Piłka nożna

Po meczu Borussia-Real Lewy musi trafić do Realu! Pokazał ze jest gotowy zrobić kolejny krok w przód, będzie lepszy niż Karim i Pipa, niech skarbnik Realu szuka euro. Myślę, że Klopp ma również duże szanse zastąpić Mou na stanowisku trenera, gdyby Mou odszedł! Real był w drugiej połowie bezradny... - napisał na Facebooku były bramkarz Królewskich, Jerzy Dudek.
 
Hubi



Nie "nerwoza".



Koszulka BVB jest na przecenie. Kupisz za 49 Euro, Wojsław wszystkie posty świadczące o fanatycznej miłości do Realu zamieni na świadczące o sympati do BVB i będziesz dalej "Wielki"
wink.gif





Nie jestem sezonowcem, więc mnie to nie interesuje. Boli mnie jedynie, że za rok znów dam się nabrać, że mamy wielkie szanse na La Decime i Real ją wygra, za dużo nerwów mnie to kosztuje.



@Zlatan



W trakcie meczu nic nie dostawałem, dzisiaj tylko Putki biegały i krzyczały 4-1. Jak się cieszą z porażki Realu, to niech się cieszą i zamykają mordy, bo ja nikomu po przegranej Barcy 4-0 nie darłem się nad uchem jaki był wynik.



A w rewanżu, przykro mi to mówić, nic się nie uda. Nie ździwię się jak się Real odsłoni i Borussia ukąsi z dwa razy jeszcze. Jednym piłkarzem niczego nie wygra Real. W sumie trafnie napisał Polski portal Realu:




Dziś tak naprawdę w piłkę grała Borussia Dortmund, Cristiano Ronaldo i Fóbio Coentróo.


Dodałbym jeszcze Modricia w pierwszej połowie. Higuain był na boisku :-)?



@down



od 12 gdzieś jak już Ty to zrobiłeś.:-) Chociaż we wczesnym etapie to bardziej "bycie"za Realem, niż kibicowanie.
 
Jak się cieszą z porażki Realu, to niech się cieszą i zamykają mordy, bo ja nikomu po przegranej Barcy 4-0 nie darłem się nad uchem jaki był wynik.


Chwila, jak po porażce Barcy wiekszość po nich jechała to już nie było w tym nic złego, a jak już ktoś coś napisał po porażce Realu to już psychofan Realu "mode on". Gimbusowe obelagi - takie docinki to możesz zachować dla siebie, bo sam chodzisz do gimnazjum i większość prowokacji rozpoczyna się z Twojej strony.
 
Moja pierwsza Juve :) z tym ze zamiast Davidsa, Del Piero. To od wtedy zaczela sie moja milosc do Juve, choc w sumie wtedy na pewno nie bylem racjonalnym kibicem, bo nie znalem wiekszosci zawodnikow. Jedynie tych co w TV podczas meczu zobaczylem, albo jak strzelili gola i sprawdzalem na telegazecie. 97/98 sezon :O



juventus-third-football-shirt-1997-1998-s_8405_1.jpg
 
Ja kibicuje ładniej piłce. Lubię Real ale wczoraj brawa dostała Borussia. Sam chciałbym, żeby w finale był zespół z Madrytu (i go wygrał) ale jak się tak nie stanie no to trudno. A gusta się zmieniają bardzo szybko. Po meczu reprezentacyjnym był hejt na Roberta, że nie strzela bramek, a teraz jest bohaterem. Dlatego bardzo denerwują mnie osoby które oceniają piłkarzy i drużyny, a nie mają wiedzy przynajmniej z kilku sezonów aby móc porównać i wypowiedzieć się sprawiedliwie. Tak samo kibice chcący tylko utrzeć nosa kibicom innej drużyny. Gdy wygrywa drużyna za którą jestem to się ciesze z wygranej, a nie z porażki przeciwnika. Ale tak to już jest i nic z tym się zrobić nie da.
 
Chwila, jak po porażce Barcy wiekszość po nich jechała to już nie było w tym nic złego, a jak już ktoś coś napisał po porażce Realu to już psychofan Realu "mode on". Gimbusowe obelagi - takie docinki to możesz zachować dla siebie, bo sam chodzisz do gimnazjum i większość prowokacji rozpoczyna się z Twojej strony.


