Piłka nożna

Dlaczego Lfc jest gdzie jest, elliot gapko i salah past prime to przy salah ,mane , firmino jak 4 liga przy Champions League.
 
Ranking przychodów klubów za sezon 2021/2022 (bez sprzedaży czy dźwigni).

20230121_143253.jpg


11 klubów PL w pierwszej 20. Oni tam już mają swoją Super Ligę, kwestia czasu jak będzie ich jeszcze więcej.
 
„el sackico”
tak nazwano wczorajszy mecz west ham- everton.

lampard może zostać zwolniony, a faworytem właściciela evertonu na nowego bossa jest… david moyes.
:lol:
 
city- arsenal obejrzałbym najchętniej już jutro.
15 lutego widzę taki mecz w kalendarzu.
 
Mudryk ma Vibe Hazarda. Ciekawe jak będzie u niego z wykończeniem, czyli kluczowy aspekt czy będziesz legendą czy flopem w tej zabawie.

 
Tego się nie spodziewałem, znowu będziemy grać brzydko ale skutecznie (przynajmniej taki jest plan)?
No jego Portugalia nie grała porywającej piłki, a na ostatnim Mundialu podejmował dziwne ruchy.

Czyli będziemy mieli starszego i portugalskiego Michniewicza?
Trochę lepszego i droższego. Coś tam wygrał, a wcześniej też pracował z Grecją i grał między innymi z Polską na Euro 2012.
 
No jego Portugalia nie grała porywającej piłki, a na ostatnim Mundialu podejmował dziwne ruchy.


Trochę lepszego i droższego. Coś tam wygrał, a wcześniej też pracował z Grecją i grał między innymi z Polską na Euro 2012.

Patrząc jak na ostatnim mundialu wyglądała kadra Portugalii gdzie mają w chuj lepszych piłkarzy to tak średnio podchodzę do nowego selekcjonera.
 
Dwa miesiące pierdolenia, że Kulesza szuka kogoś z ofensywnym podejściem, kto wyznaczy kierunek polskiej piłki, a przychodzi chłop co się kładzie spać o 18, a za dwa lata będą go ubierać w ostatnią podróż :boystop:
 
1674508735430.png



Liczyłem na Bento. Santos CV ma imponujące, ale marnował ofensywny potencjał Portugalii, który teraz jest chyba w TOP 3 na świecie za Brazylią i Francją. Dodatkowo w obronie też dobrze nie wyglądał, bo warto przypomnieć że na rzeczonym Euro 2016 w fazie grupowej stracił 4 bramki. Dopiero potem trochę mocniej zabezpieczył tyły, ale do tej pory jak sobie przypomnę jak Portugalia broniła na Euro 2021 to aż mnie skręca.
 
View attachment 54812


Liczyłem na Bento. Santos CV ma imponujące, ale marnował ofensywny potencjał Portugalii, który teraz jest chyba w TOP 3 na świecie za Brazylią i Francją. Dodatkowo w obronie też dobrze nie wyglądał, bo warto przypomnieć że na rzeczonym Euro 2016 w fazie grupowej stracił 4 bramki. Dopiero potem trochę mocniej zabezpieczył tyły, ale do tej pory jak sobie przypomnę jak Portugalia broniła na Euro 2021 to aż mnie skręca.
Portugalczycy to co cztery lata pierdola że mają zajebiste pokolenie piłkarzy i nikt nie potrafi ich wykorzystać, ale różnica jest taka że Santos z nimi wygrał Euro i Lige Narodów.

Żaden trener nie potrafił wykorzystać ich potencjału, ale teraz ściągnęli na trenera Martineza który zaprzepaścił zajebiste pokolenie Belgów. Ma to sens.

Niemcy wzieli wielkiego ucznia Loewa - Hansa Flicka który był asystentem przez wiele lat jego i zajebiste CV klubowe, pojechał na pierwszy Mundial z Niemcami i nie wyszedł z grupy. I tak możemy pisać i pisać.
 
Back
Top