Piłka nożna

Dokument od Amazona na temat Afc sezonu 21/22.

Ciekawe czy wyjdą na jaw szczegóły konfliktu Aubameyanga, który zawinął się w styczniowym oknie w ekspresowym tempie.



1656929687635.png
 
Last edited:
Romano

Di Maria graczem Juventusu, Sterling piłkarzem Chelsea.

Mam trochę wrażenie, że lfc i City robią wszystko by reszta ligi ich dogoniła ;) aby ta liga nie była nudna.

Lfc wyoutowalo Origiego , Minamino i Mane, a City Jesusa i Sterlinga.

Do tego jeszcze dając ich do Afc i Chelsea.
 
Zrobili wjazd z kijami i innym sprzętem. Nawet jest info, że jakiegoś typa dźgnęli,


Trzeba sobie przewinąć. Tylko kurde... coś mi jednak nie pasuje. Po flagi nie poszli? Przecież te na dole były całkowicie do dziabnięcia bez ochrony. No i z sektora już wygląda to już jak porachunki wewnątrz gdańskie.
 
Bramki w całym sezonie w United.

CR- 24
Bruno-10
Greenwood- 6
Rashford, Sancho-5

Jeśli jakiś fan United myślał że United jest w kryzysie, to ja nie wiem co to będzie teraz bez CRa....
:boss::cool::boss:
 
Pewne jest jedno - jeśli to jakaś inna ekipa, to się tym niebawem tym pochwali.
Ponoć jakieś grubsze tematy związane z nowym właścicielem tej knajpy na stadionie i bramki. Pewnie kolejne biznesy biznesiki ubrane w klubowe barwy
 
Bramki w całym sezonie w United.

CR- 24
Bruno-10
Greenwood- 6
Rashford, Sancho-5

Jeśli jakiś fan United myślał że United jest w kryzysie, to ja nie wiem co to będzie teraz bez CRa....
:boss::cool::boss:
I tak i nie. Na pewno bez CR7 będzie to bardziej zespół niż zbitek indywidualności z resztą już za Ole pokazali że grać z przodu potrafia. Z drugiej strony obecna alternatywa to gra z przodu Martialem.
 
I tak i nie. Na pewno bez CR7 będzie to bardziej zespół niż zbitek indywidualności z resztą już za Ole pokazali że grać z przodu potrafia. Z drugiej strony obecna alternatywa to gra z przodu Martialem.


Tak tylko teraz najprawdopodobniej koniec Greenwooda, a obecny Martial, Rash i Sancho to duży znak zapytania.

Ja tu widzę kolejny wielki krok do tyłu, zamiast do przodu w odbudowaniu United.

Już na starcie rozgrywek kompletnie nie widzę tego 4 miejsca.
 
Tak tylko teraz najprawdopodobniej koniec Greenwooda, a obecny Martial, Rash i Sancho to duży znak zapytania.

Ja tu widzę kolejny wielki krok do tyłu, zamiast do przodu w odbudowaniu United.

Już na starcie rozgrywek kompletnie nie widzę tego 4 miejsca.
Krokiem do przodu to już było przede wszystkim reorganizacja wydatków na transfery, jak i pozbycie się kilku zawodników typu Lingard, Mata, Matic i Pogba. - generujących olbrzymie koszty utrzymania bez pokrycia w grze. Ten klub potrzebuje wzmocnień na kilku pozycjach i tu słuszność miał Rangnick, 6 nowych twarzy to mus, od defensywnego pomocnika zaczynając, przez boki obrony i prawa pomoc na napastniku kończąc. Malacia już dołączył, przyjdzie Eriksen i De Jong, może wcześniej jeszcze Martinez. Wtedy już nie wygląda to źle bo zostanie do wymiany prawa strona i napastnik - gdzie może grać o ile wróci np Greenwood lub Rashford.

Jeszcze temat Antony'ego wisi w powietrzu i Tielemansa.
 
United ma Bruno, Eriksena i Van de Beeka więc wątpię by kupili Tielemansa.
Tielemansa to inna pozycja niż Eriksen i Bruno, a tym bardziej że Scott jest przymierzany do odejścia.

Kursy spadają i to mocno także coś jest na rzeczy
 
Partey latał na fotach treningowych Afc, a teraz zniknął. Czyli na 99 procent to on jest tym czarnym piłkarzem oskarżonym o gwałt z północnego Londynu.

Afc ładnie wtopiło kasę na nim.
 
Back
Top