Piłka nożna

Jak tam dzisiaj sędziowanie?

:jjsmile:
Nie dał czerwonej więc sędziowanie dzisiaj w porządku
 
Jak tam dzisiaj sędziowanie?

:jjsmile:
Nie dał czerwonej więc sędziowanie dzisiaj w porządku

Chujowo, powinien mu dać czerwoną.

Nawet pod kątem wychowania Viniego się mu by przydało takie czerwo, to może czegoś się nauczy.

Jak z młodym Cristiano, symulował na początku, dostał łatkę symulanta to potem ewidentnych fauli na nim nie gwizdali Tak samo trzeba zrobić w Viniciusem, bo wczoraj mu odpierdoliło bezzasadnie.
 
Chujowo, powinien mu dać czerwoną.

Nawet pod kątem wychowania Viniego się mu by przydało takie czerwo, to może czegoś się nauczy.

Jak z młodym Cristiano, symulował na początku, dostał łatkę symulanta to potem ewidentnych fauli na nim nie gwizdali Tak samo trzeba zrobić w Viniciusem, bo wczoraj mu odpierdoliło bezzasadnie.
Tym bardziej, że tam żółtko to za sam faul powinno być powinno być. Nie wspominam o czerwie za odepchnięcie
 
Nic nie mam do Realu ale Vini powinien już nie pierwszy raz zostać utemperowany. Wiecznie ma jakieś pretensje, macha łapami i jeszcze wczoraj taki faul na ewidentne czerwo.

Nie mogę patrzeć na jego ryj, wygląda i zachowuje jak jakiś małpiszon. Robi z siebie jakiegoś kurwa męczennika, wieczny problem ma o rasizm itd a zachowuje sie kompletnie bez szacunku.
Najbardziej irytujący obecnie piłkarz jakiego znam.
 
Nic nie mam do Realu ale Vini powinien już nie pierwszy raz zostać utemperowany. Wiecznie ma jakieś pretensje, macha łapami i jeszcze wczoraj taki faul na ewidentne czerwo.

Nie mogę patrzeć na jego ryj, wygląda i zachowuje jak jakiś małpiszon. Robi z siebie jakiegoś kurwa męczennika, wieczny problem ma o rasizm itd a zachowuje sie kompletnie bez szacunku.
Najbardziej irytujący obecnie piłkarz jakiego znam.
Wkurwia to fakt, czerwona powinna być, ale pretensje zaczęły się jak sędziowie zamiast oczu mieli dupę i pozwalali na taką grę.

 
Ja dalej nie mogę wyjść z podziwu ile pieniędzy przejebał zarząd Chelsea, żeby na koniec wylądować w połowie tabeli.
Teraz mają dobry skład i perspektywiczny. W następnym sezonie już będą walczyć o top 6 pod warunkiem że przyjdzie napastnik bo Jackson jest taki se.
 
Back
Top