Piłka nożna

Panowie, pamiętajcie, że Lewy ma 24 lata i tak naprawdę od dwóch lat gra w poważną piłkę. Teraz się uczy i jeszcze kilka lat będzie się uczył - jeśli mu nie odbije. Na razie ma bardzo duzy potencjał, ale wiele się jeszcze musi nauczyć.
 
Uff :-). Ten mecz pokazuje że Real to drużyna, której nie należy lekceważyć. Czemu polskie stream działają po meczu.:-)Będzie szwabski finał.
 
jasne, ze bylo do odrobienia. te sytuacje z pierwszych minut srooooooooooogo sie zemscily. :)
 
Ciekawe co by się działo w Polsce jakby BVB dziś odpadła po 3 bramkach w ostatnich 10 minutach.
 
Cała druga połowa to męką w szukaniu streama i chyba 90% ludzi miało ten sam problem...



Ozil powinien zostać powieszony za jaja za to co zrobil a i reszcie powinno sie oberwac bo co stało na przeszkodzie aby tydzien temu zagrac chociaz w 50% tak jak dzis ?
 
Hala Madrit, odpadli jak meżczyzni, ale stało sie to co myslalem - jak nie strzela szybko to beda grac bez wiary







Na otarcie łez - jutro egzekucja i ponowne ośmieszenie Barcelony, wiec nie jest zle
 
nie mial bramki na starcie, po prostu strzelili jedna na wyjezdzie dzieki czemu przy stanie 3-0 awansowaliby do finalu.
 
Realowi zabrakło tyle samo szczęścia do awansu co Borussi do strzelenia bramki i spokojnej końcówki. Lewandowski dalej mógł strzelić trzy bramki ale niestety dzisiaj skutecznośćią nie błyszczał. Nie jeden napastnik na świeci marnuje lepsze sytuacje i od drewna nikt go nie wyzywa. Wkórwia mnie już ta polska mentalność krytykoania wszystkiego co nasze.
 
@matihanys



Było 4:1 Cristiano strzelił w 40 minucie o ile pamiętam, szkoda dzisiejszego meczu tak niewiele brakowało Realowi. Wielka szkoda.
 
Kibicuje Monachium do konca ligi mistrzów, najleży im się najbardziej - BVB zdobyli juz i tak za dużo jak na prowincjonalny klub, a Barcelona to obecnie poziom Malagi/Szachtaru Donieck, poza LM powinna być od meczów z Milanem, bo prezentują się żenująco.
 
No i pieknie. Real powinien odpasc juz z MAN UNITED.



Jutro bayern awansuje i deutsche final bedzie. Barcelona potrafi czasami ni z gruszki ni z pietruszki wyskoczyc z zajebista forma ale z taka obrona jaka maja to cudow nie bedzie. Bayern za solidna druzyna.



Nie jestem zbytnio zadowolony z finalu niemieckiego ale co zrobic, uczciwie sie tam spotka borussia z bauernem.
 
Mourinho dla ITV Sport zapytany, czy zostanie na następny sezon: • Raczej nie. Chcę być tam, gdzie mnie chcą • .


Kuuurwa nieee.... Jak nie przejdzie Klopp lub Low to jestesmy w dupie.
 
Tar: mam swoich faworytów innych niz RM, skoro oni odpadli, a to że gardze klubem panienek, aktorzyn i sezonowców to chyba nic złego hm? :) Moge miec swoje zdanie koleżko?



Hubi: no to przejebane. Mourinho to najlepszy trener dla Realu, ale widać media wygrały. Niech idzie do ManU i sciagnie CR...
 
no tak, bo United swego treneiro moze sobie ot tak wyjebac, haha.



przykro troche, szkoda mi Realu, bo bez Jose ich nie widze totalnie.
 
- Lubię Madryt, klub i prezydenta, więc chcę być uczciwy. Po zakończeniu sezonu zdecyduję, czy zostaję. Najpierw chcę zdobyć puchar i zająć drugie miejsce.



- Webb powinien był wyrzucić Hummelsa. Wszyscy to widzieli. Oczywista czerwona kartka.



- Wiem, że w Anglii kochają mnie kibice i media. W Hiszpanii jest inaczej. Niektórzy mnie nienawidzą i są wśród nich ci, którzy siedzą na tej sali.




to Józek.




Cristiano: • Nie obchodzi mnie, czy Mourinho zostanie. Mnie obchodzi Real Madryt • .
 
Szkoda, że zabrakło jednej bramki, ale taki jest futbol. No mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie lepiej, bo już trzeci rok z rzędu Real odpada w półfinale.



A co do Mou, to mam nadzieję, że się opamięta i nie odejdzie.
 
Mou sie opamieta? on jest winien calej tej sytuacji? media i kibice w Hiszpanii sa pojebane i hejtuja niesamowicie za bzdury typu niewystawianie Ikera w 1 skladzie przy takiej formie Lopeza. pojebana liga, niech Mou zrobi cos dla siebie i wyjedzie stamtad.



jeszcze kibice i media dotyczace Realu za nim zatesknia, tego jestem pewien. nie moge sie doczekac placzu o powrocie Jose.
 
Back
Top