Piłka nożna

Milik już w Turynie
arkadiusz-milik-juventus_twitter.jpg
 
Mam bilety na 3 mecze i tak liczyłem, że dolosują ten Szahtar do grupy C. Zacieram ręce, myślę sobie no to 50/50 a tu kurwa z automatu do grupy z Realem. Szkoda w chuj, że nie grupa C, ale ten Real też spoko zobaczyć na żywo.
 
Świetny dokument o Figo na Netflixie, Pojawienie się na ekranie Florena wraz z motywem muzycznym wyglądało jak Thanos w Avegersach xD
Saga Mbappe przy tej z Figo to pikuś.
Oglądałem i też polecam. Jedyne czego mi brakowało to pokazanie tego łba świni na boisku . Swoją drogą Florentino wypadł tutaj jak typowy boss szef ,a gaspart taki Janusz biznesu.
 
Arsenal super start, wczoraj zaczęli się gubić jak Fulham podostrzyli, Mitrovic to jest tank. Ale z całej kolejki znów najlepiej oglądało się Arsenal, no, nie licząc Liverpoolu którzy mieli gierkę treningowa, mniejsze emocje. Generalnie Jesus u mnie siedzi na kapitanie w fantasy, i jestem kibicem Arsenalu
 
Liverpoolu którzy mieli gierkę treningowa, mniejsze emocje. Generalnie Jesus u mnie siedzi na kapitanie w fantasy
a ja wczoraj rano opaskę zabrałem jesusowi i dałem ją, jak większość dla salah'a.
to jakiś dramat, ten chłop tam powinien zrobić minimum 13-15 pkt.
pudłował niemiłosiernie i pewnie jadą teraz mu w szatni, że przez niego nie mają dwucyfrówki. :lol:
 
a ja wczoraj rano opaskę zabrałem jesusowi i dałem ją, jak większość dla salah'a.
to jakiś dramat, ten chłop tam powinien zrobić minimum 13-15 pkt.
pudłował niemiłosiernie i pewnie jadą teraz mu w szatni, że przez niego nie mają dwucyfrówki. :lol:
Dziwna fazka. Z tym Mo. Mi ładnie punktował KdB ale postawiłem na Jesusa. Wczoraj mi Sterling ładnie zapunktował
 
Back
Top