Nie, ja chodze do podstawówki. A zresztą z kim ja dyskutuje. To wina Mourinho/Ronaldo/Kawulskiego/Lewandowskiego/KSW. Wybierz sobie, jak to lubisz.



Jechał? Jakby ktoś pisał pizdy Barca itd. to bym też zareagował i dlatego to teraz zrobiłem, nie odwołałem się do samego Realu, tylko do Barcy też. Szczególnie,że gość rok temu był za Barcą jeszcze.
 
Przecież chodzisz do gimnazjum. Teraz piszesz, że do podstawówki. Pytanie, czy cofnąłeś się już w rozwoju?



Akurat nikt poza Tobą nie przyjebał się do Droniego za te pizdy. Może już nie jesteś gimbusem, ale takie komentarze to są właśnie Twojego autorstwa.

Ktoś Ci kurwa kiedyś tą mordę przykróci za te gimbusowe obelgi.





Czemu nikt mu nigdy nie wpierdolił na tyle,żeby nie mógł sprawnie pisać na klawiaturze i kłapać gębą?


Masz takie ciśnienie na ten Real, że zawsze musisz na forum wylewać swoje frustracje?
 
Weźcie się ludzie uspokujcie, czy wy zawsze się musicie kłócić? Fajnie kibicujecie, zamiast dopingować swój zespł jedziecie po rywalu. Kibice Barcelony na Real i ich kibiców, kibice Realu na Barcelonę i ich kibiców no i Droni, który ciśnie na te dwie grupy. Szczerze podczas meczów rywala ładny poziom wszyscy prezentujecie. Też jestem kibicem Realu ale czy śmiałem się wczoraj z Barcelony albo wyzywam ich kibiców - nie , a więc można. Zamiast przyznać,m że Borussia była lepsza i cieszyć się z historycznego wyczynu Lewandowskiego, to niektórzy wolą się po prostu kłócić i naśmiewać. Bardzo ciekawie wygląda to kibicowanie.
 
hahah, przeciez od zawsze wiadomo, ze ataki wielkich HOOLSOW fcb vs RM to danie powszednie na fb/fanpage'ach. najlepiej jak jeden z drugim wjebie sie na devilpage.pl czy inny portal o United i pierdoli swoje farmazony, eh.



takie pokolenia, ten obrazek z RM i gowniarzem w srodku dobrze to obrazuje. wiekszosc podstawowej 11 nie wymieni, nie mowiac o historii klubu.
 
Przecież chodzisz do gimnazjum. Teraz piszesz, że do podstawówki. Pytanie, czy cofnąłeś się już w rozwoju?



Akurat nikt poza Tobą nie przyjebał się do Droniego za te pizdy. Może już nie jesteś gimbusem, ale takie komentarze to są właśnie Twojego autorstwa.



Ktoś Ci kurwa kiedyś tą mordę przykróci za te gimbusowe obelgi.



Czemu nikt mu nigdy nie wpierdolił na tyle,żeby nie mógł sprawnie pisać na klawiaturze i kłapać gębą?



Masz takie ciśnienie na ten Real, że zawsze musisz na forum wylewać swoje frustracje?






Ty masz takie ciśnienie,że w każdym możliwym momencie musisz wciskać swoje pierdolenie akurat do Realu? Mnie zdenerwowało wyzywanie drużyn z Hiszpanii od pizd i temu to napisałem. Jakby ktoś napisał,że Juve i Milan grające w półfinałach LM od 3 lat to pizdy, to również bym zareagował.



Koniec tematu.



Kibiców Barcy nie wyzywam, ba nawet nie wyzywam tych bardziej upierdliwych kibiców, jednak chciałbym aby troche szacunku ktoś miał. Widziałeś,żebym nawrzucał Gaarze od pizd i innych takich, tylko dlatego,że jest za Barcą? Nie.
 
Mnie aż bierze na wymioty jak czytam wypowiedż Ramosa : "Wyszliśmy żle nastawieni na ten półfinał"



No kur.. to na jaki mecz macie wychodzić dobrze nastawieni ? Lige odpuściliśmy już w lutym, puchar króla też nie zaprząta nikomu głowy, więc co stało na przeszkodzie aby perfekcyjnie nastawić się na to najważniejsze spotkanie w sezonie ?



