Piłka nożna

Bo zwierza zestrzelił? Daj pan spokój
Nie chodzi o zwierza. Gdyby był to dzik albo bizon albo inne pospolite zwierzę, to nikt by nic nie powiedział. Polują miliony na świecie. Chodzi o to, że był to lew, zwierzę zagrożone wyginięciem.
A tak z mojego punktu widzenia to żałosne jest dla mnie, że to była ustawka. Lwa zagoniono mu prosto pod lufę. Jest śmieszny. Jak chciał upolować lwa to mógł pojechać na sawannę i go upolować, a nie cieszyć się z polowania podobnego do strzelania do świni w chlewie.
 
Bo zwierza zestrzelił? Daj pan spokój
Ibra juz grubej kasy z kontraktu nie przytuli. Moglby jeszcze sporo hajsu w "rodzimej" Szwecji na kontraktach reklomwych/telewizyjnych przytulić, a tak? Chuj do dupska. W "zielonej" Szwecji to nie przejdzie, jeszcze mu Greta dojebie. Za wsadzenie lwa do kurnika i odjebanie srogo zaplaci chujek
 
Wg Fabrizio Romano Neymar, wkrótce podpisze nowiutki kontrakt z Psg do czerwca 2026.

Z Mbappe na razie są plotki, ze nie przedłuży i w 2022 odejdzie jako free agent do...Realu.
 
Ibra juz grubej kasy z kontraktu nie przytuli. Moglby jeszcze sporo hajsu w "rodzimej" Szwecji na kontraktach reklomwych/telewizyjnych przytulić, a tak? Chuj do dupska. W "zielonej" Szwecji to nie przejdzie, jeszcze mu Greta dojebie. Za wsadzenie lwa do kurnika i odjebanie srogo zaplaci chujek
Przeciez Ibra poluje od dawien dawna, kupil nawet sobie wlasna wyspe, zeby moc tam sobie sam polowac. Jak uwazasz, ze go to jakos dotkliwie zaboli finansowo, to jestes naiwny.
 
Przeciez Ibra poluje od dawien dawna, kupil nawet sobie wlasna wyspe, zeby moc tam sobie sam polowac. Jak uwazasz, ze go to jakos dotkliwie zaboli finansowo, to jestes naiwny.
Pozwól że wyjaśnię Ci, jak działa "ściek szołbiznesu".
Myślisz, że nikt nie wiedział jak Weinstein ruchał aktorki za rolę? Myślisz, że nikt nie wiedział że Kevin Spacey ruchał mlodych chłopców?
Jak gowno się wyleje, wtedy dopiero śmierdzi. Teraz wylało się Ibrze. Zaraz się może okazać, że to nie jedyny gnój.
 
Psg-Bayern to 1 z tych meczów , który gdyby sie skończył 5-0 dla psg czy 5-0 dla Baya nie byłoby niczym niezwykłym , problem w tym ze tylko 1 raz piłka wpadła do bramki.:cool:

Dziś zobaczymy czy LFC odrobi.
 
Wczoraj oglądając PSG - Bayern i porównując to z meczami ekstraklasy miałem wrażenie, że uprawiają zupełnie inna dyscyplinę sportu niż nasi kopacze.
 
Nacho już się za głowę łapał jak leciał przy lekko za wysoko podniesionej nodze salaha. Ostro bekowe to było :DC:
 
No i mamy

PSG/City vs Real/Chelsea


Gdyby ktoś się pytał czemu Lfc odpadł, dzis na polsacie powiedzieli, ze ostatni gol na Anfield Firmino i Mane to...grudzień.

A w całym 2021 roku Mane i Firmino razem strzelili ....3 gole :tysoncoffe::whodefuk:
 
No i mamy

PSG/City vs Real/Chelsea


Gdyby ktoś się pytał czemu Lfc odpadł, dzis na polsacie powiedzieli, ze ostatni gol na Anfield Firmino i Mane to...grudzień.

A w całym 2021 roku Mane i Firmino razem strzelili ....3 gole :tysoncoffe::whodefuk:
Dalej jest losowanie czy takie pary?
 
1618439624670.png



Poza tym, że ta druga nie potrafi grać w piłkę i nie dostaje kartki co drugi mecz to ja nie widzę różnicy ;)
 
Jaka bramka sezonu? Gol jak gol. Kilka szybkich podań, kontra ładna szybka, strzał precyzyjny, ale bez przesady. Nic nadzwyczajnego.
Chyba za bardzo się podnieciłeś zwycięstwem ulubionej drużyny. Ostudz emocje.
263069_po-ostrym-kebsie.gif
Chodziło mi o sezon w wykonaniu Barcelony.
 
To musiałbyć przechujowy sezon Barcelony (nie śledzę) skoro nawet Górnik strzelał w tym sezonie ładniejsze bramki (po skladniejszych akcjach):śmiech:
Ja od lat nie śledzę rodzimej ekstraklapy ale poważnie jest w niej jakikolwiek zespół który przed strzeleniem bramki potrafi wymienić 40 celnych podań tak jak przy trafieniu na 4:0 ??? Jeśli tak to ładnie się tam pozmieniało :penn:
 
Ja od lat nie śledzę rodzimej ekstraklapy ale poważnie jest w niej jakikolwiek zespół który przed strzeleniem bramki potrafi wymienić 40 celnych podań ??? Jeśli tak to ładnie się tam pozmieniało :penn:
A czy dobra, składna i ładna akcja musi mieć 40 podań? Nie mówię o ladze na pałę do przodu i ładnym strzale, ale można wymienić 6-8 podań i rozmontować obronę.
 
I właśnie taką akcję wrzucił kolega wyżej a ja odniosłem wrażenie jakbyś nieco na siłę chciał wbić jakąś szpileczkę.
No trochę chciałem :beczka: , ale dlatego, że po bramce sezonu w Barcelonie spodziewam się czegoś więcej niż składnej akcji, a to może świadczyć o tym, że sezon mają serio słaby.
 
Robiłem podsmiechujki z Barcy gdy jakoś na jesieni nie mieli kogo wystawić w składzie, a dzisiaj Fede wypada przez kontakt z covid i to już ... 55 absencja piłkarza Realu w tym sezonie. To jest jakaś abstrakcja.

Taki skład można skleić z nieobecnych xD

Carvajal, Ramos, Varane, Nacho

Valverde, Casemiro, Mendy

Lucas V. (podstawowy boczny obrońca), Hazard
 
Back
Top