Piłka nożna

Ciekawy finał PP się szykuje. Albo Pogoń rozjedzie Wisłę albo Wisła zaczopkuje Pogoń antyfutbolem.
 
Ja pierdole, jak Liverpool przegra mistrzostwo przez mecze z Sheffield (1-1 na wyjeździe i teraz remis w toku, bo Liverpool gra słabo) to Klopp chyba szybko nie wróci do trenowania, bo zamknie się w jakimś bunkrze w lesie na długie lata jak na Niemca przystało.
 
Ja pierdole, jak Liverpool przegra mistrzostwo przez mecze z Sheffield (1-1 na wyjeździe i teraz remis w toku, bo Liverpool gra słabo) to Klopp chyba szybko nie wróci do trenowania, bo zamknie się w jakimś bunkrze w lesie na długie lata jak na Niemca przystało.
Niemiec siedzi krótko, chociaż ciężko liczyć czas przebywania w bunkrze po strzale w łeb z parabellum.
 
Ja pierdole, jak Liverpool przegra mistrzostwo przez mecze z Sheffield (1-1 na wyjeździe i teraz remis w toku, bo Liverpool gra słabo) to Klopp chyba szybko nie wróci do trenowania, bo zamknie się w jakimś bunkrze w lesie na długie lata jak na Niemca przystało.
Ale Mac Allister zapierdolił bombę :antonio:
W ogóle to jest piękny transfer za 1/3 tego co Enzo czy Caicedo
 
Ja pierdole, United nie wychodziło ze swojej połowy cały mecz, nie potrafiło oddać strzało przez cały mecz to Quensah musiał taki prezent dać... Teraz Liverpool wychodzi 5 na 3 i nie potrafi tego skończyć, oni poza tymi dwoma wysokimi wygranymi z Man Utd zawsze robią wszystko aby nie wygrać tych meczów.
 
najważniejszą drużyną w premier jest teraz tottenham.
raz- grają o 4 miejsce.
dwa- grają jeszcze z całą pierwszą trójką.
druga taka drużyna to wolverhampton.
 
Chyba najlepiej zapytać w tym dziale.

Wiecie kto zawitał na KSW w Paryżu oprócz Maignana i W. Fofany? Ten drugi ma kontuzję kolana, a Maignan ponoć jeszcze kilka godzin przed grał mecz Milanu z Lecce. Nieźle.
 
Gimby nie wiedzą, że Ajax kiedyś coś znaczył w europejskiej piłce.

GKkX0IlW4AAeivK
 
Gimby nie wiedzą, że Ajax kiedyś coś znaczył w europejskiej piłce.

GKkX0IlW4AAeivK
Screenshot_2024-04-09-12-26-23-096~2.jpg

33 pkt straty do PSV, 24 do Feyenoordu, a nawet 15 do Twente...
A bilans bramkowy wygląda jeszcze gorzej... 1.(+62), 2.(+53), 3.(+28)
6. Ajax (+6) i aż straconych 55 bramek w 29 kol.!!! gdzie tylko 6 z 18 zespołów ma więcej, a 3 ostatnie (64,70,62)
:benny:
 
Vini zagrożony, czyli w rewanżu nie zagra za machanie łapami. Szkoda.

Jedyny plus, że de Bruyne dostał sraczki, ponoć ze stresu, że zobaczy swojego idola z bliska. potężnego Bellinghama

Albo ze śmiechu na widok biegu Rudigera na rozgrzewce.

Tak czy siak, dobra nasza :)

EDIT: JA PIERDOLE.

UKRYTA OPCJA BANDEROWSKA.
 
Nerwy dzisiaj widać gołym okiem, bardzo dużo chaosu na boisku, a Haaland dzisiaj robi za cosplay drzewa.

Arsenal niech się lepiej pozbiera bo będzie wstyd odpaść z tym Bayernem.
 
Tragiczne jest to City dziś. Rodriego nie ma, a Kovacic uprawia sabotaż. Obsrani nie wiadomo czego, ale trzeba przyznać, że Real pięknie gra te kontry
 
Kurwa nie wygrać dzisiaj z City (dwoma bramkami) to będzie grzech. I to ciężki, który będzie miał swoje konsekwencje w rewanżu..
Szkoda że Jude nie widział gdzie stał Ortega jak mu piłka spadła pod nogi to by miał na pustą..
 
Kurwa nie wygrać dzisiaj z City (dwoma bramkami) to będzie grzech. I to ciężki, który będzie miał swoje konsekwencje w rewanżu..
Szkoda że Jude nie widział gdzie stał Ortega jak mu piłka spadła pod nogi to by miał na pustą..
To samo zauważyłem, tam cały długi róg był odsłonięty :beczka:
Macie doskonałą okazję ich wypunktować, drugiego tak chujowego meczu City już raczej nie zagra i to biorąc pod uwagę ich minimalizm w lidze
 
Back
Top