Piłka nożna

:waldeklaugh:

FB_IMG_1668759121690.jpg
 
Manchester United podjął dziś rano odpowiednie kroki w odpowiedzi na niedawny wywiad Cristiano Ronaldo – czytamy w komunikacie klubu z Old Trafford.

– Nie będziemy udzielać kolejnych komentarzy do czasu, aż proces zostanie zakończony – dodaje klub z Old Trafford w oświadczeniu.
 
Na Viaplay lata dokument o najlepszym piłkarzu w historii, jedynym i niepowtarzalnym Il Fenomeno.
Wspaniały dokument. Skupia się na czasach 1998-2002. Na walce Ronaldo, żeby wrócić do gry i pojechać na mundial w Korei i Japonii, który zdominował.
Jak dla mnie przereklamowany, mial strasznie krotki peak, porownujac chocby do messiego czy c.ronaldo to ile on pogral w ta gale na wysokim poziomie, troche smieszne nawet porownanie.
 
Ciezko porownac Messiego z Ronaldo bo to trochę inne pozycje . Messi w prime to najlepszy zawodnik w historii futbolu jak dla mnie , ale za to nie bylo nigdy lepszego napastnika , takiej typowej 9 w historii niz Luis Nazario de Lima .
 
Jak dla mnie przereklamowany, mial strasznie krotki peak, porownujac chocby do messiego czy c.ronaldo to ile on pogral w ta gale na wysokim poziomie, troche smieszne nawet porownanie.
Mordo aż mi ciarki przeszły czytając ten komentarz. Jakbym czytał 13latka który nigdy nie widział żadnego Mundialu w którym grał Luis Nazario de Lima Ronaldo.
 
Fajnie opisał to Mou:
-Cristiano Ronaldo and Leo Messi have had longer careers, they have remained at the top every day for 15 years
-However, if we are talking strictly about talent and skill, nobody surpasses Ronaldo. When he was at Barcelona with Bobby Robson, I realised that he was the best player I’d ever seen take to the field.
-Injuries killed a career that could have been even more incredible, but the talent that that 19-year-old boy had was something incredible.

Maradona też palnąl, że gdyby nie kontuzje to R9 byłby największy w historii, ale on akurat wtaczal w siebie kilo koksu dziennie.

Ale to samo twierdzili m.in.Vieri, Ibra, Roberto Carlos, Zidane, Beata, Kaka, Van Nisterloy, Luis Enrique wg nich R9 był najlepszy.
 
Last edited:
Najlepszy w historii w swoim prime był Ronaldinho


Czy był najlepszy to już każdy oceni sam wg siebie, ale na pewno był najbardziej efektownym piłkarzem jakiego miała ta ziemia.

Mimo że uważam go za mega przehypowanego to z ostatnich lat uważam że takim piłkarzem był Eden Hazard.

Ogólnie brakuje tego mega polotu w topowej piłce. Teraz to się zrobił bardziej taki biegaczo-schematyczny sport bez fajerwerków.
 
Jak dla mnie przereklamowany, mial strasznie krotki peak, porownujac chocby do messiego czy c.ronaldo to ile on pogral w ta gale na wysokim poziomie, troche smieszne nawet porownanie.

Jestem fanem Cristiano (możliwe że pierwszym w Polsce, bo uwielbiałem gościa od czasu kiedy go zobaczyłem kiedyś w meczu LM (chyba United-Porto) jak wszedł na boisko i kręcił wszystkimi, a zostałem wtedy jego fanem bo miał na nazwisko.... Ronaldo) lecz uważam, że Ronaldo fenomeno to mógłby być najlepszy piłkarz w historii, gdyby nie te jebane więzadła. Tutaj nie chodziło o samo spasienie się jak potem wspomniałeś, ale o to ile razy ten człowiek zrywał więzadła. A w tamtych latach nie wracałeś po tym urazie w ciągu kilku miesięcy jak teraz gdy masz najlepszych medyków pod ręką... Pod względem czystego talentu i umiejętności gry w piłkę to tylko Messi może się z nim równać, Cristiano dojeżdża do pociągu najlepszych piłkarzy świata dzięki idealnej pracy nad sobą, bo z bólem serca, ale przyznam że jeżeli chodzi o talent i czysty "geniusz" to Messi jest najlepszy. Ale Luis Nazario :antonio: A krótki peak to miał Ronaldinho, bo miał 2-3 lata podczas których wszyscy się osrali na jego punkcie, a Ronaldo miał ten peak z 5-6 lat, a dodatkowo przez jakieś pozostałe 2-3 lata i tak był świetnym zawodnikiem, tylko nie tak wybitnym jak przyzwyczaił.


A co do @Gambit i komentarzy o podrabiańcu z Portugalii to:


1668815114387.png



bo ten "podrabianiec" wyprzedził "oryginał" o wiele przecznic.
 
Fajnie opisał to Mou:
-Cristiano Ronaldo and Leo Messi have had longer careers, they have remained at the top every day for 15 years
-However, if we are talking strictly about talent and skill, nobody surpasses Ronaldo. When he was at Barcelona with Bobby Robson, I realised that he was the best player I’d ever seen take to the field.
-Injuries killed a career that could have been even more incredible, but the talent that that 19-year-old boy had was something incredible.

Maradona też palnąl, że gdyby nie kontuzje to R9 byłby największy w historii, ale on akurat wtaczal w siebie kilo koksu dziennie.

Ale to samo twierdzili m.in.Vieri, Ibra, Roberto Carlos, Zidane, Beata, Kaka, Van Nisterloy, Luis Enrique wg nich R9 był najlepszy.
5e7cfad69ee70.jpg


Pod względem indywidualnych sezonów w Barcelonie, tylko Messi miewał lepsze. Szkoda że tak krótko to trwało.
 
5e7cfad69ee70.jpg


Pod względem indywidualnych sezonów w Barcelonie, tylko Messi miewał lepsze. Szkoda że tak krótko to trwało.
No widmo zakończenia kariery w wieku 23 czy 24 lat, ale finał w Korei wszystko wynagrodził.
A tak w ogóle czemu on tak szybko zwinął się z Barcy? Wiadomo, włoska wtedy była hegemonem.
 
Suarez to w ogóle 3 najlepszy strzelec w historii Fc Barcelony.

Dla mnie Goat obok Benzemy i Ibry ostatniej dekady futbolu na 9.
 
No widmo zakończenia kariery w wieku 23 czy 24 lat, ale finał w Korei wszystko wynagrodził.
A tak w ogóle czemu on tak szybko zwinął się z Barcy? Wiadomo, włoska wtedy była hegemonem.
We Włoszech płacili wtedy zajebiste siano. A odejście było związane z napięciami przy podpisywaniu kontraktu. Krecia robotę robili tam agenci R9, a sam Nunez (ówczesny dyrektor) też nie był bez winy, bo dogadali się na jakiś kwit, a potem chciano wprowadzić pewnie zmiany
 
Back
Top