Piłka nożna

[Leo Messi's brother Matias Messi on Twitch] "I have a SPORT clip that says ‘Messi should return to Barcelona’ and I said 'Hah, we are not going back to Barcelona, and if we do, we are going to do a good cleaning. Among them, kick out Joan Laporta'."

Laporta w rok posprzątał burdel po Bartomeu, więc jest nie do ruszenia, pomimo tego że Messiemu i jego rodzinie namydlił oczy.
 
[Leo Messi's brother Matias Messi on Twitch] "I have a SPORT clip that says ‘Messi should return to Barcelona’ and I said 'Hah, we are not going back to Barcelona, and if we do, we are going to do a good cleaning. Among them, kick out Joan Laporta'."

Laporta w rok posprzątał burdel po Bartomeu, więc jest nie do ruszenia, pomimo tego że Messiemu i jego rodzinie namydlił oczy.

Chcę się zrehabilitować się za to, co powiedziałem w mediach społecznościowych. Tylko żartowałem z moim synem i przyjaciółmi. Jak mógłbym tak myśleć o tak wielkim klubie jak Barcelona, który tyle dał mojej rodzinie i Leo? Powszechnie wiadomo, że dla nas Katalonia jest drugim domem. Przepraszam wszystkich, a szczególnie kibiców Barcelony - napisał Matias Messi na Instagramie.

Próba obrócenie całej sytuacji w żart z jego strony mocno kretyńska.
 
20230209_203649.jpg
 


Wiadomo po co siedzi w Realu. Za 3 lata wróci na Dominikanę, będzie latał na Florydę czy do Californii i się woził w stylu "I'm the world champ baby". Bo tylko po to został, przecież miał mieć tyle samo co w Realu w Rayo, bo mu Real miał płacić całą pensję, Vallecas pod Madrytem jest, więc styl życia ten sam, a chłop i tak został w Realu, gdzie tam miałby grę i byłby bożyszczem fanów, a tutaj woli oglądać kostki chłopaków z Castilli, bo siedząc w piwnicy tylko to widzi.
 


Mabeppe dostał pieniądze, ale ten projekt sportowy legnął w gruzach. Przed mundialem Neymar był najlepszym zawodnikiem w PSG, ale dalej były pretensje.
 
Nie wiecie czy jak wykupię subskrypcję miesięczną w Viaplay 15.02 to załapie się na transmisję rewanżowego starcia w 1/8 Ligi Europy (16.03)?
Chciałem kupić przed środowym meczem Arsenal-ManCity i załapać się na ewentualne mecze Barcy.
 
Nie wiecie czy jak wykupię subskrypcję miesięczną w Viaplay 15.02 to załapie się na transmisję rewanżowego starcia w 1/8 Ligi Europy (16.03)?
Chciałem kupić przed środowym meczem Arsenal-ManCity i załapać się na ewentualne mecze Barcy.
Matematyka mówi nie. Logika też nie. A serce podpowiada ... jakie ewentualne mecze :roberteyeblinking:
 
Matematyka mówi nie. Logika też nie. A serce podpowiada ... jakie ewentualne mecze :roberteyeblinking:
No właśnie luty ma 28 dni więc ta matematyka to tak nie do końca :)
Szukałem u nich w regulaminie czy jest to doprecyzowane, ale nie znalazłem. Bo jeżeli miesiąc oznacza równo 30 dni to bym się łapał. Aczkolwiek nie wiem czy liczą pełnymi dniami (do 24:00) czy co do minuty zakupu.
 
Back
Top