Piłka nożna

GLUIypbXwAAwjaK
Mvp
 
Real - City to powinien być finał, PSG i Borussia na niego nie zasługują.
Taka jest Liga Mistrzów, raz masz łatwiejszą, a raz trudniejsza drabinkę. Problem Barcy polega na tym, że w CL błędów się nie wybacza. Możesz być lepszy przez 180 minut a o wyniku dwumeczu przesadzają pojedyncze akcje. Barca ma bardzo fajne momenty gry w piłkę by później robić jakieś wylewy, które niweczą cały wysiłek.
 
Pytanie dla fanów Barcelony czy zostawilibyście tych piłkarzy na następny sezon:

1. Felix
2. Cancelo
3. Arajuo
4. De Jong
5. Lewandowski (rośnie mu płaca za rok i będzie ciśnienie żeby go sprzedać).
 
Pytanie dla fanów Barcelony czy zostawilibyście tych piłkarzy na następny sezon:

1. Felix
2. Cancelo
3. Arajuo
4. De Jong
5. Lewandowski (rośnie mu płaca za rok i będzie ciśnienie żeby go sprzedać).
1. Tylko kolejne wypożyczenie
2. Chuj wie, ten regres w obronie przeraża, a Cancelo firmuje to swoją mordą. Dodatkowo on w defensywie na lewej stronie gra dużo gorzej niż na swojej naturalnej prawej, ale tam raczej nie wróci ze względu na Kundeusza i brak sensownego lewego obrońcy (powtórzę się po raz setny - rozwiązanie było na wyciągnięcie ręki w postaci Grimaldo)
3. Zostawić, Cubarsi jest za mały, Kounde na środku to elektryk, a my potrzebujemy mimo wszystko gościa, który jest skałą i wygra górną półkę. Może za parę lat jak Faye okaże się takim kotem jak o nim mówią obecnie, to będzie ruch godny rozważenia, zwłaszcza, że Araujo wciąż jest młody
4. Opierdolić za min 80 baniek do Anglii, to jest twarz porażek Barcelony ostatnich lat. Jest młodzież podparta weteranami, Presidente nie odpuści Zubimendiego czy Bernardo i to w końcu dopnie choćby miał zastawić wszystkie obiekty klubowe. Lubię Frenkiego, no ale sorry. 6 z niego żadna, jak Gavi nie będzie zapierdalał, a mimo wszystko Pedri>FDJ
5. Ja bym odpuścił. 36 lat to już druga strona rzeki, będzie irytował coraz bardziej. Tylko kto za niego? Nie wiem, ja generalnie jestem ogromnym fanem Osimhena i wydaje mi się, że tak silny i dynamiczny napastnik idealnie pasuje do obecnej Barcelony coś ala Etoo za Rijkaarda. Problemem jest tu kasa, bo znaleźć dobrego napastnika to ciężka sprawa, a jak już coś się trafi to pewnie trzeba liczyć 80+
 
I najważniejsza kwestia - trener. To w końcu musi być ktoś z topu. Chciałbym wierzyć, że Marquez okaże się drugim Guardiolą, ale nic dwa razy się nie zdarzy. Niech City ogarniają dublet po raz kolejny i czas, żeby król wrócił do domu
 
1. Tylko kolejne wypożyczenie
2. Chuj wie, ten regres w obronie przeraża, a Cancelo firmuje to swoją mordą. Dodatkowo on w defensywie na lewej stronie gra dużo gorzej niż na swojej naturalnej prawej, ale tam raczej nie wróci ze względu na Kundeusza i brak sensownego lewego obrońcy (powtórzę się po raz setny - rozwiązanie było na wyciągnięcie ręki w postaci Grimaldo)
3. Zostawić, Cubarsi jest za mały, Kounde na środku to elektryk, a my potrzebujemy mimo wszystko gościa, który jest skałą i wygra górną półkę. Może za parę lat jak Faye okaże się takim kotem jak o nim mówią obecnie, to będzie ruch godny rozważenia, zwłaszcza, że Araujo wciąż jest młody
4. Opierdolić za min 80 baniek do Anglii, to jest twarz porażek Barcelony ostatnich lat. Jest młodzież podparta weteranami, Presidente nie odpuści Zubimendiego czy Bernardo i to w końcu dopnie choćby miał zastawić wszystkie obiekty klubowe. Lubię Frenkiego, no ale sorry. 6 z niego żadna, jak Gavi nie będzie zapierdalał, a mimo wszystko Pedri>FDJ
5. Ja bym odpuścił. 36 lat to już druga strona rzeki, będzie irytował coraz bardziej. Tylko kto za niego? Nie wiem, ja generalnie jestem ogromnym fanem Osimhena i wydaje mi się, że tak silny i dynamiczny napastnik idealnie pasuje do obecnej Barcelony coś ala Etoo za Rijkaarda. Problemem jest tu kasa, bo znaleźć dobrego napastnika to ciężka sprawa, a jak już coś się trafi to pewnie trzeba liczyć 80+
Z odejściem Lewandowskiego jest taki problem, że Rogue w ogóle się nie sprawdza, a wydano na niego grube miliony. Napastnicy z Barcy B też nie są gotowi, więc jeśli chcemy mieć napastnika z topu to Lewy musiałby odejść do Arabii za grube pieniądze, jeśli odejdzie za darmo to jesteśmy w dupie.
 
Z odejściem Lewandowskiego jest taki problem, że Rogue w ogóle się nie sprawdza, a wydano na niego grube miliony. Napastnicy z Barcy B też nie są gotowi, więc jeśli chcemy mieć napastnika z topu to Lewy musiałby odejść do Arabii za grube pieniądze.
Dokładnie, dlatego to będzie kolejna gimnastyka Laporty i zarządu. Liczę, że Roque w końcu się zaaklimatyzuje, to jest powszechny problem favelasów w Europie, a on przynajmniej wydaje się w miarę poukładany (założenie rodziny w młodym wieku etc). Vini na początku też wyglądał strasznie, a jak jest obecnie to wszyscy wiemy. Jak patrzę na Alvareza, który kosztował City marne 20 baniek to dalej się dziwię czemu jakiś fanatyk jeszcze nie odjebał Bartomeu za to, że Barca musi oglądać każde jedno euro i odpuszcza takich gości
 
"Kolejne źródła blisko klubu potwierdzają: Rafa Marquez to obecnie najsilniejsza opcja do zastąpienia Xaviego Hernándeza. Sytuacja finansowa klubu ma na to wpływ. Zarząd docenia jego pracę dla Barcy Atletic, ale decyzja nie została jeszcze podjęta. [@FCBRAC1] (2️⃣)"

:iamdone:
 


Chłop jedną akcją zakopał szansę na finał ligi mistrzów, ale jeśli wyciągnie z tego lekcję to przez następne lata będzie klasowym obrońcą. To jest jeden słaby moment na tle wielu dobrych, a taki Felix czy Cancelo mają jeden dobry moment na wiele słabych.


Gundogan mówi jak jest, takich piłkarzy nam potrzeba, a nie gości typu Alba co z płaczem wychodzą na murawę.
 
Last edited:
Back
Top