Piłka nożna

Szpakowski najlepszy komenator byku. Komentuje mecz z emocjami. Mówi kto przy piłce itd. Szacun mam dla niego. Chociaż miał pod koniec kariery że gadał bzdury ale odkąd nie komentuje to mi go jednak brak.

Mordo też mam do niego szacunek ale kojarzy mi się z tymi wszystkimi przegranymi ,,meczami ostatniej szansy”.
 
BonesJones.png
 
Rezuny też dobre ananasy, nie mieli chyba takiej paki jak teraz nigdy, a zbierają na łeb od potężnych Islandczyków, gdzie największymi gwiazdami są typy o takim samym nazwisku grający kolejno w Genoi i Burnley :werdum:
 
Rezuny też dobre ananasy, nie mieli chyba takiej paki jak teraz nigdy, a zbierają na łeb od potężnych Islandczyków, gdzie największymi gwiazdami są typy o takim samym nazwisku grający kolejno w Genoi i Burnley :werdum:
Brudasy mieli już lepszą pakę niż teraz. Szewa i Rebrov w ataku, Tymoszczuk w środku pola. Byli mocni.
 
Rezuny też dobre ananasy, nie mieli chyba takiej paki jak teraz nigdy, a zbierają na łeb od potężnych Islandczyków, gdzie największymi gwiazdami są typy o takim samym nazwisku grający kolejno w Genoi i Burnley :werdum:

Ale co się Gudmundsonowi Maradona odpalił:

 
Brudasy mieli już lepszą pakę niż teraz. Szewa i Rebrov w ataku, Tymoszczuk w środku pola. Byli mocni.
Wg mnie nie, Rebrov na wysokim poziomie pograł może dwa sezony, w Anglii się zupełnie spalił. Szewa wiadomo, że klasa, ale jako drużyna to imho nie byli mocniejsi choć takiego Tymoszczuka im chyba brakuje, żeby trzymał środek przy gowniarzach. Zabarnyi to będzie mega kot, podobnie Cygankov czy Dovbyk. Brazhko i Sudakov zaraz też pewnie wyjadą na zachód. Uwielbiam Ruslana i jego młotek w nodze. Taki Yaremchuk u nas jako uzupełnienie Lewusa by kłuł jak zły
 
Back
Top