ja to mowie z żalem:(No też się pomyliłem srogo, Arsenal defensywę ma mocarną.
Dembele wygląda jak przypadkowy murzyn w 3ciej polskiej lidze.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
ja to mowie z żalem:(No też się pomyliłem srogo, Arsenal defensywę ma mocarną.
Dembele wygląda jak przypadkowy murzyn w 3ciej polskiej lidze.
PSG tego nie wygra![]()
No też się pomyliłem srogo, Arsenal defensywę ma mocarną.
Dembele wygląda jak przypadkowy murzyn w 3ciej polskiej lidze.
Chuj wie czy Dembele coś nie dolega bo w ostatnim meczu zszedł jakoś w 27 minNo też się pomyliłem srogo, Arsenal defensywę ma mocarną.
Dembele wygląda jak przypadkowy murzyn w 3ciej polskiej lidze.
Aby dowiezli 4-1 dla PSGtak się gra finały
oby dowieźli do konca
Z taką defensywą jak ma Arsenal to cztery gole mogą strzelić tylko w konkursie rzutów karnychAby dowiezli 4-1 dla PSG
Chuj z tymi szejkami, Arsenalu nie lubie ale niech mają jużAby dowiezli 4-1 dla PSG

OkejZ taką defensywą jak ma Arsenal to cztery gole mogą strzelić tylko w konkursie rzutów karnych
No kurwa strzelili z karnego.Zliujta sie dla francuskich przemiesc
Okej

nie wiem co on tam chciał zrobić
Jak jeszcze Francja wygra Mundial to napewno dostanieDembele wraca do walki o Złotą Piłkę, jednym karnym.
![]()
Dlatego musi byc drugi karnyPSG nie jest nawet blisko zdobycia gola z gry, gdybym był kibicem Arsenalu to dostałbym właśnie zawału po tym karnym.
Ninja dzwon do sedziego
Noo dokladniePSG nie jest nawet blisko zdobycia gola z gry, gdybym był kibicem Arsenalu to dostałbym właśnie zawału po tym karnym.
Ładnie czarnucha Mosquere odcięłonie wiem co on tam chciał zrobić
Dembele wraca do walki o Złotą Piłkę, jednym karnym.
![]()
Dlatego musi byc drugi karnyNinja dzwon do sedziego
![]()