Piłka nożna

No co za ułomni złodzieje internetu. Żeby kurwa nie było dobrego streama to chyba tylko w Polsce takie rzeczy.
 
moj Boze, jak przykro patrzy sie na gre Realu. jak oni bez napastnika doszli do polfinalu? jebana czerwona dla Naniego, boli mnie troche, bo United daloby wieksze widowisko niz to co ogladalem tydzien temu i teraz.



Cristiano, wracaj do domu, ladnie prosze. :-)



szkoda jego nog na ten Real, serio. chujowe czasy trafil.
 
Wierzysz w cuda? Nudny ten mecz. Czy tak wygląda mecz półfinałowy. No sorry. Ekscytujący w tym meczu jest tylko strach, że stream kolejny raz padnie
 
zenujace to jest, serio. jeszcze ta forma Oezila, ja pierdole, co on w ogole robi na boisku? setka zmarnowana, straty jak w A-klasie. :)
 
Nawet ja nie wierzę, jak zjebali 3 stówki w pierwszych 15 minutach wiedziałem,że po meczu.



@down



HAhaha więc gramy w ręczną?
 
Messi ma 2 zawodnikow u siebie na (chociaz) bliskim poziomie do siebie, Cristiano ma... moze Ikera bym wliczyl. :)



szkoda, naprawde szkoda. gratulacje dla BVB, cieszy mnie awans, chociaz chce dla CR7 jak najlepiej. wolny transfer do United, juz!!!
 
Znowu Robercik błysnął. W takiej "ciasnej" sytuacji przyjmuje prawą nogą i sobie na nią układa strzał. No kurwa co to jest :D ma iść buła z pierwszej, no ale jak narzekałem na FB, że dalej twierdzę, że Lewandowski to drewno to mnie znajomi chcieli zajebać :D
 
ciezko jest go krytykowac gdy strzela 4 bramki Realowi, ale jeden mecz to nie jest wszystko dla mnie. w Bundeslidze widac najlepiej ile sytuacji potrzebuje Robert (gdy wychodzi w pierwszym skladzie) zeby strzelic bramke. popracuje nad skutecznoscia i top3 napastnikow na swiecie na lajcie.
 
[strike]Gdzie jest Real? Czy to nadal Królewscy.[/strike]



Goooooool dla Realu :) Czy ten mecz będzie uratowany?
 
@Hang



bo to drewno, a może poprostu to moja niechęć to jego charakteru i sposobu wypowiedzi "gwiazdora" ?
 
drewno? przy takim wzroscie i wadze? nie przesadzajcie, teraz to jeden z najlepszych na swiecie i nie badzcie zdziwieni jak pojdzie za grube miliony do jednego z top5 klubow na swiecie. mnie bardziej u niego wkurwia parcie na hajs i brak lojalnosci dla BVB. 2 innych Polakow w BVB, a jego najlepszy przyjaciel to Serb, coo jest kurwa. :)
 
Dla mnie Lewy to taka lepsza wersja Heskey-a. Lepiej się porusza, ale potrafi tak spaprać świetną sytuację, fatalnie przyjąć, źle podać najprostszą piłkę etc, że czasami się ciężko patrzy na jego grę. Ma dobre mecze, jest młody, widać, że robi spore postępy z sezonu na sezon i ma szansę stać się świetnym napadziorem. Tego mu życzę !
 
Back
Top