Po drugie jak można człapać po boisku jakby dzień wcześniej grało się z Barcą czy MUTD, mimo że w lidze najważniejsi gracze odpoczywali a i tak dali dupy po całości. BVB też grała mecz w Sobotę i jakoś wczoraj wyglądali fizycznie fenomenalnie. Zarówno FCB jak i Real ma ten sam problem że wyglądali w tych starciach na kompletnie wypompowanych.



Rok temu można było powiedzieć że odpadliśmy trochę pechowo no i z mega ekipą, ale tym razem to jest kompromitacja na całej linii i nie zdziwię się jak czyjaś głowa za to poleci. Nie wiem czy to będzie Mou czy któryś z piłkarzy ale to nie wygląda dobrze i nie ma się co oszukiwać że w rewanżu będzie to 3-0. Bo niby co zmieni własne boisko ? Kibice pewnie dopóki gospodarze nie zdobędą gola nawet mordy nie otworzą więc jakie to wsparcie ? Chyba że sędziowie pomogą i o to wszystkim chodzi.



Dziś na uczelni byłem w totalnej załamce, 90% kolegów gratulowała wiadomo w jaki sposób a ja mogłem jedynie przytaknąć bo co miałem powiedzieć na taką parodię ? Ostatni raz taki wstyd był gdy dostaliśmy od Barcelony 5-0 ale dało to się w jakiś sposób wytłumaczyć.
 
Nie wiem dlaczego niektórzy tak dziwnie reagują na pewne sprawy. Ja od 1993 roku czyli od małego kibicuję Milanowi. Pamiętam wszystkie finały Ligi Mistrzów (Pucharu Mistzów) przegrany mecz z Marsylią, wygrany z Barceloną rok później, radość po wycięstwie nad Juventusem w 2003 roku, wygraną w 2007. Przez tyle lat kibicowałem Milanowi i zawsze byłem za tym klubem. W latach 1996-2002 kiedy nie istniał specjalnie na arenie międzynarodowej a wszyscy zachwycali się MU, Bayernem, Realem i Juventusem ja zawsze kibicowałem Milanowi i do dzisiaj jestem za nimi chociaż aktualnie poza El Shaarawym, Boatengiem, Ballotelilm nie ma gwiazd. Kibicuję dalej w oczekiwaniu na lepsze czasy.



Dwa razy tylko nie kibicowałem Milanowi. Po raz pierwszy jak grał z Zagłębiem Lubin a drugi raz jak z Liverpoolem Dudka. Zawsze wolę, żeby wygrali Polacy i nie ma znaczenia to, że przez lata czuję się kibicem Milanu.



Nie przeżywaj więc Hubi. Ciesz się, że Lewandowskiemu się udało. Przeszedł chłop do historii a dzisiaj o nim wszyscy mówią i piszą. Mówią "Polak Lewandowski". Najlepsza reklama jaka może być. Darmowa w dodatku. Dla nas to super sprawa a nie żadne nieszczęście tak jak uważasz.
 
El Shaarawym, Boatengiem, Ballotelilm nie ma gwiazd


Tu sie nie zgodze, Milan na papierze ma jedna z najlepszych ekip, moze nawet lepsza od Juve. Montolivo, Robinho, Mexes to takze gwiazdy. Ty sie cieszyles w 2003 a ja wylewalem lzy w fotelu :P Pamietam tylko Del Piero i Brindelli wtedy strzelili z karnego z Juve.
 
Napiszę tylko, że ciężko Mi się to wczoraj oglądało...takiego rozdarcia wewnętrznego jeszcze nie miałem. Niech awansuje lepszy i tyle...
 
Kurwa ludzie hahahahahah ja prdl hahahahahahahahha. Dalej potwierdzam ze Real i Barca to pizdy, a ich kibice nie mowie wszyscy ale 97% tak samo. Ludzie kurwa o piłke sie spinacie, moze chcecie jeszcze bardziej sie pospinac.







BAYERN VS BORUSSIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - WIELKI FINAŁ







A Messi z Ronaldo, jak rok temu - przed telewizorkiem ;).
 
Niby groźby są lamerskie, ale w tej sprawie popieram Bońka.



Droni, idź lepiej poczytać jakieś książki.
 
