Piłka nożna

Staram sie zachowac dystans do tej calej ,,Robertomanii'' ale ten obrazek robi wrazenie.



420.jpg
 
Ozil? Gdy ma przebłyski geniuszu, jest najlepszy OP na świecie, ale w tym sezonie, to przykro mi mówić,ale Goetze jest lepszy, mimo kontuzji.
 
Kawalek wywiadu z Tomaszem Wroblem kopacz belchatowa



"Burneika czy Ozdoba?



Gala była fajna i ciekawa, ale walka finałowa... To powinien być dodatek, nie finał. Ludzie ciężko pracują na treningach, starają się od kilku lat, a śmietankę zbija ktoś inny. Kilka godzin później oglądałem, jak walczył Jon Jonesa i to był niesamowity poziom. Warto było nastawić budzik na czwartą rano, bo włosy stały mi dęba i na nogach, i na rękach. A u nas jeden miał fajny plan, ale tylko uciekał, a drugi • no, po prostu robi fajny show. Dlatego nie wybieram żadnego."
 
Mniejsza o to kto jest lepszy, a kto gorszy. Za godzinę będzie mecz, który może być jednym z lepszych w tym sezonie. Wierzę w kolejną historyczną remontadę, chociaż będzie ciężko ale jako kibic Realu wierzę i lcizęna wspaniały mecz.
 
Było wejść na weeb i czekać aż nie będzie limitu premium i zacząć oglądanie lub kupić abonament. Teraz nie ma limitu premium, jak masz konto to wchodzisz i oglądasz. Tylko nie odświeżaj strony.

Diego López; Essien, Varane, Sergio Ramos, Coentróo; Xabi Alonso, Modrić, ózil; Di Maróa, Cristiano Ronaldo i Higuaón.






Ramos ma indywidualnie kryć Lewego, a Essien na prawej, niezbyt kolorowo to widzę,ale niech będzie: 3-1 Real, o ile szybko strzelą bramkę. HALA MADRID!
 
Kurwa mać to to powinno być już 3-0 :-) Ozil to już takie sam na sam klarowne,że ja jebie..



Ja pierdole!! Płatny stream, zacina co 10 sekund obraz i głos i buforuje mi video. Co za gówno..
 
Przecież ja temu jagodzie to nie dalbym fuchy spikera w 4 lidze podlaskiej. Jego sie kurwa nie da sluchac. Ten drugi na plus.
 
http://www.sportwebz.com/live/435372-real-madrid-vs-borussia-dortmund/watch/live/stream/online/free/feed/p2p/vivo/gratis/tv/



angielski komentarz i jeszcze nie tnie :)
 
sopcast z tego adresu co podałem wcześniej się rozbrykał i chodzi ładnie, na pełny ekran na tv wrzuciłem i obraz lepszy niż na niejednym programie z kablówki : )
 
Back
Top