Piłka nożna

No właśnie żeby "ukrócić kapitana" - w tym czasie drużynie potrzebny był jakiś wstrząs, impuls, a rzucanie w piłkarzy butami czy bidonami wyszło już z mody, więc Mou kazał Arbeloi połamać kości świętemu xD
Wiadomo, że Adan to bramkarz żaden, jedyny jego atut to to, że może malować poprzeczkę emalią bez potrzeby użycia stołka, ale jakoś trzeba było pokazać Ikerowi, że w futbolu pomniki nie grają, jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz. A ten sezon był w jego wykonaniu, tak Mobius, wait fo it ... Katastrofalny :-)

Co do Mou, to zanim przyszedł do Realu miałem odruch wymiotny na jego widok, teraz po tych trzech latach, może jeszcze daleko mi abym modlił się do niego w pokojowym ołtarzyku, ale jestem po jego stronie, kosztem kliku piłkarzy - wczoraj Ramos wreszcie pokazał, że to on powinien nosić opaskę kapitana, Lewy dzisiaj musi przykładać sobie lód do twarzy.
Jednak daleko mi do huraoptymizmu, Real grał w tym sezonie bardzo słabo w wielu spotkaniach, trzeba przewietrzyć szatnię, pozbyć się bumelantów ciągnących kasę nic w zamian nie wnosząc.
Przede wszystkim sprowadzić prawego obrońcę, środkowego, rozgrywającego i skrzydłowego. Wg mnie napastnik jest nam potrzebny, ale jak uda spełnić się wcześniejsze warunki to i na obecnych strikerach da się pojechać.
Albiol out, Carvalho out, Essien out, Kaka out, Callejon out, Xabi/Xavi chyba jednak za poważny żeby go ruszyć.

Dzisiaj Bayern raczej bramkę strzeli już w pierwszej połowie, więc wypisujcie miasta w żałobie na twitter Szpaka i Orłowskiego ... żartuję szpak nie ćwierka xD
 
Ciekawe ilu kibiców polskich "BVB" wie kto to był Koller, Ewerthon, Rosicky czy Amoroso...



Dla mnie chora jest ta sytuacja aby kibicować im i udawać znawców tylko dlatego że są tam trzej polacy. Ciekawe jak odejdzie Kuba i Lewy to czy dalej będzie taka miłość do BVB...



Co do wczorajszego meczu jestem dumny z tego co pokazali piłkarze Realu i nawet mimo porażki nie ma już tak wielkiej kompromitacji....



Kolejnym celem powinno być przewietrzenie szatni i dokonanie kilku zmian w składzie, bo jak widać na Alonso wiecznie liczyć nie będziemy mogli.


Dla mnie nie jest chorą sytuacja, że ludzie w Polsce kibiują klubom w których grają polacy. Ja kibicuję od 20 lat Milanowi ale jakby zagrał z Borussią to byłbym za Borussią. Jak w 2005 roku Liverpool grał z Milanem to też byłem za Liverpoolem bo dobrze życzyłem Dudkowi. Raz jeszcze byłem przeciwko Milanowi jak grał z Zagłębiem Lubin chyba w1995 nalbo 1996 roku. Poza tym całe życie kibicuję Milanowi.



Chore jest dla mnie coś takiego:




Mnie aż bierze na wymioty jak czytam wypowiedż Ramosa : "Wyszliśmy żle nastawieni na ten półfinał"



No kur.. to na jaki mecz macie wychodzić dobrze nastawieni ? Lige odpuściliśmy już w lutym, puchar króla też nie zaprząta nikomu głowy, więc co stało na przeszkodzie aby perfekcyjnie nastawić się na to najważniejsze spotkanie w sezonie ?



Po drugie jak można człapać po boisku jakby dzień wcześniej grało się z Barcą czy MUTD, mimo że w lidze najważniejsi gracze odpoczywali a i tak dali dupy po całości. BVB też grała mecz w Sobotę i jakoś wczoraj wyglądali fizycznie fenomenalnie. Zarówno FCB jak i Real ma ten sam problem że wyglądali w tych starciach na kompletnie wypompowanych.


Rok temu można było powiedzieć że odpadliśmy trochę pechowo no i z mega ekipą, ale tym razem to jest kompromitacja na całej linii i nie zdziwię się jak czyjaś głowa za to poleci. Nie wiem czy to będzie Mou czy któryś z piłkarzy ale to nie wygląda dobrze i nie ma się co oszukiwać że w rewanżu będzie to 3-0. Bo niby co zmieni własne boisko ? Kibice pewnie dopóki gospodarze nie zdobędą gola nawet mordy nie otworzą więc jakie to wsparcie ? Chyba że sędziowie pomogą i o to wszystkim chodzi.


Dziś na uczelni byłem w totalnej załamce, 90% kolegów gratulowała wiadomo w jaki sposób a ja mogłem jedynie przytaknąć bo co miałem powiedzieć na taką parodię ? Ostatni raz taki wstyd był gdy dostaliśmy od Barcelony 5-0 ale dało to się w jakiś sposób wytłumaczyć.



Widzę, że czujesz się częścią Realu Madryt. Ciekawę czy oni też uważają ciebie za część klubu. Uważaj, żebyś nie pomylił świata, rzeczywistego ze światem marzeń.



No i dodatkowo widzę, że robisz za rzecznika prasowego klubu na uczelni.



Jak dla mnie to początek schizofreni może być...
 
Najciemniej pod latarnią http://sport.tvp.pl/5062326/pilka-nozna/liga-mistrzow/transmisje/pilka-nozna-liga-mistrzow-12-finalu-fc-barcelona-bayern-monachium



Nie zacięło mi jeszcze ani razu.
 
Dzięki wielkie. Tez już znalazłem i działa super http://sport.tvp.pl/5062326/pilka-nozna-liga-mistrzow-12-finalu-fc-barcelona-bayern-monachium
 
Jak jakiś czas temu pisałem,że nienawidzę Bayernu, to teraz jednak muszę przyznać,że są świetni i grają obecnie najlepszy futbol na tej planecie. Łączą tiki-takę w pozycyjnym, z kontrami w stylu Realu Madryt.



EDIT: Tylko wkurwię się, bo Pep dostanie gotową najlepszą ekipę na świecie, wygra z nim jakieś trofea i cały splendor pójdzie na niego, a jakoś nikt się nie spuszcza nad geniuszem Juppa.
 
wlasnie to jest w FCB najlepsze, lacza wiele styli i wychodzi im to tak skutecznie i ladnie. co za paka, do tego jeszcze jednego Mariusza doloza za napastnikami i bedzie kosmos. mysle, ze to nie koniec transferow.
 
Brawo ! Pique bramka samobójcza , Koniec Barcelony :D Barceloniarze zaraz zaczną wymyślać sytuacje w których odebrano im zwycięstwo.
 
Wujek, Barcelona jak Najman, nawet jak sama sobie szkodzi to i tak uważa, że powinna wygrać. xD



Noł ofęs of kors. :)
 
Back
Top