Nie che mi się czytać wcześniejszych komentarzy bo chyba rozwinęła się tu jakaś dyskusja, jak zawsze zresztą, ale co do wczorajszego meczu to oglądałem go z opadniętą szczęką xD Co drużyna, to drużyna. Wiem, ze to tylko marzenie, ale chciałbym zobaczyć w finale Bayern i BVB grające taką piłkę jak w pierwszych półfinałowych meczach, zero pierdolenia tylko gra na pełnej kurwie xD
Największy wkurw - dzisiejszy dzień w pracy, beka kumpla, kibica Bayernu i co 30 minut pierdolenie o Lewym w RMFce, no ale trzeba przyznać należy mu się, co by o kolesiu nie mówić to przeszedł do historii,
Perełka komentatora - oglądałem na C+Sport i chyba Ryczel palnął coś, że jakiś gracz Realu potrafi przerżnąć piłę czy coś w tym stylu xD
Czego żałuję - obejrzenia wczorajszego meczu zamiast That '70s Show ...
 
droni, jeśli jestem w tych 3% to czuję się wyróżniony!!!!!!!



nie zmienia to jednak faktu, że jesteś troglodytą, bo tak wnioskuję czytając twoje posty.



taki trochę internetowy napinacz z ciebie.



tak jak ci zaproponował glf- zacznij czytać książki.



mogę nawet ci jakąś sprezentować tylko podaj adres...
 
Droni, dopierdol więcej wykrzykników bo Cię nikt nie rozumie. To jeżeli mnie masz za pizde, to w mordzie przez Internet to każdy cwany jest powyzywać. Nikt Ci nie będzie grozil tutaj, ale kiedys jak bedziesz cwaniaczył tak w rzeczywistości jak przez fora, to zwyczajnie ktoś Ci przypierdoli, ale tego nie zrobi. A wiesz czemu? Bo jesteś tylko internetowym napinaczem. Ciekawe czy kolegom w swoim wieku też tak dogadujesz, czy tylko tym co dopiero wchodzą do gimnazjum i mają mniej niż 160cm, bo Ci więksi to za groźni dla Ciebie?

Nie przeżywaj więc Hubi. Ciesz się, że Lewandowskiemu się udało. Przeszedł chłop do historii a dzisiaj o nim wszyscy mówią i piszą. Mówią "Polak Lewandowski". Najlepsza reklama jaka może być. Darmowa w dodatku. Dla nas to super sprawa a nie żadne nieszczęście tak jak uważasz.


Cieszę się bramami Lewego, wkurwiam się tragiczną grą Realu i ich brakiem ducha walki.
 
Hubi, masz za dużo zainteresowań związanych z porażkami:-)stąd ta napinka : D weź jakiś zielnik sobie hobbystycznie poskładaj albo wieża z zapałek, coś w tym stylu:-)real nie zając, nie zastrzelą : D
 
El Shaarawym, Boatengiem, Ballotelilm nie ma gwiazd


Tu sie nie zgodze, Milan na papierze ma jedna z najlepszych ekip, moze nawet lepsza od Juve. Montolivo, Robinho, Mexes to takze gwiazdy. Ty sie cieszyles w 2003 a ja wylewalem lzy w fotelu :P Pamietam tylko Del Piero i Brindelli wtedy strzelili z karnego z Juve.



@Zlatan



Mexes to nie Nesta, Montolivo też do Pirlo wiele brakuje. Robinho nie osiągnął wielkiego sukcesu z żadną drużyną w której grał i nie ma co go porównywać do największych gwiazd.



Shaarawy Szewczenką nie będzie, Boateng też klasy Seedorfa nie osiągnie. Pomyliłem się pisząc, że Milan ma trzy wielkie gwiazdy bo tak naprawdę nie ma żadnej. Balloteli jedynie ma szansę być kimś pokroju Szewczenki, Kaki czy Weaha i to pod warunkiem, że nie będzie tyle pajacował poza boiskiem.



Mistrzostwo Włoch z takim składem można jeszcze zdobyć ale o LM nie ma nawet co marzyć. Ogólnie Serie A jest teraz słabe i wyraźnie ustępuje lidze angielskiej, włoskiej, hiszpańskiej i najlepszej ostatnio Bundeslidze.
 
Czemu jak zawsze oglądam Ekstraklasę, to bramki padają zaraz po rożnych? :-)



Darkmann, ostatnio kilka meczów oglądałem różnych zespołów, za każdym razem takie same bramki :D. Nie interesuję się za bardzo polską nożną.
 
Back
Top