Piłka nożna

Pan CR7 profesor :frankapprove:

Za to maguier co za debil:DC:

kilka godzin wcześniej za atlantykiem inny stary dziad lebron james rzucił 50 pkt.

ta asysta freda go tak nakręciła cristiano
co by nie było huknął siarczyście, pięknej rotacji nadał piłce.

maguire drugi mecz z rzędu daje ujemne punkty w fantasy i po raz czwarty w sezonie.
tam głowa nie działa poprawnie.
w leicester i wcześniej w hull, to był bardzo solidny gracz.

80 mln funtów...
:iamdone:
 
@Przemek
Aktualnie używam new.plusx.tv, ale od dłuższego czasu nie wpuszczają nowych użytkowników. Byłem zadowolony również z my.teleelevidenie.com i tutaj co jakiś czas otwierają rejestrację. Na tagu #iptv i #teleelevidenie na wykopie często podają kiedy jest otwarta rejestracja, możesz tam sprawdzać.
 
yarmolenko wchodzi za antonio, którego wyeliminował uraz.
taka wymuszona zmiana.

chłop strzela gola i emocje biorą górę.
spiker anonsuje gola dla west ham i ukrainy.
piękna chwila.
 
Nie przesadzaj


Nic nie przesadzam Laca , który umie strzelic gola tylko z karnego. Człowieku ten zespół dziś do 4 miejsca ciągnie Saka i Martinelli który jeszcze 2 lata temu kopał w... 4 lidze brazylijskiej.

Na papierze to Whu,Tott i United powinni ich pożreć a nawet 10 miejsce by nie było dla mnie szokiem.

Niesamowity ponad stan tam idzie.
 
1647278282784.png
 
Na papierze to Whu,Tott i United powinni ich pożreć a nawet 10 miejsce by nie było dla mnie szokiem.
Czy ja wiem. Partey jak dla mnie jest lepszy niz kazdy inny pilkarz z tych druzyn (pomoc), chyba tylko poza Rice'm. Ofensywa kogutow jest mocna (zwlaszcza Son i Kane), ale obrona to tak srednio bym powiedzial (Dyer to jest zart jako srodkowy obronca). Odegaard tez raczej lepszy niz odpowiednicy, moze poza Fernandesem.

Kazda z tych druzyn ma swoje atuty i problemy. Najlepiej na ten moment na wlasciwym balansowaniu wychodzi Arsenal.
 
No ja tak szczerze w Afc to zbytnio balansu nie widzę , bardziej mega szok jak z taką kadrą można latać na 4 miejscu. Heh.


Zaczynają już powstawać powoli filmiki - Messi mega wtopa PSG.

Pisałem przed dealem, że nie rozumiałem podniecenia tym transferem, bo to już meta Messiego.

 
Last edited:
Back
Top