobnym stylu co dzisiaj
 
haha, z tym posiadaniem pilki to jest mistrzostwo, w sumie tylko to im zostaje w tym dwumeczu. :)



jak w ogole Tito mogl wymyslic, ze kiedykolwiek prowadzili gre i przewazali? zartowal moze? mrugal okiem?



:-)
 
Oglądam drugą połowę i mam wrażenie, że tak grającą barcę to ze szwagrem byśmy porobili. Dwóch na jedenastu, nie z całej epy i u nas bramkarz lotny.


7-0 Trochę beka:-)
 
Gaara, to tylko sport. Zablolało Cię, że kataloński klub dostał sążnie po dupie? Mnie jako Polaka to wprawia w szyderczy śmiech, a jutro pewnie o wszystkim zapomnę. To nie walka Polaka na wysokim szczeblu w MMA, żeby przeżywać jak pojebany, no chyba że tak strasznie kochasz ten futbol. :-)
 
Pięknie Bayern zagrał.







Barcelona dostała srogą lekcję, teraz muszą wszystko zrobić żeby się z niej nauczyć i tyle. Płakać nie ma sensu, ale bić brawo przeciwnikom już można.







Mecz z Chelsea rok wcześniej bolał, teraz Bayern był faworytem i nie zawiódł.
 
Szczerze, to tak daremnie grającego Bayernu nie widziałem dawno, ile oni mieli strat? Mnóstwo złych wyborów w wykonaniu obu ekip. Ładnie to potsumował Laskowski - dożynki xD



Po meczu objawiła mi się nowa prawda, otóż Pep wybrał Bayern bo wiedział jak silna jest Bundesliga, no bez przesady panie komentarzysto na TVP :-)
 
Przesadzasz Gaara, zwisa mi, że Barcelona przegrała, podniecam się wynikiem (0-7 w półfinale:-)) i ciesze, że nie będe musiał oglądać słabo grającej Barcelony w finale.
 
mi pasuję : ) pozdrawiam : D

20901445.JPG
 
moze przesadzam. to co zrobil bayern to bylo mistrzostwo swiata. barca zagrala jak druzyna z konca tabeli. final na pewno nie bedzie taki jednostronny, obie druzyny znaja sie dobrze z bundesligi, a bvb jakos nie odstaje od bayernu w bezposrednich pojedynkach
 
przeciez Bayern w bezposrednich pojedynkach miazdzyl BVB strategicznie, final wg mnie bedzie bardzo podobny.
 
0-7 Zgłoś się



Juz piłkarze barcelony wyciągają 0,7 z lodowki







Ciekawe co jeszcze wymysla internauci ; ]
 
Bym powrzucał kilka dowcipów, ale ze względu na szacunek do fanów Barcy tego nie zrobię.























Ale jaki jest ulubiony croissant i napój w puszce Barcy to każdy się sam domyślić może :-)
 
Back
Top