Piłka nożna

1711712009921.png


Czyli czeka na Real.

Aż ciężko uwierzyć, bo w tym roku miał dwie propozycje ze swoich byłych klubów, które są jednocześnie klubami z światowego TOP 5 ostatnich czyli Bayernu i Liverpoolu.

Liczyłem, że przyjdzie do Liverpoolu, ale jak go Real weźmie za rok to nie będę narzekał :wink:
 
View attachment 95309

Czyli czeka na Real.

Aż ciężko uwierzyć, bo w tym roku miał dwie propozycje ze swoich byłych klubów, które są jednocześnie klubami z światowego TOP 5 ostatnich czyli Bayernu i Liverpoolu.

Liczyłem, że przyjdzie do Liverpoolu, ale jak go Real weźmie za rok to nie będę narzekał :wink:
Chyba każdy kto by był w takiej sytuacji by poczekał bo mu w Realu zbierają taką pakę, że chłop nie będzie wiedział kim grać.
 
Chyba każdy kto by był w takiej sytuacji by poczekał bo mu w Realu zbierają taką pakę, że chłop nie będzie wiedział kim grać.

Czekajcie, a Carlo nie ma przypadkiem kontraktu do 2026? Więc o ile Real za rok nie obniży drastycznie lotów to sobie Xabi będzie mógł pluć w brodę jak dziadek zostanie do 2026 :)
 
Czekajcie, a Carlo nie ma przypadkiem kontraktu do 2026? Więc o ile Real za rok nie obniży drastycznie lotów to sobie Xabi będzie mógł pluć w brodę jak dziadek zostanie do 2026 :)
Jak dziadek przedłużał to pojawiło się info, że ma "opcję" przejścia do zarządu w 2025 roku. Wszystko i tak określą wyniki, z taka kadrą ciężko będzie coś spierdolić, ale i oczekiwania większe. No i może być tak, że w 2025 Klopp też będzie na "rynku".
 
Bardzo ciężko się to czyta ze względu na tego pseudo redaktora, te argumenty że ginęli ludzie, a Rybusowi nie przeszkadzało zarabiać w Rosji...

A wam kurwy nie wstyd zarabiać na krzywdzie Ukraińców pisząc i robić materiały o wojnie? Chłop tam tylko kopał piłkę, a gość chce z niego zrobić chuj wie kogo, od połowy było mi bardzo ciężko to czytać więc starałem się w większości omijać jego pytania i czytać tylko odpowiedzi Rybusa.

 
Jak dziadek przedłużał to pojawiło się info, że ma "opcję" przejścia do zarządu w 2025 roku. Wszystko i tak określą wyniki, z taka kadrą ciężko będzie coś spierdolić, ale i oczekiwania większe. No i może być tak, że w 2025 Klopp też będzie na "rynku".
Stawiam, że Carletto po tym sezonie odda stery Realu. Jakby nie było jest to robota na mega wysokiej presji i non stop w rozjadach. Czas na winko do śniadania i ciepła posadke.
 
Przecież połowa tych 16-letnich mega talentów w wieku 25 lat będzie miała kolana jakby całe życie targali na budowie i będą odcinać kupony w Turcji albo innym Cyprze. Jestem tylko ciekawy kiedy mainstreamowe media zauważą ten nieuchronny kierunek.
 
Przecież połowa tych 16-letnich mega talentów w wieku 25 lat będzie miała kolana jakby całe życie targali na budowie i będą odcinać kupony w Turcji albo innym Cyprze. Jestem tylko ciekawy kiedy mainstreamowe media zauważą ten nieuchronny kierunek.
Nigdy, przecież już Neymar tak skończył.
Może nie z kontuzjami bo dopiero go złapało ale pod względem mentalu, 18 letni milioner kurwa :)
 
- Dzień dobry
- Dzień dobry
- Chciałem zapytać
- O co?
- O to czy kiedykolwiek jakis hit niby najlepszej ligi świata przestanie przypominać ekstraklasę, bo tam tak samo zawsze fartowne 1-0? Wielkie oczekiwanie a potem jedno wielkie meh.
 


Nie rozumiem tej fascynacji transferem Haalanda do Barcelony, po pierwsze jest to nie realne, a po drugie to on nie pasuje do profilu Barcelony i częściej wyglądałby tak jak obecnie w City czyli całkowicie odłączony od gry.
 
Mały offtop,może akurat ktoś z Was gra na bramce i poleciałby jakieś dobre rękawice bramkarskie nie za miliony monet :boystop:
 
Back
Top