Piłka nożna

Uff, pięknie. Nie dość, że Ronaldo uniknął zeszmacenia swojej legendy na koniec kariery to jeszcze dodatkowo napisze kolejny piękny rozdział. Teraz 2-3 lata w United i na koniec kariery Sporting :bleed:


Jedyne co mnie smuci to to, że Serie A zdawała się odbudowywać przez ostatnie dwa lata, a teraz zrobili taką wyprzedaż, że to będzie znów przeciętna liga. Inter rozkupiony totalnie, Milan dostanie w czape w LM dość szybko. Może w tym roku Atalanta sensacyjnie sięgnie po scudetto? Od kilku lat się kręcą w czubie tabeli, ale w to wątpię. Chociaż wiadomo, że trzymam kciuki za Juve i z Maxem na ławce to oni będą zdecydowanym faworytem, szczególnie z Dybalą w formie.
 
@HubiSSJ3 akurat odejście Ronaldo każdej ze stron jest jak najbardziej na rękę.

Zobaczymy :) W każdym bądź razie Juve ma odpowiedniego gościa na ławce do poprowadzenia tego okresu przejściowego, za dwa lata może znów się będą liczyć w walce o LM. Szkoda, że Milan trafił do tak mocnej grupy i dostanie szybko w dziurę. Chciałbym ich zobaczyć w 1/8LM chociaż.
 
O kurwa, 5-0. Ciężko jest dzisiaj być kibicem Arsenalu. Pamiętam ostatnie lata Wengera, jak po nim psioczono... mówił na jednej konferencji że jeszcze po nim zapłaczą i chyba miał rację.
 
Bardzo chętnie z Wami przegram. Jestem na tak
Otworzyłem nowy temat z typerem

 
received-1423646434673409.jpg
 
United się giga wzmacnia , na ostatniej prostej sprzedaje Daniela Jamesa do Leeds. Zawsze nie mogłem z ziomka jak grał w 1 składzie u Olka. Jeden ze słabszych grajków jakich widziałem.
 
Back
Top