Piłka nożna

View attachment 54812


Liczyłem na Bento. Santos CV ma imponujące, ale marnował ofensywny potencjał Portugalii, który teraz jest chyba w TOP 3 na świecie za Brazylią i Francją. Dodatkowo w obronie też dobrze nie wyglądał, bo warto przypomnieć że na rzeczonym Euro 2016 w fazie grupowej stracił 4 bramki. Dopiero potem trochę mocniej zabezpieczył tyły, ale do tej pory jak sobie przypomnę jak Portugalia broniła na Euro 2021 to aż mnie skręca.
Bento xD przecież Santos jest lepszym selekcjonerem od Bento
 
fernando manuel fernandes da costa santos- w skrócie filipe.
po naszemu to będzie chyba filip.
:fjedzia:
 
Bento xD przecież Santos jest lepszym selekcjonerem od Bento

Póki co. Jednak wydaje mi się, że na ten okres co obecnie i ten przejściowy który powinien się zacząć już teraz lepszy byłby młodszy Bento, który preferuje trochę bardziej otwartą, "nowocześnie zdyscyplinowaną" piłkę.
 
Póki co. Jednak wydaje mi się, że na ten okres co obecnie i ten przejściowy który powinien się zacząć już teraz lepszy byłby młodszy Bento, który preferuje trochę bardziej otwartą, "nowocześnie zdyscyplinowaną" piłkę.
No właśnie po wysłuchaniu ekspertów, twierdzą oni, że Korea Bento grała dobrze tylko na tych mistrzostwach, a wcześniej w pucharze Azji i reszcie rozgrywek grała tragicznie. Jak grały drużyny santosa wszyscy widzieliśmy. Gościu z Grecja i Portugalia przez ostatnie 12 lat przegrał około 25 spotkań na prawie 150.
 
"nowocześnie zdyscyplinowaną"
Nasi chłopcy od lat znają tajniki tej sztuki :fjedzia:
z23641101Q,Kamil-Grosicki--Slawomir-Peszko-oraz-Tomasz-Hajto-.jpg
 
Jak chłopaki zatańczą u czara w rezydencji na podlasiu to będą felipe szukać w tych lasach do zgrupowania :beczka:

Czarek ma takie wtyki w każdym lokalu na podlasiu, że Santos nie zdążyłby się napić łyka Portady a Kulesza już by dzwonił :wink:
 


Wszedł jak nóż w masło. Na takim luziku jakby robił ćwiczenie treningowe i mijał pachołki na treningu po raz enty. Flashbacki z Luisa Nazario :boystop:
 
Brighton powiedział Caicedo, aby ten został w domu i nie przychodził na treningi, aż do czasu zamknięcia okienka transferowego – ujawnia Sky Sports.
hmmmmmmm.....
:mamedwhat:
 
Back
Top