Piłka nożna

Legia stara kurwa pięknie utarła nosa za te wszystkie wyzwiska :arielcry: Jedyny plus jaki zauważam w tej całej sytuacji to, że Czesław Król. Slavi zabrakło szczęścia, a w dodatku mieli pecha
 
Może czekali z nastepnymi transferami na to czy gdzieś awansują. To by było takie bardzo w stylu polskiego zarządzania. Jak się nie uda, to nie tracimy kasy. Jak się uda to wiadomo że jest hajs i może kogoś ściągniemy.
Że będą grac w pucharach na jesieni bylo juz wiadomo juz po przejściu Flory Talin (końcówka lipca, w najgorszym razie byłaby liga konferencji) . Mam nadzieje ze będą jakies wzmocnienia bo inaczej koniec bedzie taki sam jak u Lecha ostatnio.
Liga europy zmniejszyła sie z 48 drużyn do 32 i zrobiło się naprawdę bardziej elitarnie. Koszyk pierwszy to praktycznie sami uczestnicy ligi mistrzów z ostatnich lat nie licząc Bragi. Dziś losowanie o 12.00
 
liczyłem po cichu na to, że west ham trafi na naszą elitarną ekipę.
bliżej chyba bym nie miał.
ponad 200 km to zawsze mniej niż ponad 1600.
 
Że będą grac w pucharach na jesieni bylo juz wiadomo juz po przejściu Flory Talin (końcówka lipca, w najgorszym razie byłaby liga konferencji) . Mam nadzieje ze będą jakies wzmocnienia bo inaczej koniec bedzie taki sam jak u Lecha ostatnio.
Liga europy zmniejszyła sie z 48 drużyn do 32 i zrobiło się naprawdę bardziej elitarnie. Koszyk pierwszy to praktycznie sami uczestnicy ligi mistrzów z ostatnich lat nie licząc Bragi. Dziś losowanie o 12.00
A to na tych niuansach kto wiedział kiedy że zagra w grupie to się nie znam.
 
[Tier 1]

Szacun dla Ronaldo, uratował swój honor. Teraz sobie wyobraźcie City z Messim vs United z Ronaldo, szkoda tego PSG.
 
  • Like
Reactions: osk
Rozpierdol maksymalny w tym okienku trenasferowym
1630080436883.png
 
media na wyspach podawały o porannym spotkaniu cristiano z sir fergusonem.

czy w czasie spotkania została użyta legendarna suszarka?
potem sprawy potoczyły się błyskawicznie.

co teraz zrobić panie pogba?
 
Back
Top