Piłka nożna

Afc oprócz Auba prime /teraz nie/ nie ma tam jakiś wielkich nazwisk- Saka i ESR melodia przyszłości.

Mnie te latanie na 8-11 miejscu od 2 lat niczym nie zaskakuje.

 
Last edited:
jak zwykle gównoburza i aktorzenie barcy jprdl, teraz pamietam dlaczego straciłem szacunek dla tej druzuny i wgl piłki nożnej
 
Poki graja Modric, Kroos i Benzema to jest dobrze.
Modric to jest w tym sezonie wg jakiś fizyczny fenomen. Gość po MS zaliczył ogromy zjazd, w zeszłym praktycznie wygryzł go Fede, a nawet na początku tego starczało mu paliwa tylko na max jedną połowę, ale co złapał formę to nie mam słów. Praktycznie gra w każdym meczu co trzy dni + repra, we wrześniu kończy 36 lat, a obecnie bawi się gdyby cofnął czas o 10 lat.
Inna sprawa, gdyby Real miał atak na początku sezonu to sprawa mistrza Hiszpanii byłaby dawno załatwiona ;)

Na sobotę znowu obrona pleciona na kolanie z jednym ŚO, ale może podstawowy prawy obrońca wróci do kadry ;)

 
Praktycznie gra w każdym meczu co trzy dni + repra, we wrześniu kończy 36 lat, a obecnie bawi się gdyby cofnął czas o 10 lat.
Sa sposoby na poprawe wydolnosci

200.gif
 
Właśnie się dowiedziałem że Zlatan poluje nie tylko na boisku. Nogi przeciwników i zdobyte gole, to nie wszystkie jego trofea. ::clintdis::
To koniec kariery Ibry
 
Back
Top